Amfetamina wolna od kokainy?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Witajcie moi kochający wolność przyjaciele (y);)

Gdyby ktoś przypadkowo uwolnił amfetaminę (białą o konsystencji kredy), tak jak zrobiłby to z kokainą (Na₂CO₃ + woda w łyżce), czy to
daje substancję nadającą się do palenia, taką jak metaamfetamina lub podobną? Pytam, ponieważ znalazłem woreczek z wątpliwą substancją w środku. Smak był gorzki, trochę
trochę jak kokaina i trochę zdrętwiał mi język + usta. Wziąłem dawkę 100 mg i dało mi to trochę euforii + dopalenia. Nadal nie jestem pewien
jeśli kokaina i / lub amfetamina zmieszana z lidokainą (lub podobną) i pomyślałem, że dobrze, jeśli ją uwolnię, będę wiedział na pewno, czy to kokaina, ale tak nie było
działał zgodnie z oczekiwaniami. Nie tworzył warstwy oleju, ale unosił się jak kryształy / małe kamienie na górze, które zebrałem i paliłem. Smak dymu był bardzo ostry, plastikowy (bardziej plastikowy niż freebase-cocaine)
z gorzkim, utrzymującym się posmakiem, a woda odpadowa z freebase'a w łyżce z resztkami na dnie miała słaby zapach amfetaminy.

Po paleniu: wszystkie moje mięśnie są rozluźnione i czuję się, jakbym właśnie wyszedł z kąpieli spa + mam trochę euforii i czuję się oszołomiony, a to przyniosło pewne przebudzenie z szybszym biciem serca.
Nic się nie stało, czuję się świetnie :) ale nie jestem pewien, jaka to może być substancja? Więc wiele by to dla mnie znaczyło, gdyby ktoś z wiedzą mógł / mógł zgadnąć lub 2 (wiem, że jest to trudne z podanymi szczegółami).

Btw: Masz mój najgłębszy szacunek za posiadanie i prowadzenie forum takiego jak to (świat tego potrzebuje), jesteście bohaterami, o których nie można wspomnieć ani pochwalić publicznie (ale jestem fanem i aspiruję do bycia jednym z nich).
- Moim pierwszym językiem nie jest angielski i nie jestem teraz trzeźwy. Więc przepraszam za błędy ortograficzne itp.

Pozdrawiam
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Przede wszystkim wykonaj kilka testów odczynników, abyś mógł porównać swoje wyniki z tymi w Internecie. Polecam przeczytać ten post:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0
Wątpię, aby ktokolwiek na tym forum mógł ci powiedzieć na pewno, co to jest, i jestem pewien, że wiesz, że prawdopodobnie nie jest to najlepszy pomysł, aby spożywać przypadkowe substancje, ale wątpię, czy ja też bym tego nie zrobił haha.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
PS. Zapomniałem odpowiedzieć na faktyczne pytanie, ale jestem prawie pewien, że amfetamina w postaci wolnej bazy jest płynnym olejem w temperaturze pokojowej, który na pewno można palić, ale nie byłoby to łatwe w obsłudze.
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Dziękuję za rekomendację, ale jest już za późno, a o odczynnikach wiedziałem wcześniej (po prostu jeszcze się do tego nie zabrałem) (y) :)
ale tak, wiem, że to nie jest dobry pomysł, aby spożywać przypadkowe substancje (normalnie tego nie robię), ale miałem ogólne pojęcie, co to może być (amfetamina, kokaina lub jakiś opiod) i
smakowało gorzko jak kokaina, a nie jak opiody i/lub smak wywołujący wymioty, jak niektóre amfetaminy. I czułem się trochę przygnębiony, więc zaryzykowałem, co zadziałało
świetnie. Po prostu przeszkadzało mi to, że nie wiedziałem, co to dokładnie jest, a także ciekawiło mnie, czy wolna baza amfetaminy (z węglanem sodu + wodą i odrobiną ciepła) może lub przyniosłaby podobne efekty, jak opisano, zmieniając ją za pomocą wolnej bazy.

Ale tak, skoro już o tym wspomniałeś. amfetamina freebase to miodowo-żółta oleista substancja. Ale nie byłem pewien, czy freebasing, jak w przypadku kokainy, mógłby / zmieniłby go na inny
substancja jak metaamfetamina (nie takie proste, wiem) lub podobna, jeśli przypadkiem to, co miałem freebased, było / jest amfetaminą, a nie kokainą, jak myślałem :)

- Dziękuję za odpowiedź, doceniam to (y) Nie byłem całkowicie jasny co do mojego pytania, które było bardziej związane z tym, czy freebasing amfetaminy jak z kokainą może dać inną substancję o podobnych skutkach, i za to przepraszam. I jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ah, nie widziałem jeszcze tej części forum. Dzięki!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Chociaż możesz palić bazę amfetaminy, nie powinieneś, ponieważ jest ona dość żrąca.
 
Top