• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Jacyś kanadyjscy przyjaciele BB?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Szukam pracy w Kanadzie, A: ponieważ kocham Kanadę bardziej niż Stany. B: jestem znacznie bliżej Kanady niż Meksyku. I C: nikt nie wyśle mi tutaj odczynników!

Adres, na który mogę wysyłać, jest celem końcowym, ale muszę rozszerzyć swoją bazę kontaktów.

Jak możemy sobie nawzajem pomóc? Daj mi znać, jeśli jest coś, w czym mogę pomóc tutaj w Stanach, czy to adres wysyłki, inne składniki, których z jakiegoś powodu nie możecie zdobyć, ale ja mogę, takie rzeczy. Jestem pewien, że "coś" musi być legalne tutaj, a nie tam?

Zakończę krótką historią: Raz jechałem przez Kanadę z Alaski z moim kumplem z liceum. Najlepsza podróż, jaką kiedykolwiek odbyłem! Wszędzie, gdzie się zatrzymywaliśmy, witano nas tylko uprzejmościami. Kiedy zatrzymaliśmy się po raz pierwszy i po raz pierwszy postawiłem stopy na kanadyjskiej ziemi, znikąd podbiegł najszczęśliwszy pies, jakiego kiedykolwiek widziałem, domagając się pieszczot i pocierania brzucha. Co za niesamowity sposób na pierwsze doświadczenie miejsca! Do diabła, nawet witający w WalMart byli milsi (mój przyjaciel potrzebował pudełka Kraft Dinner! Minęła już co najmniej dekada, a on wciąż ma to pudełko, haha).

Pewnej nocy zatrzymaliśmy się w Edmonton, pamiętam, jak mówiłem, że pewnego dnia będę musiał wrócić i zrobić tam prawdziwy biznes, biznes eksplodował, wszędzie powstawały nowe budynki, to niesamowicie duże centrum handlowe właśnie się otworzyło i wyglądało na kwitnące, byłem oszołomiony, natychmiast się zakochałem. Wieczorem poszliśmy do baru i odkryłem, że Kanadyjczycy są najcieplejszymi i najmilszymi pijakami, jakich można spotkać. Rozmawiali z nami, wciągnęli nas do rozmowy i wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Naprawdę jedna z najlepszych nocy w moim życiu, nie mogę się doczekać powrotu! OHHHHH CAAAANNNNADAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Gówno prawda, jeśli jest napisane przeze mnie tutaj, jestem na haju, będziesz wiedział, kiedy jestem suchy, obserwując spowolnienie mojej aktywności na stronie haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Dużo dzisiaj publikowałem, mam dzisiaj niesamowite gówno, KOINCYDENCJA?! Chyba nie ;)
 
Top