Masz pytania?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Co zmotywowało cię do stworzenia tego forum?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
szukam prekursora do produkcji lsd

prekursor ergotamina, lsa, lizergol, ester metylowy kwasu lizergowego

albo mam nasiona hawaian baby woodrose lub ziarna sporyszu, ale nie jest to najlepsza opinia....
Jakieś pomysły dla mnie?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Planujemy zarabiać na reklamie DNM i odczynników chemicznych.

Wraz z otrzymaniem środków w naszym budżecie staniemy się jeszcze lepsi. Planujemy stworzyć:
- badań chemicznych i farmakologicznych substancji.
- recenzje sprzętu laboratoryjnego.
- instrukcje wideo dotyczące syntezy substancji.
- serwis testowania odczynników (będzie zajmował się zakupem i testowaniem odczynników)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Miło widzieć, że przynajmniej masz jakiś plan. Większość forów takich jak to istnieje tylko po to, by później zniknąć bez funduszy. Szczególnie podoba mi się pomysł testowania odczynników. Większość ludzi nie może kupić spektrometrów i nie wyobraża sobie wysyłania swoich próbek do publicznego laboratorium. A co jeśli okaże się, że to narkotyki?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Ja swoje wysyłam do firmy analitycznej Solaris.
Robi swoją robotę i to tylko 40$. Po prostu wysyłam gotówkę i to, co podejrzewasz, że jest próbką, aby dostroić jego specyfikację. Po prostu napisz do niego i zapytaj, gdzie wysłać próbkę. Po wysłaniu kilku mg wystarczy grzecznie poprosić go o zgłoszenie wyników na adres e-mail... więc wystarczy e-mail do korespondencji. Nic więcej.
Nie jestem pewien, czy docenia, że go tu wystawiam, ale jego praca była dobrze polecana za brak stronniczości. To jego praca. Przeprowadza testy i o ile wiem, jedynym sposobem, w jaki zostaniesz odrzucony, jest głupota. Nie osądza i wydaje się chętny do odpowiadania na pytania. O ile nie stawiasz go na linii ognia. Ognia. Bądź więc pełen szacunku i pamiętaj o tym.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
jeśli chcę wysłać moje rzeczy do CW, dowiem się o % czystości i innych informacjach
Szukam laboratorium, które przeprowadza testy na coc, china white, crystal meth lub cokolwiek podobnego, proszę o przesłanie informacji i instrukcji oraz czy mogę się z nim skontaktować przed wysłaniem próbki.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg, mam kilka pomysłów na porady, które mogą przyciągnąć więcej osób w legalny sposób do zalogowania się tutaj.
Porozmawiamy o tym i moim zdaniem jest to nawet konieczne, aby to zrobić tutaj, wyjaśnię też dlaczego... zajęty do soboty 18 ok.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Będzie trwać wiecznie
Sprzedawcy na pewno tu będą.
Całkowicie bezpieczne metody dostawy nie istnieją. Zawsze musimy być świadomi możliwych zagrożeń. Starać się je minimalizować i mieć legendę, która będzie wiarygodna.
EkxTAvjG7z



Zamieść swoje produkty tutaj. Następnie nasi specjaliści napiszą do Ciebie, jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, towary staną się publicznie dostępne.
 
Last edited by a moderator:

4ept

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Czy mogę pisać po rosyjsku? Może, teraz jestem pierwszym użytkownikiem z Rosji, ale mamy fajne (i bardzo stare) forum: https://hyperlab.info/
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Czy planujemy być Rodhioum v.9?
@4ept, podoba mi się twój sposób myślenia. Kompilujemy dane / treści do udostępnienia na temat syntezy / badań LSD aktualnych do lipca 2021 roku.
Szukamy innych na ścieżce, aby dzielić się światłem. Skontaktuj się z nami w sprawie możliwego finansowania pochodzącego z Kościoła.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Witam Panie Heisenberg, mam pytanie dotyczące ekstrakcji thcp metodą bezpośrednią do bazy. Mamy metodę, ale zastanawiałem się, czy ma Pan jakieś pytania, komentarze lub wątpliwości.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Zostaw THCp+ i idź
Z THCjd o wiele lepiej mówią wszyscy moi przyjaciele i ja też.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Witam, przepraszam za moją ostatnią wiadomość, ale szukam czegokolwiek na temat thc-p. Moja usługa polega na surfowaniu po sieci w poszukiwaniu wszelkich informacji na temat thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Wyszukaj THCJD
Działa lepiej i długotrwale 😉
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Aby znaleźć jakiekolwiek informacje, wygoogluj je. Masz konkretne pytania?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Czy planujesz dodać przycisk darowizny na tej stronie?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Wątpię, by przyniosło nam to jakikolwiek dochód.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Nie. Bądź zaskoczony, jeśli sprzedawcy, którzy zarabiają dobre pieniądze, nie wyślą ci kilku.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Chcę uzyskać dostęp do sekcji rc, jesteście bardzo dobrym forum, dziękuję za danie nam tej możliwości
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Cześć 👋
Miło was poznać i dziękuję za podzielenie się swoją wiedzą z resztą.

Teraz. Jestem w Rumunii i tutaj preferencje są : SARE (sól) PUDRA/SNOW
Nie jestem chimistą, ale wiem, że pudra/snow ma amfetaminę. Wiem to stąd, że zostałem zatrzymany i przebadany. Wynik był pozytywny dla amfetaminy.

Wracając do mojego pytania.

1 czy mogę kupić produkt i sprzedawać go tutaj w Rumunii?
2 Ile pieniędzy potrzebuję, aby rozpocząć własną produkcję tutaj.

Popyt jest niezwykle wysoki. Zwłaszcza, że policja przeprowadziła wiele kontroli.
 
Top