• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine Czy amfetamina wytwarzana z oleju a brzmi jak dobry przepis?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Cześć,

Pokazano mi "alternatywę" dla zakwaszania mojej bazy przy użyciu metanolu i bez acetonu.
Przepis, który mi pokazano był następujący:

- 2,000 mL oleju A (ph12)
- 3,060 mL metanolu
- 440 g kwasu siarkowego

Najpierw wszystkie produkty zostały umieszczone w zamrażarce.

Po schłodzeniu wymieszano olej A i metanol.

Następnie stopniowo dodawano kwas siarkowy.

Dało to roztwór o ph 7,7/7,8.

Mieszanina została następnie umieszczona w zamrażarce, podzielona na kilka porcji.

Od zakończenia mieszania do umieszczenia ostatniej porcji w zamrażarce minęły 2-3 minuty, a ph wzrosło do około 8,1.

Wydajność z ilością bazy wynosi 1:2, więc w przybliżeniu na 2 l oleju A otrzymaliśmy 4 kg pasty.

To powiedziawszy, nie było etapu parowania.


Co o tym sądzisz?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^

nie ma awopracji, ponieważ wkładają go do zamrażarki, aby pozostał w postaci pasty i nie stracił na wadze, zakładam....
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Cześć, przepraszam za późną odpowiedź...
Zgadzam się z Tobą co do metanolu, prawdopodobnie chodziło o lepszą wydajność. Jeśli chodzi o kwas siarkowy, brakowało nawet odrobiny, aby obniżyć ph! Nosiłeś kiedyś puszki z kwasem siarkowym? Wcale nie waży tyle samo co woda; gęstość jest znacznie większa.
 

iliketrain

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nie sądzę, by istniał jakiś przepis, albo używam IPA i dostosowuję ph do neutralnego, nie sądzę, by potrzeba było aż tyle rozpuszczalnika.
 
Top