Question Amfetamina / Metamfetamina

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Cześć! Czy znacie metodę wytwarzania amfetaminy / metamfetaminy tylko z prekursorów, które są legalne w UE?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Wystarczy wygooglować, jakie prekursory są nielegalne w danym kraju lub ogólnie w UE.

Myślałem, że oprócz estrów glicydowych, MAPA była duża, a jeśli jest nielegalna, mają wersję etylową.

Zapomniałem, jak się nazywa, ale po kilku minutach tutaj można znaleźć informacje na temat wytwarzania p2p ze związku malonianu.

Zasadniczo musisz znaleźć prekursor, który jest dla ciebie legalny, a następnie znaleźć sposób na zredukowanie go do pożądanej amfetaminy przy użyciu legalnych rozpuszczalników, odczynników itp. Wystarczy poszukać w Google
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tak, p2np jest legalny, borohydryd sodu jest legalny, rtęć jest łatwa do zdobycia, RedAl jest legalny, wodór jest legalny (na szczęście), HCl jest legalny, żelazo jest legalne, cynk jest legalny, formaldehyd jest legalny, glicydyny bmk są legalne (niektóre z nich).
Lista jest długa
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jasne, sprawdzasz syntezę prekursorów, a następnie sprawdzasz syntezę prekursorów, aby uzyskać prekursor. Prawdopodobnie skończysz na L-fenylanilinie, L-dopie, katacholu, melatoninie.... Ostatecznie wszystko jest węglem wodorem azotem chlorkiem bromem, glinem, siarką itp.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jaki byłby najłatwiejszy do stworzenia przepis z legalnymi prekursorami?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Z P2NP można łatwo zrobić amfetaminę do metamfetaminy, musisz przekonwertować P2NP na P2P, a P2P przekonwertować na metamfetaminę.
 
Top