Pasta Amphetamine Speed

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Amfetamina jest bardzo popularnym narkotykiem. Dostawcy amfetaminy muszą być bardzo pomysłowi, aby wprowadzić swój produkt na rynek i wyprzedzić konkurencję. Ostatnio pojawia się coraz więcej doniesień o cudownej amfetaminie Speed Paste, która jest rzekomo silniejsza niż oryginalna amfetamina. Postanowiliśmy dotrzeć do sedna sprawy i opowiedzieć o tym.

Po przestudiowaniu dostępnych danych stwierdzono, że pasta amfetaminowa nie ma stałego składu. W najlepszym przypadku pod postacią pasty oferowana jest mieszanka amfetaminy i etanolu. Takie połączenie pozwala amfetaminie szybciej przekroczyć barierę hemoencefaliczną i przyspiesza jej działanie na mózg. Daje to poczucie silniejszego efektu, ponieważ więcej amfetaminy dostaje się do krwiobiegu na raz niż podczas metobolizmu.
Niektórzy producenci nie ukrywają również faktu, że dodają glukozę w celu ustabilizowania formy. Glukoza ma również wpływ na metabolizm, ale nie wiadomo, jak duży wpływ ma jej obecność w paście. Glukoza jest najprawdopodobniej środkiem stabilizującym i wiążącym, prawdopodobnie przedłużającym działanie pasty.

Niezależnie od tego, czy pasta jest z etanolem, czy razem z nim z glukozą, nadal jest to produkt wysokiej jakości o zawartości siarczanu amfetaminy od 30 do 70 procent i nie ma w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji. Taka pasta ma biały kolor i pachnie jak etanol. Pasta jest spożywana doustnie i może być dodawana do herbaty lub soku.

KYnXkc5s7I
DzxTjC4b8A
ONZqhtabIk

Ale w najgorszym przypadku, pozbawieni skrupułów dostawcy, pod przykrywką Amphetamine Speed Paste, dostarczą ci brudną amfetaminę. Amfetamina, która nie została odpowiednio oczyszczona i zawiera pozostałości szkodliwych zanieczyszczeń, nieprzereagowanych prekursorów, rozpuszczalników i produktów ubocznych reakcji. Taki produkt ma ostry chemiczny zapach i może mieć kolor pomarańczowy, czerwony, szary lub brązowy. Ma lepką i kleistą, niejednolitą strukturę. Jest to rodzaj amfetaminy, która jest wytwarzana, gdy synteza jest wykonywana nieprawidłowo. Oczyszczanie takiego produktu spowoduje ogromne straty dla masy. Dlatego pozbawieni skrupułów dostawcy próbują sprzedawać go pod pozorem pasty.
Ale w rzeczywistości substancja ta ma toksyczny efekt wraz z działaniem amfetaminy. Konsumenci zauważają silne działanie tej pasty, ale jednocześnie odczuwają mdłości i chemiczny smak, dyskomfort w żołądku, lepki chemiczny pot, mgłę w głowie. Efekty uboczne (kac) są bardzo wyraźne, a powrót do zdrowia zajmuje trochę czasu.
Nie zaleca się stosowania tego produktu bez odpowiedniego czyszczenia. W przeciwnym razie istnieje ryzyko zatrucia toksycznego.

KSAfkio1xT
Z4UbkPR0Vs
PiRNODWHoy
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kto używał Amphetamine Speed Paste?
Może ktoś robił taką pastę?
Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Witam,
Chciałbym opowiedzieć o moich doświadczeniach z tak zwaną "pastą amfetaminową" w naszym kraju.
Doświadczenia, które miałem, dotyczą wyłącznie Niemiec, Holandii i Polski.
Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że mit "dobrej pasty amfetaminowej" powstał w tych krajach.
Gdybyśmy mieli pastę amfetaminową, która zawierałaby "tylko" etanol, z zawartością siarczanu amfetaminy na poziomie 30-70%, a następnie być może tylko rozciągniętą glukozą, nie byłbyś nawet w stanie wyrazić swojego szczęścia i radości w słowach!!!!!.
Tutaj w Europie dilerzy są zainteresowani tylko maksymalnym zyskiem, a nie jakością.
W tym celu wymyślili mit pasty amfetaminowej, który brzmi następująco: im bardziej mokry jest produkt i im bardziej śmierdzi chemikaliami, tym lepsza jest jego jakość!!!!
Wszyscy dali się na to nabrać, w tym ja przez jakiś czas, większość niestety nadal wierzy w ten mit!
Zasadniczo dealer, któremu ufasz, jest po prostu dobrym gawędziarzem, który sam nie wie, co jest w paście, nie mówiąc już o tym, jak została zrobiona. Dlaczego miałby to robić, skoro ludzie kupują ten syf, a zysk jest wysoki.
Pasta amfetaminowa, którą można kupić, jest produkowana w dużych ilościach na jakimś podwórku!
A odbywa się to tak: do dużej beczki wsypuje się bazę amfetaminową (Freebase jako olej, BMK, PMK, APAAN) następnie metanol,
wszystko się trochę miesza a następnie dodaje się kwas siarkowy aż nic więcej się nie wytrąci w "siarczanie amfetaminy, następnie jest na tym dużo kofeiny (zazwyczaj na 1kg wyprodukowanej pasty jest około 6 - 9kg kofeiny!!!) i tak całość się miesza aż nic więcej się nie wytrąci w "siarczanie amfetaminy".!!!), a żeby całość pozostała ładna i wilgotna, wylewa się na nią IPA lub etanol. Jeśli coś się odbarwi przez zanieczyszczenie np. na różowo, to sprzedaje się to jako różowy szampan lub pod inną wymyślną nazwą za większe pieniądze i to działa, totalnie przewrotne jest to.
A ludzie to kupują, kupują i kupują! Myślą, że im bardziej mokra i śmierdząca jest pasta, tym więcej ma jakości, bardzo smutne.
Zacząłem lata temu myć tę pastę amfetaminową acetonem, aby usunąć pozostałości syntezy i usunąć przedłużacze.
i usunąć przedłużacz. Ale dla nas przedłużaczem nr 1 jest kofeina, więc po umyciu acetonem ponownie umyłem całość w
wrzącej wodzie destylowanej, pozostawiłem do ostygnięcia do temperatury pokojowej, a następnie włożyłem do lodówki na 2 godziny.
Następnie przefiltrowałem całość, a to, co zostało, odparowało! więc otrzymałem całkiem dobrą amfetaminę! Wydajność stawała się coraz mniejsza i mniejsza!

W międzyczasie sam wytrąciłem siarczan amfetaminy za pomocą Freebase (A-Oil), który jest jedynym sposobem na uzyskanie dobrej amfetaminy.
do zdobycia. Zabawne jest to, że jeśli ktoś ma szczęście i może kupić taki siarczan amfetaminy, ode mnie lub od kogokolwiek, jest to zwykle postrzegane jako złe, ponieważ brakuje ogromnej ilości kofeiny i negatywnych skutków ubocznych pozostałości syntezy lub czegokolwiek innego!
Często tacy klienci również cena jest zbyt wysoka, ponieważ ilość jest przedkładana nad jakość!
Są tylko nieliczni, którzy wolą zapłacić wyższą cenę, a następnie otrzymać czysty produkt, ci ludzie również rozumieją, że Freebase stało się niezwykle drogie (niestety zawsze spada jakość Freebase), a także stało się niezwykle trudne w Europie, aby uzyskać HSO4!

Więc to wszystko
Moim zdaniem powinieneś uważać się za szczęściarza z tym, co opisałeś w pierwszej sekcji!
można mieć tylko nadzieję, że nie jest to kiedyś taki smark jak u nas tutaj!

Ahoj!
 

CuriousStudent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Cześć! Dzięki za pouczający raport! Naprawdę doceniam!

Mogę opowiedzieć o moich doświadczeniach z pastą speed paste wyprodukowaną w Niemczech i Holandii.

Jestem w speed game od dobrych 15 lat, a od 5 lat jestem dość kronikarskim użytkownikiem.

Właściwie 98% moich zakupów to były pasty speed paste. Masz rację, tutaj również chodzi o marketing. Ludzie mówią, że mokra pasta jest "prosto z laboratorium", "bardzo czysta" lub "bardzo mocna". Ponieważ nie można tego wciągać (i naprawdę nie powinno się!!! - wyjaśnię później), przyzwyczaiłeś się i zostałeś nauczony przez innych użytkowników, aby najpierw wysuszyć towar. Ponieważ wcześniej byłem jeszcze głupszy, myślałem, że mokry roztwór jest dodawany jako środek tnący. Pomyślałem nawet, że może być dodawany, aby sprzedawcy mogli dodawać do pasty inne środki do cięcia śmieci, a zatem produkt końcowy będzie lepiej wymieszany jako tylko 2 suche związki proszku, powiedzmy amfetamina i kofeina, co może skutkować "hotspotami" - termin może lepiej znany na scenie fentanylu, gdzie nierównomierna mieszanka może być nawet śmiertelna, gdy 1 linia jest znacznie silniejsza niż następna linia, gdzie po prostu dostajesz cięcia ....

Dopiero zaczynam badać proces produkcji i kwestionować różne wyniki prędkości ... Kiedy kupuję pastę do szybkości, jestem pewien, że są to rozpuszczalniki ... Nie mogę powiedzieć, które z nich są używane i zadaję sobie pytanie, czy rozwiązanie jest rzeczywiście spowodowane tym, że produkt nie został wysuszony przez początkowego chemika - ale nie wątpię, że chciwi popychacze nakładają na niego dowolny roztwór, może izopropylowy lub cokolwiek innego, aby nadać mu znacznie większą wagę i ponownie uzyskać chemiczny zapach, który jest uważany za "bardzo dobry" i "czysty" przez większość kupujących.

Ja osobiście nie lubię formy pasty, bo dla mnie jest to po prostu niedokończony produkt. Nie ma nic gorszego niż pójście na imprezę z pastą i brak możliwości skonsumowania swojego dobra.
Kolejnym minusem jest to, że nigdy tak naprawdę nie wiesz, ile tak naprawdę płacisz za szybkość: jeśli kupisz 1gr pasty za powiedzmy 3 EUR, nie będziesz wiedział, czy będzie to 400mg suszu, czy może tylko 250mg. Waga również stopniowo maleje wraz z większą ekspozycją na powietrze.

Co prowadzi mnie do kolejnego punktu: naprawdę szkoda mi uczciwych dealerów / odsprzedawców: Z każdym dostępem do ich skrytki będzie ona ważyć mniej z powodu ekspozycji na powietrze. Jeśli nie weźmiesz tego pod uwagę, może się nawet zdarzyć, że poniesiesz stratę na sprzedaży ......

Jeśli wysuszysz powszechnie sprzedawaną pastę szybkoschnącą, strata może wynieść średnio 50%. Ale jest mokra i jeszcze bardziej mokra pasta prędkości. Niedawny zakup pasty 11gr wyszedł około 4gr. Gdybyś teraz przeliczył cenę, stałoby się oczywiste, że rynek jest teraz tak przygnębiający, że takie ceny są po prostu nie do przyjęcia. Również kupujący po prostu odeszliby do następnego dealera sprzedającego dokładnie to samo gówno Z rozpuszczalnikami, ponieważ jest "znacznie tańsze".

UWAGA DLA WSZYSTKICH!!!
A teraz moje ostrzeżenie! NIE SPOŻYWAJCIE WET SPEEDA W EUROPIE, jeśli nie jesteście w 100% pewni, że stoi za nim mądry i oddany facet, taki jak Marvin "Popcorn" Sutton. Jego przepis faktycznie ma sens i rozumiem, dlaczego ktoś miałby robić taką pastę i myślę, że amfetamina zmieszana z etanolem i/lub glukozą powinna być w porządku.
Rzecz w tym, że przynajmniej z mojego doświadczenia, jestem bardzo pewny, że rzeczy sprzedawane tutaj jako pasta to nie TYLKO amfetamina z ETHANOLEM, ale także inne rozpuszczalniki, które, jestem pewien, mogą być dość niebezpieczne dla nosa i mózgu, jeśli nie zostaną odpowiednio wysuszone.
Jeśli chodzisz na imprezy ze stoiskami informacyjnymi / ulotkami o narkotykach, wszyscy mówią, aby nigdy nie spożywać mokrego speeda i najpierw pozwolić mu dobrze wyschnąć!!! To są faceci, którzy również angażują się w sprawdzanie narkotyków, myślę, że wiedzą, o czym mówią i jakie rzeczy są obecnie w obiegu ....
Kiedy dostaję torbę na tydzień / miesiąc, pierwszą rzeczą, którą robię, jest rozerwanie torby, włożenie jej do miski i pozostawienie do wyschnięcia na 2-3 dni. W tym momencie cena z początkowych 5 EUR/g wzrasta do około 15 EUR za gotowy produkt. Gdybym miał sprzedawać prędkość, ludzie śmialiby się i pokazywali mi palcem... Gdybym teraz ponownie dodał wystarczającą ilość rozpuszczalników, aby ponownie osiągnąć początkową wagę, powiedzieliby, że to uczciwy interes... z taką samą zawartością amfetaminy, tylko bardziej niebezpieczną i faktycznie w formie nie nadającej się do spożycia. Szaleństwo!

Sytuacja tutaj stała się tak przygnębiająca, że skończyłem tutaj, HAHA!
Weź to z przymrużeniem oka ....

To, co dzieje się na europejskim rynku prędkości (przynajmniej dla konsumenta końcowego), to moim zdaniem SZKODA i BŁĄD na wszystkich poziomach ..... Znałem gościa, który po prostu WIEDZIAŁ, co robi... Amfetamina może być tak wspaniałym, euforycznym i tanim narkotykiem / lekiem ... Naprawdę chciałbym wiedzieć, jakim smutnym i pojebanym człowiekiem trzeba być, żeby czerpać całą przyjemność z tej substancji... To niewiarygodne i niedopuszczalne, co niektórzy hillibilly popychacze próbują przekazać jako prędkość w dzisiejszych czasach na imprezach. Podobnie jak firmy farmaceutyczne, które pobierają horrendalne ceny za narkotyki, w których WSZYSTKO jest zabawne, wystarczy spojrzeć na to gówno OxyNeo i powolne uwalnianie oksykodonu ... a potem społeczeństwo zastanawia się nad ewolucją gówna fentanylu w Ameryce ... tak.... jeśli narkotyki są drogie, niebezpieczne i nawet nie sprawiają już frajdy, to po co to gówno? Nie warto już nawet zostać przestępcą za te śmieci ... tak ... graj w głupie gry, wygrywaj głupie nagrody, huh ....

W każdym razie, po całej tej mojej wściekłości na szybkie wklejanie, myślę, że Marvin "Popcorn" Sutton ma naprawdę fajne podejście do tego. Wszystko, co chcę powiedzieć, to proszę, nie myśl, że jego przepis jest standardem dla europejskiej szybkiej pasty. Nie jest!
W każdym razie, dzięki za interesujący post!!!

Mam kilka pytań do innych czytelników/posterów:

1) Ponieważ wszedłem do gry speed dopiero po 2000 roku .... Jak wyglądała prędkość w latach 80-tych, 90-tych itd. w Europie? Czy suchy proszek był standardem?

Właściwie słyszałem, że oldschoolowa meta "crank" w USA była proszkiem zamiast nadających się do palenia odłamków kryształków lodu .... Jeśli się nie mylę, myślę, że jest to również forma, którą wujek Fester robi w swoich filmach ....

W każdym razie jestem również zainteresowany formami prędkości, które można uzyskać w innych częściach świata... Właściwie trochę szkoda mi amerykańskiej sytuacji związanej z prędkością, ponieważ zakładam, że waszym standardowym produktem amfetaminowym jest albo farmaceutyczny adderall, albo tajna metamfetamina?

Azja tonie w krystalicznej metamfetaminie... Sam próbowałem, ale tak naprawdę wolę normalną amfetaminę DUŻO DUŻO bardziej! Jak już mówiłem, jestem prawie chronicznym użytkownikiem speeda... po 3 dniach bez snu od normalnej amfetaminy, lubię ten "zakręcony" stan umysłu, kolejna dawka nie działa już tak bardzo, a ja i tak wolę zapalić jointa, spać i jeść.

Meta jest znacznie mniej kontrolowana i do codziennego użytku z mojej perspektywy ... a największym przeciwwskazaniem jest strasznie długi czas trwania i bardzo ostry powrót .... Kiedyś nie spałem przez 5 dni z lodem, było to zdecydowanie najstraszniejsze złe doświadczenie z narkotykami, jakie miałem .... o wiele gorsze niż powiedzmy trudna podróż grzybowa lub LSD ...., która NIE ZDARZYŁABY się z normalną amfetaminą.

Znam również przewlekłych użytkowników amfetaminy w Europie... z tolerancją, są w stanie prowadzić normalne życie... spać, jeść, pracować itp. .... Ponieważ jestem świadomy, że amfetamina nie jest zdrowa, w rzeczywistości nie wyglądają na pokręconych, niezdrowych, anorektycznych, mają dużo paranoi itp. ....

Znam przewlekłych użytkowników metamfetaminy z Azji... cholera.... nie każdy użytkownik metamfetaminy stanie się kolejną "twarzą metamfetaminy"... ale jest całkiem pewne, że może cię tam zaprowadzić, jeśli chcesz lub nie obchodzi cię to!!!

2) O kolorystyce:
Właściwie, ja i kilku moich znajomych speedowców uważamy, że kiedy pasta jest wysuszona i lekko zmienia kolor na żółty, jest to dobry znak wyższej czystości speeda .... Domyślam się, że jest to spowodowane utlenianiem amfetaminy, co wskazuje na dobrą ilość amfetaminy, podczas gdy cięte śmieci nie będą miały dużo amfetaminy, a zatem nie utlenią się, a zatem nie zmienią koloru na nieco żółtawy ...

Jedno z twoich zdjęć pod linią "toksyczne zatrucie chemiczne" również ma żółty kolor ...
Jako kompletny noob - czy nasze założenia są słuszne, czy też pasta speed zmienia kolor na żółty w rzeczywistości jest oznaką niewłaściwej syntezy i / lub produktów ubocznych?

Oh .... to zrobił się długi post ...
cóż, tak jak powiedziałem ...
Jestem entuzjastą prędkości ...
Dzięki!!! :p
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Jeśli amfetamina jest biała, gdy jest mokra, ale po wysuszeniu zmienia kolor na LITTLE BIT żółty, to nie ma problemu, ale jeśli jest ciemnożółta, jak na powyższym zdjęciu, o którym wspomniałeś, to jest to po prostu toksyczne gówno!!!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Mieszkam w Holandii i macie tutaj profesjonalne laboratoria, które testują każdy narkotyk za darmo i 90% testowanej amfetaminy zawiera co najmniej 70% kofeiny, ale ci głupcy nie wiedzą, że tak dużo kofeiny może być śmiertelne, ale zależy im tylko na zysku, więc zacząłem kupować darmową bazę tylko czystą jak woda i o odpowiedniej wadze. i Ph, a następnie kupiłem 1 kg P2NP i przeprowadziłem syntezę NaBH4, która była tak dobra, że natychmiast kupiłem 100-litrowy reaktor z podwójnym płaszczem i wszystkie inne rzeczy, takie jak generator pary do destylacji parowej mojej wolnej bazy, a teraz robię własne P2NP i po prostu skaluję je do mojego 100-litrowego reaktora i sprzedaję tylko 2 znajomym i to wszystko! Ale nie ufaj "pastom"!!!
 

elliot100

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zawsze chciałem spróbować pasty speed paste.
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Flashbacki z najlepszych podczas czytania, Niemcy i twoje pasty, jedna lepsza od drugiej itp. No i świetne zdjęcia, takie kreatywne i kolorowe....

ALE TAK MUSI BYĆ, TO NAPRAWDĘ POPYCHA.
🥺

Bla bla bla (niektórzy nawet bardzo chętnie szukają kolorowych śmieci)

Niestety, jest naprawdę źle i po prostu niesamowicie mnie smuci to, co czasami się tu oferuje, jeśli nie ma się zaufanego adresu.
I to, o co czasami się tu prosi (10€+) I TO TEŻ JEST PŁATNE TUTAJ 😭

Rzadko można zobaczyć ludzi, którzy nawet trochę się tym przejmują. ALE ONI WIEDZĄ JEDNO! MAJĄ TO CO NAJLEPSZE XDD
A po przejrzeniu wspaniałego forum tutaj teraz poważnie zastanawiam się, ile z moich sklepów było w ogóle "prawdziwym wzmacniaczem"

😂 😂😂(nie martw się, nie jestem i nigdy nie byłem łowcą kolorowych past).
Miałem kogoś, komu ufałem przez wiele lat.
Właściwie to lubiłem się zastanawiać, dlaczego znowu robi się jasno lub ciemno.

Po przeprowadzce i utracie zaufanego adresu naturalnie zacząłem szukać tutaj.
Poszedłem na poszukiwania.
I to, co zobaczyłem i co mi zaoferowano, było szokujące.
Więc w tej chwili wolę zrobić sobie przerwę, aż w pewnym momencie otworzą się nowe drzwi zaufania



dołączę do niego, nie ufam wklejce i co tu jeszcze jest śmiesznego? ❗
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Siarczan prędkości
Siarczan kwasu olejowego + alkohol + kofeina
Na 1l oleju używają 5kg kofeiny i masz 15% prędkości tylko biznes musi działać :p
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Bardzo smutny, haniebny biznes polega na tym, że pieniądze, które na tym zarabiają, byłyby miłe, gdyby mogły płakać, ale tak głośno i długo, że dobrowolnie je przynoszą.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
W Serbii najbardziej preferowana jest pasta speed i wet speed, do tego stopnia, że gdy ktoś dostaje suchy speed, automatycznie myśli, że został oszukany i dostał jakiś gówniany produkt, co jest śmieszne. Zgadzam się, że pasta speed może być lepsza, tak jak zostało to powiedziane w pierwszej części tego wątku. Ale tutaj nie ma znaczenia jakość wzmacniacza, ludzie chcą tylko, żeby był mokry i w formie pasty, co jest dla mnie naprawdę oszałamiające. Bardzo słaby rynek i wiedza. W pewnym momencie znajomy powiedział mi, że miał w rękach pastę speed, poszedł i spróbował. I jeśli ktoś mi wierzy to NIC. To coś nawet mnie nie dotknęło, może bardzo łagodne uczucie, ale ogólnie nic. Miał zapach amfy, mlecznobiały kolor, konsystencję, ale brakowało mu najważniejszej rzeczy, mocy i efektów. Chciałbym wiedzieć, co to było. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia, proszę o kontakt.





.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeina na pewno
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ale zapach był jak bardzo czysta amfa, co mnie niepokoi. Gdyby nie miał zapachu i podobieństwa do prawdziwej pasty amfetaminowej, to też bym tak pomyślał.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Czy a-oil+ipa i kwas siarkowy również tworzą makaron?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Tak, na pewno możesz nawet z acetonem, musisz tylko zwrócić uwagę, aby temperatura była nadal poniżej 20 ° C
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sama reakcja z zakwaszeniem przekroczy 20 stopni, więc
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Tak będzie, jeśli go nie schłodzisz.
Ale w przypadku acetonu będzie to reakcja aldolowa, jeśli nie będziesz powoli chłodzić kwasu
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
IPA nie jest 100% IPA, zawiera głównie wodę w kilku procentach. Spowoduje to rozpuszczenie amfetaminy.
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
IPA to zazwyczaj 99%, jeden procent nie ma znaczenia.
70% IPA nie jest dobrym wyborem
 
Top