Actavis (prometazyna i kodeina)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pozdrawiam społeczność BB,

Niedawno byłem na kawie z przyjacielem z południowej części Stanów Zjednoczonych. Zajmuje się on dystrybucją leków od 2009 roku. Kiedy mam szczęście, że wspomina o swojej firmie, wydaje się, że zawsze próbuje znaleźć tę jedną markę syropu o nazwie Actavis. Oczywiście ta marka syropu została wycofana i jest obecnie (lub wydaje się być) jednym z najbardziej poszukiwanych / najrzadszych leków farmaceutycznych w południowych Stanach Zjednoczonych. Wszyscy muzycy hip/hop i R&B, którzy mają pieniądze, wydają się mieć powiązania z dostawcą, ale nigdy z oryginalnym wycofanym syropem Actavis. To prawie jak quaalude w świecie hip/hopu! Z przyjemnością wysłucham opinii wszystkich osób na temat tego, jak znaleźć oryginalną formułę / przepis i (oczywiście) chciałbym zobaczyć, jak ktoś próbuje produkować i edukować nas wszystkich na temat tego, jak profesjonaliści podeszliby do tworzenia tego powrotu!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
hello 90% actavis w okolicy to podróbki, łatwo dostać ładne podrobione puste butelki, ludzie wypełniają czymś podobnym i wielu głupich raperów wpada w to oszustwo. słyszałem szalone szalone ceny za butelki wyprodukowane jakieś 10 lat temu wciąż zapieczętowane, jakbyśmy mówili o winie ahah teraz jest tylko dla bogatych flex, imho efekt nie wart swojej ceny.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Warte swojej ceny, te fałszywe butelki mogą mieć trochę kodeiny, niektóre mogą nie być, ale na pewno są jakieś dobre chude butelki w całym kraju, znam kogoś, kto sprzedaje jak 7 różnych marek.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Siedem różnych marek? Jezu, ten facet to na pewno koneser. Nigdy tak naprawdę nie byłem w tego typu branży, ale byłem świadkiem, jak garstka ludzi zarabiała duże pieniądze na tym biznesie.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Nigdy nie rozumiałem tego szumu, to tylko kodeina i prometazyna, prawda? Kiedy zaczynałem interesować się opioidami, potrafiłem się naprawdę naćpać kodeiną i uwielbiałem ją, ale po pewnym czasie nawet ogromne dawki i wszystko, co dodawałem w celu wzmocnienia (prometh, benzoes, alkohol itp.) Po prostu nie mogłem już się naćpać. Próbowałem tak dużych dawek, że nie było sensu nie przejść na silniejszy opioid.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Mogę dostarczyć prawdziwą prometazynę apteczną, jeśli ktoś jest zainteresowany. Marka może być Actavis lub inna podobna. Mam receptę
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Oh NICE! Jestem bardzo zainteresowany... Czy jesteś dostawcą lub producentem? Proszę również o podanie cen i innych ważnych informacji.
 
Top