Porady dotyczące bezpiecznej syntezy amfetaminy przez początkujących chemików

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Cześć niesamowici ludzie, zgaduję, że większość z was jest profesjonalnymi chemikami lub przynajmniej ma wyższy poziom wykształcenia w tej dziedzinie.
Ja nie. 16 lat temu zastanawiałem się, czy kiedykolwiek będę w stanie zrobić własną amfetaminę (codziennie badałem efekty tego produktu przez ostatnie 20 lat). W tamtym czasie jedynymi dostępnymi zasobami była anarchistyczna książka kucharska, więc trzymałem się z daleka.
Odkąd obejrzałem film na tym forum, który pokazał proces krok po kroku, byłem zaskoczony, jak łatwo się to wydaje. Proszę, czy ktoś mógłby doradzić, czy może to BEZPIECZNIE zrobić ostrożna, ale niedoświadczona osoba (produkt byłby przeznaczony wyłącznie do osobistych badań). Żeby było jasne, nie jestem zainteresowany syntezą metamfetaminy.
Wszelkie porady są bardzo cenne.
Dzięki
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Osoba bez wiedzy chemicznej może zsyntetyzować amfetaminę. Jednak bardzo niewiele osób potrafi zrobić to dobrze za pierwszym razem. Jeśli bardzo się starasz, po kilku próbach możesz osiągnąć bardzo dobre wyniki. Najważniejsze jest doświadczenie.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Najpierw upewnij się, że masz wszystko tak bezpieczne, jak to tylko możliwe: rękawiczki, fartuch laboratoryjny, wentylacja, ochrona oczu. respirator, stacja do przemywania oczu, prysznic ratunkowy, gaśnica. jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu zapytaj. powodzenia.
 
Top