Jakaś synteza mety z użyciem wstrząsania i pieczenia z bateriami tutaj?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Cześć,

Chciałbym się podzielić i być może podyskutować, czy ktoś się tym zajmuje?

Ponieważ próbowałem kilka razy, ale używając różnych rodzajów odczynników i nie jestem pewien, który z nich powinien być właściwy, ponieważ nadal nie udało mi się uzyskać pożądanego rezultatu.

Pozwolę sobie umieścić kilka przykładów każdego wyniku po wypróbowaniu ostatecznego procesu, jakim jest odgazowanie mety za pomocą kwasu hcl.

Pierwszy obraz pokazuje, że produkt końcowy zaczyna się krystalizować, ale po prostu utknął w procesie. Nie cała powierzchnia zmieniła kolor z czerwonego na krystaliczny. Tylko jej część.

Drugi i trzeci obraz są prawie takie same. Po prostu zatrzymuje się na białym kolorze i nawet nie staje się twardy jak kryształ.

Być może możemy omówić dalej, jeśli ktoś używał tej metody.

Dzięki.

Dzięki.
 

Attachments

  • STj4Fy7gZ6.jpg
    STj4Fy7gZ6.jpg
    532.3 KB · Views: 134
  • CSb6HEmaYN.jpg
    CSb6HEmaYN.jpg
    4 MB · Views: 110
  • UjWYJpvayR.jpg
    UjWYJpvayR.jpg
    4 MB · Views: 105

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Bycie różowym zwykle oznacza nadmiar hcl. "Shake and bake with lithium" jest niejasne. Na tej stronie znajduje się kilka dokumentów, które opisują ten proces, ale jeśli chcesz krytyki procesu, nie uda ci się. Będziesz musiał opublikować go szczegółowo
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Po użyciu gazu HCl. Zbierz substancje stałe w filtrze. Przemyć substancje stałe zimnym, suchym acetonem. To jest twoja metamfetamina. Jest w formie "korby" - nie jest skrystalizowana. Powinna wyglądać jak mąka lub cukier puder. Każdy kolor poza białym jest zanieczyszczeniem.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Dzięki. Czy to ta sama substancja stała, która pozostała w szklanym słoju (tym, którego użyłem podczas procesu gazowego hcl), co w filtrze? Ponieważ ostatnim razem skupiałem się na zbieraniu substancji stałej, która pozostała w szklanym słoju, a nie w filtrze. Ale tak, pamiętam, że pozostała tam pewna ilość białej substancji stałej.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Substancje stałe, które powstały podczas gazowania HCl. To jest twoja meta. Gazujesz HCl do swojego "paliwa" i zaczyna ono tworzyć ciała stałe, które wyglądają jak śnieg. Kontynuujesz gazowanie, aż przestaną powstawać cząstki stałe. Po zakończeniu gazowania przelewasz paliwo przez filtr do kawy i zbierasz cząstki stałe. To jest twoja meta. Wlej zimny, suchy aceton na metę, aby ją umyć i wypłukać wszelkie zanieczyszczenia. Pozostaw do wyschnięcia. Gotowe. To jest "Meth HCl".

Mogę podać tylko te podstawowe instrukcje. Nie wiem, co zrobiłeś lub o czym mówisz, mówiąc, że masz już ciała stałe w filtrze lub które chcesz zebrać.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Chodziło mi o to, że po przelaniu paliwa przez filtr kawy w filtrze znajdowały się cząstki stałe. W moim szklanym słoiku również pozostały cząstki stałe. Nie jestem pewien, jak to wyjaśnić, jeśli nadal nie rozumiesz. Jeśli chcesz, mogę spróbować zrobić zdjęcia.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nie, w porządku, rozumiem cię. Nie rozumiem tylko, w jaki sposób można przefiltrować roztwór, w którym nadal pozostają cząstki stałe. To trochę mija się z celem filtrowania...
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ciało stałe powstało podczas procesu "solenia" roztworu kwasem hcl. Dlatego część z nich przylega do ścianki szklanego słoika. Rozumiesz?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tak, OK... kiedy wylejesz słoik, aby przefiltrować ciała stałe... pozwól paliwu wyschnąć ze słoika. Gdy słoik wyschnie, wszystko, co przykleiło się do jego wnętrza, można rozpuścić w wodzie lub alkoholu, a następnie odparować. To, co zostanie, powinno być metą.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Czy chodzi o coś takiego?

*Przepraszam za bardzo późną odpowiedź
 

Attachments

  • eP7axuNVbn.jpg
    eP7axuNVbn.jpg
    993.6 KB · Views: 30
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jeśli to jest to, co wróciło po gazowaniu, to tak. Odfiltrowałeś wszystkie ciała stałe i to utknęło w środku?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Tak, to jest to, co mam po gazie hcl. Jeszcze go nie przefiltrowałem. Jak więc go skrystalizować? Ostatnim razem, po przefiltrowaniu i pozostawieniu do wyschnięcia na kilka godzin, okazał się po prostu pyłem, a nie kryształem, jak powinien.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Kolejnym etapem jest krystalizacja. Na tym etapie należy spodziewać się białego pyłu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zasadniczo metoda litowa jest podobna do metody Bircha - rozpuszczone elektrony rozpuszczone elektrony występują w ciekłym amoniaku lub wodzie (nie mogę powiedzieć, że kiedykolwiek widziałem metę wykonaną z uwodnionych elektronów, ale jest to realna koncepcja), więc robisz ciekły amoniak? Jeśli nie, to nigdy nie będzie w stanie zadziałać, chyba że robisz tetrahydrydoglinian litu
Jeśli to robisz, opublikuj syntezę, która byłaby niesamowita
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Czy mogę wiedzieć, jak sprawdzić, czy jest to ciekły amoniak, czy coś innego? Właśnie próbowałem spalić go w szklance i stał się czarny / spalony, a zapach jest bardzo śmierdzący, a smak jest bardzo zły. Nawet nie zbliżony do smaku mety.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Byłby to amoniak tylko wtedy, gdyby dodać do niego amoniak lub sól amonową. Mając na uwadze, że meta sama w sobie jest amoniakiem (amina to Nh³ lub NH² R" lub NH R¹R²), jeśli chodzi o test. Jeśli dodasz trochę wodorotlenku sodu do roztworu amoniaku, pojawi się gęsty biały dym o rybim zapachu. Powinien on mieć niebieskie zabarwienie na papierze pH i dymić gęsto i cuchnąco po dodaniu kropli lub dwóch wodorotlenku sodu.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Tak, stało się tak, jak powiedziałeś. Więc jaki jest następny krok? Jak sprawić, by się skrystalizował?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie krystalizuje się. Następnym krokiem, jeśli masz ciekły bezwodny amoniak, jest dodanie litu, a ciecz musi zmienić kolor na ciemnoniebieski. Może nawet zmienić kolor na metaliczny brąz, ale to MUSI się stać.
0kX2wo6tGY
Następnie dodajesz prekursor (lub już tam jest), a rozpuszczone elektrony redukują [cokolwiek, efedrynę, pseudoefedrynę, katynony ECT] i to jest reakcja Bircha. Reszta to oczyszczanie i rekrystalizacja (która jest oczyszczaniem).
 
Top