Siarczan czy fosforan amfy?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jaka jest rzeczywista różnica między tymi dwiema solami? Mogę wywnioskować z obliczeń, że forma siarczanowa będzie zawierać więcej amfetaminy na wagę, a sól fosforanowa powinna być łatwiej rozpuszczalna w wodzie, ale czy istnieje rzeczywista różnica we właściwościach makroskopowych między nimi? A co z higroskopijnością? Naprawdę mam doświadczenie tylko z formą siarczanową, ale w jaki sposób produkt końcowy będzie się różnił, jeśli zostanie wytworzony przez dodanie kwasu fosforowego na ostatnim etapie?
 

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Byłbym również bardzo zainteresowany tym
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tak, to interesujące i bardzo dobrze napisane, dziękuję! Przegapiłem to.

Niestety, tak naprawdę nie odpowiada na moje pytania. Jest to głównie exposé na temat enancjomerów, z krótkim wprowadzeniem na temat form soli.
Pozostaje więc moje pytanie: jakie są istotne różnice we właściwościach fizycznych między siarczanem i fosforanem amfetaminy i jak wpływają one na obsługę, przechowywanie i użytkowanie?

I nie, nie mam na myśli efektów biologicznych. Każdy, kto zaczyna bredzić o tym, że mają one różne działanie w organizmie, właśnie obnażył swoją niekompetencję i zostanie zignorowany lub ewentualnie wyśmiany.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Temperatura topnienia fosforanów poniżej, jest bardziej wymagająca dla warunków długotrwałego przechowywania.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Dziękuję W! Ale mogę zapytać dlaczego? Bardziej higroskopijne?
 
Top