Amfetamina z P2P (fenyl-2-propanon)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Witam, jaką drogę można polecić na większą skalę, około 1 L (P2P) do amfetaminy?

Wszystko, co mogę znaleźć, to Amfetamina może być otrzymana z 30% wydajnością w jednoetapowej syntezie przez refluksowanie fenyloacetonu w etanolu z amoniakiem, grysem aluminiowym i niewielką ilością chlorku rtęci. Synteza ta dotyczy tylko 40 g, 0,3 mola fenyloacetonu (P2P).

Ja szukam czegoś w skali 1000g P2P,

Ktoś ma na to sposób?

/Dzięki
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
reakcja leuckarta wallacha: powinna dać wydajność rzędu 70%.

aminowanie redukcyjne:

ra katalityczne uwodornienie
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
70% reakcja Leuckarta Wallacha powinna dać wydajność rzędu 70%.

aminowanie redukcyjne: różni się konkretnym katalizatorem i ciśnieniem roboczym, począwszy od 30% wydajności do +90% wydajności
30% aluminium rtęć
uwodornienie katalityczne: musi odbywać się w warunkach bezwodnych i przy użyciu zewnętrznego źródła wodoru gazowego
52% niskociśnieniowy tlenek platyny
86% niskociśnieniowego niklu rtęciowego
90% wysokociśnieniowy nikiel raney
95% wysokociśnieniowy nikiel raney i octan amonu (wydajność 95% pochodziła z 2,5-dimetoksyfenyloacetonu zamiast fenyloacetonu, nie podano informacji o p2p, ale wyniki nie powinny być złe)
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jakie są twoje źródła dla 95% reakcji niklu i octanu amonu Raneya lub którejkolwiek z metod o wysokiej wydajności w tym zakresie? Brzmi to prawie zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe. Chciałbym spróbować.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Z archiwów rodu, ale tak jak powiedziałem, wydajność 95% pochodzi z 2,5-dimetoksyfenyloacetonu, więc w rzeczywistości nie ma dowodów na fenyloaceton.
 

Attachments

  • xdrIqaS6hN.pdf
    144.7 KB · Views: 459
Top