Porady dotyczące ochrony prawnej dla syntezy na małą skalę

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Cześć, jestem tu nowy. Chciałbym rozpocząć syntezę na małą skalę, głównie po to, aby nauczyć się i cieszyć własną produkcją. Jako początkujący myślałem o syntezie z sekcji "Najprostsze przepisy" z P2NP, a następnie amfetaminą.

Nie zamierzam zarabiać, po prostu syntetyzuję wystarczająco dużo na własny użytek i moich przyjaciół. Pomyślałem więc, że interesujące mogłoby być posiadanie legalnej osłony w postaci organizacji non-profit, takiej jak "stowarzyszenie chemików amatorów", której celem byłoby syntetyzowanie legalnych związków z amatorami zainteresowanymi nauką chemii. Uważam, że ułatwiłoby to uzasadnienie, dlaczego zamawiam niektóre odczynniki lub prekursory (na przykład nitroetan lub n-butyloaminę).

Czy uważasz, że to dobry pomysł? A może lepiej stworzyć fikcyjną firmę? Albo spróbować zamówić jako osoba fizyczna? Mieszkam w Europie (UE), jeśli to pomoże. Z góry dziękuję za radę!
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Produkujesz mydło i substancje zapachowe? Kup kilka nieopisanych olejków eterycznych, aby uzyskać wiarygodne zaprzeczenie.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Nie wpadaj w pułapkę myślenia, że okładka cię uratuje.

Pomyślałem więc, że interesujące mogłoby być posiadanie legalnej okładki w formie organizacji non-profit, takiej jak "stowarzyszenie chemików amatorów", której celem byłaby synteza legalnych związków z amatorami zainteresowanymi nauką chemii. Uważam, że ułatwiłoby to uzasadnienie, dlaczego zamawiam niektóre odczynniki lub prekursory (na przykład nitroetan lub n-butyloaminę).

Chciałbym, abyś przeczytał to kilka razy, aby zrozumieć, jak bezsensownie to brzmi. Stowarzyszenie chemików amatorów non-profit, które kupuje nitroetan.

Nitroetan jest HOT. Sprzedaż nitroetanu może być nadzorowana przez DEA nawet w innych krajach. Amatorskie stowarzyszenie chemików czy nie, trzeba oddzielać od siebie te potencjalnie gorące zamówienia.

Im bardziej podzielisz swoje zakupy, tym bezpieczniej. Jeśli szukasz przykrywki, najbliższą rzeczą jest produkcja kosmetyków/środków higieny osobistej/perfumerii.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Czy otrzymanie nitrometanu jest równie problematyczne?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Nie, jest to powszechny dodatek do paliwa i używany w samochodach RC, chociaż mogą obowiązywać lokalne ograniczenia, nie jestem pewien co do twoich przepisów.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
nitroMEthane, nie tak bardzo, nitroEthane TAK!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
To był świetny pomysł, chociaż wygląda na to, że nie zadziałał Próbowałem wszystkich rodzajów aptekarskich zapachów olejków eterycznych i w końcu będziesz nękany, to tylko jedna z tych rzeczy
 

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ostatecznie zamówiłem niewielką ilość nitroetanu od dostawcy online, nie zadając żadnych pytań na temat zamierzonego zastosowania, i wysłałem go na mój adres. Uznałem, że posiadanie go nie jest nielegalne per se, więc w tym momencie nie łamię żadnego znanego mi prawa. Był jednak drogi (ponad 100 euro za 500 ml); nitrometan wydaje się nieco tańszy, ale na razie go nie potrzebuję. Następnie zamówię n-butyloaminę i benzaldehyd, nie jestem pewien, czy zamówię je razem, czy nie, ale prawdopodobnie na adres znajomego na wszelki wypadek.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Zrobiłem coś podobnego, ale chyba trochę przesadziłem. Otworzyłem firmę badawczą. Z licencją na prowadzenie działalności i w ogóle. Nie było to tanie, ale spokój ducha jest bezcenny!
 
Top