Question Pieczenie w nosie po amfetaminie

papug

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam.
Niedawno kupiłem pastę speed od lokalnego dostawcy. Pasta miała słodkawy, alkoholowy zapach. Pasta wyschła, ale słodkawy zapach pozostał. Proszek działa naprawdę dobrze, dawki 50-100 mg są wystarczające. Jest tylko jeden problem. Proszek bardzo piecze w nos. Zrobiłem więc test. 100 mg rozpuściłem w 10 ml wody. Rozpuściło się łatwo, mikroskopijnie mętne, prawie przezroczyste. Zmierzyliśmy pH: 10! Wysokie pH jest prawdopodobną przyczyną pieczenia nosa. I teraz pytanie: co mogło pójść nie tak? Czy da się to obniżyć domowymi sposobami?
Pozdrawiam
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Woda i siarczan amfetaminy pH dostosowane do nie mniej niż 12,5 przy użyciu 50% wodorotlenku sodu.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Rozpuść wszystko w wodzie destylowanej. Używaj jak najmniejszej ilości wody. Pomaga ogrzanie wody. Umieść w zamrażarce na około godzinę. Zawartość kofeiny będzie widoczna, więc można ją odfiltrować. Ponownie sprawdź PH, jeśli przekracza 4, dodaj kilka kropli kwasu HCL, dobrze mieszając, aż PH spadnie do 3-4. Następnie dodaj 1/2 objętości DCM lub eteru naftowego do wody i dobrze wymieszaj. Rozpuszczalnik musi być czysty (bezwodny). Wyekstrahować rozpuszczalnik. Jeśli używasz dcm, będzie to dolna warstwa. Eter będzie warstwą górną. Za pomocą wkraplacza lub lejka. Szkło jest zawsze lepsze. Po oddzieleniu warstwy wodnej wykonaj ekstrakcję kwasowo-zasadową. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z ABE, tutaj znajdziesz bardzo jasne instrukcje.
 
Top