Bądź zawsze w kontakcie z forum BB. Element/Matrix.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Fragment-V22-01.jpg

Fragment-V22-02.jpg










Fragment-V22-10.jpg
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Niedostępne na iPhone?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Najważniejsze jest, aby zarejestrować swój profil komunikatora nie na serwerze publicznym, ale na naszym element.bbgate.com.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Konto można utworzyć bezpośrednio w aplikacji, wystarczy podać adres serwera, na którym jest ono tworzone.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nie mogę wejść za pomocą linku i próbowałem w aplikacji, potrzebuję adresu serwera, czy ktoś może opublikować?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Dostałem się do środka, dzięki!

Czy są jakieś pokoje, do których można dołączyć, czy nie jest to sposób, w jaki będzie używany?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Możesz spędzić czas tutaj, dopóki nie otrzymasz dalszych instrukcji:)
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Czy mam rację? Tylko 2 pokoje czy?
 

Attachments

  • dFjf5D4klA.jpg
    dFjf5D4klA.jpg
    126.5 KB · Views: 404

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tak, będziesz teraz otrzymywać powiadomienia z forum na swoim smartfonie i nie przegapisz przychodzących wiadomości ani żadnych innych wzmianek o Twoim profilu na forum.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
W końcu się dostałem dzięki bbgate
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
To interesujący pomysł, ale mam pytanie dotyczące bezpieczeństwa operacyjnego. Jaka jest funkcjonalność powiadomień push? Wiem, że Session ma słaby punkt w tym, że LE może skorelować identyfikator użytkownika z konkretnym urządzeniem, wysyłając wiadomość do tego identyfikatora i synchronizując powiadomienie push za pośrednictwem serwerów Google.

Session obchodzi to, umożliwiając wyłączenie powiadomień Google i całkowite poleganie na ich zdecentralizowanej sieci komunikacyjnej kosztem szybkości i niezawodności (powiadomienia mogą trwać godzinami, a nawet czasami po prostu nie przechodzić).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nie ma całkowicie bezpiecznych systemów. Każde narzędzie, które nazywa się bezpiecznym, jest kompromisem między bezpieczeństwem a wygodą. Trzeba jednak zachować zdrowy rozsądek i nie wymyślać czegoś, czego LE nigdy nie zrobi, bo opisane przez Ciebie rozwiązanie jest nieskuteczne.
Jeśli tak bardzo boisz się usług Google, używaj specjalnych systemów operacyjnych bez nich.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Jest to całkowicie zrozumiałe. Absolutnie nie twierdzę, że nie należy tego wdrażać. Opóźniony i zawodny system byłby przeciwieństwem tego, co robisz. Możliwość otrzymywania natychmiastowych powiadomień o ważnej aktywności na forum byłaby wielkim dobrodziejstwem dla osób prowadzących tutaj interesy.

Pytałem o to tylko dlatego, że jest to kwestia, którą widziałem już wcześniej (i nie mogłem szybko znaleźć odpowiednich odpowiedzi [mogą być ukryte w dokumentacji] na stronach Matrix lub SchildiChat). Myślę, że ostatecznie jest to dość dyskusyjna kwestia, ponieważ jeśli prywatny serwer BB zostanie naruszony, wszyscy prawdopodobnie będziemy mieli większe problemy niż powiadomienia push.

Tak trzymać!
 
Top