Siarczan i chlorowodorek amfetaminy (HCL) z A-OIL Amina Amph. Proszę o pomoc

xzzcwisjmz1

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 12, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Witam, mam kilka pytań dotyczących amfetaminy, a dokładniej:
a) Siarczan amfetaminy b) Chlorowodorek amfetaminy

Ponieważ mamy nowego dostawcę aminy, chcielibyśmy stworzyć jak najlepszy/najczystszy produkt końcowy (siarczan, chlorowodorek).

Znalazłem tutaj na forum wiele sposobów na uzyskanie siarczanu z aminy (a-oleju), ale nie wiem, który z nich jest najlepszy:

Przygotowanie siarczanu:
1. Jakiego rozpuszczalnika najlepiej użyć i w jakiej ilości w stosunku do 1L aminy (a-oleju).
2.Najlepsze PH dla siarczanu to? 6-7? 7? 6?
3. Metoda otrzymywania? Wlać rozpuszczalnik do aminy, zamieszać i potem dodać kwas siarkowy? A może jakiś inny sposób, znalazłem wiele, np. mieszanie kwasu z rozpuszczalnikiem i stopniowe dodawanie do aminy.

Przygotowanie chlorowodorku:

Tutaj niestety nie mam żadnych informacji na temat otrzymywania. Nic o PH, procedurze tworzenia z aminy, suszeniu itp.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Witam, ten temat był wielokrotnie omawiany na tym forum, a w dziale amfetaminy jest wiele artykułów i publikacji na temat tego, jak postępować z A-OIL, aby uzyskać jego późniejszy siarczan. Mimo to pomogę. Rozpuść olej w acetonie w stosunku 1:1 i przygotuj w innym pojemniku mieszaninę 98-99% kwasu siarkowego z acetonem w stosunku 1:10. Po przygotowaniu powoli wkraplaj rozcieńczony kwas siarkowy kropla po kropli do rozcieńczonego oleju, ciągle mieszając. Sprawdź pH do ph6, a gdy osiągniesz ph6, przestań dodawać więcej kwasu. Gotowy produkt należy przefiltrować i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej, aż stanie się całkowicie kruchy. (Jeśli podczas dodawania kwasu zauważysz, że produkt jest bardzo gęsty, możesz dodać więcej zimnego acetonu, aby uzyskać masę lepiej nadającą się do filtrowania).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Standardową techniką jest przygotowanie roztworu wolnej zasady w alkoholu i dodanie do tego roztworu roztworu kwasu siarkowego w alkoholu (należy pamiętać o schłodzeniu mieszaniny podczas przygotowywania tego roztworu). W acetonie niemożliwe jest zneutralizowanie wolnej zasady aminy kwasem siarkowym, ponieważ reakcje acetonu ulegają samokondensacji w dochodach kwasu siarkowego i dają wiele zanieczyszczeń.
Chlorowodorek nie jest uzyskiwany, jest zbyt higroskopijny.
Optymalne jest 6 ph, można uzyskać porcjowany proszek stopniowo doprowadzając ph do około 7, filtrując produkt. Należy pamiętać o przepłukaniu proszku na filtrze niewielką ilością alkoholu, aby zmyć resztki wolnej zasady z proszku, następnie roztwór filtratu jest stopniowo doprowadzany do 6 ph i również filtrowany. W ten sposób zmniejszysz ryzyko spadku ph poniżej 6.
 
Top