Analiza psychozy amfetaminowej

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Muszę podzielić się z wami moją wiedzą na temat psychozy amfetaminowej. Mogę tu przeczytać, że jest to wina l-amfy, ale tak naprawdę nie jest. Powody, dla których te rzeczy się dzieją, są być może ponad moje siły, ale mogę tylko w skrócie wyjaśnić ten problem.

Przyczyny psychozy są dwie. Pierwszym z nich jest to, że wciągasz substancję, a drugim jest śmiertelny efekt opóźnienia. Psychoza pojawia się zwykle nie wcześniej niż po 3-4 dniach przyjmowania narkotyku bez snu. Twój mózg słabnie i dzieje się to szybciej, jeśli nie jesz lub jesz zbyt mało (zwłaszcza węglowodanów). Więc kiedy mózg jest słabszy - procesy ochronne są wyłączane, aby zoptymalizować poziom energii. Twoje ciało nie liczy prawidłowo przyjmowanych dawek, więc nie powie ci "weź więcej" itp. Jeśli pozwolisz sobie (po ciągłym zażywaniu) nie brać sunstance przez dłuższy czas (ilość w mózgu jest niska) i nagle weźmiesz dużo (nawet normalną dawkę powtórną), zwłaszcza snorting (a przez to duża część dawki trafia prosto do mózgu bez przechodzenia przez normalną drogę trawienną) - twój mózg dozna szoku i zwróci się przeciwko tobie - ponieważ jest to bardzo niebezpieczna sytuacja i w ten sposób istnieje duże prawdopodobieństwo, że przestaniesz brać narkotyk.

Mam nadzieję, że ci to wyjaśniłem, jeśli nie, proszę zapytaj :)
 
Top