Jakaś synteza nitazenów?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Interesujące i nowe antagoniści receptora mu benzimidazolu. Chętnie zobaczyłbym artykuł na temat syntezy któregokolwiek ze związków nitazenu z możliwie dostępnych prekursorów. Od czasu do czasu pojawiają się one na rynkach darknet, zwykle od sprzedawców, którzy są oczywistymi chemikami sprzedającymi tymczasową partię, zanim znikną w stolarce, jak prawdziwi profesjonaliści.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Szczególnie interesuje mnie klonitazen. W przeciwieństwie do innych silnych nitazenów, takich jak metonitazen, o których wiadomo, że absolutnie zwiększają tolerancję, ten nie wykazał żadnej tolerancji w 35-dniowym badaniu(G.Bromig, Klinishe Wachenskrift, 960-963, 1958).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Właściwie to znalazłem ten tekst na Reddicie. Czy ktoś ma jakieś opinie na jego temat?

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/eyu1g3
Synteza metonitazenu, etazenu, etonitazenu, klonitazenu i innych pochodnych nitazenu


Synteza pochodnych nitazenu została opisana w patencie US 2935514. Opisaną metodą można otrzymać nitazen, etonitazen, klonitazen, metonitazen, ISO, etazen i kilka innych. Podczas mojej pracy naukowej stworzyłem 12 pochodnych nitazenu.
Etazen miał najlepsze właściwości rekreacyjne i jest moim numerem 1.
Trasę syntezy wyjaśniłem wcześniej:post: https://www.reddit.com/r/fentanyl/comments/ela9fa/_/Image : https://ibb.co/h2SZcbP (droga od nitrylu)


1 Synteza półproduktu benzimidazolu (lub nitrobenzimidazolu)
Suchy gazowy kwas HCl wprowadza się do stopionej mieszaniny (0,11 mol) substytutów cyjanku benzylu (Uwaga 1) [w tym przypadku używam cyjanku p-metoksybenzylu] i 11,6 ml absolutnego etanolu w temperaturze 15-25 * C, aż ten ostatni zostanie nasycony.

Po odstawieniu mieszaniny reakcyjnej na 12 godzin w temperaturze 20*C, surowy chlorowodorek eteru iminowego (zdjęcie 1) umieszcza się w 200 ml absolutnego dioksanu i miesza z 15,2 g (0,1 mol) 2-amino-4-nitroaniliny (uwaga 2) przez 2 godziny w temperaturze RT (zdjęcie 2).
Następnie pod chłodnicą zwrotną przez 14 godzin (fotografia 3). Z jeszcze gorącego roztworu wytrącił się chlorowodorek 2-(p-metoksybenzylo)-5-nitrobenzimidazolu przez dodanie octanu etylu nasyconego kwasem HCl, a następnie natychmiast przefiltrowano.
Wolna zasada jest uwalniana z chlorowodorku przez gotowanie w wodnym roztworze amoniaku, filtrowana i rekrystalizowana z octanu etylu. Otrzymany 2-(p-metoksybenzylo)-5-nitrobenzimidazol (fot. 4) został użyty w następnym etapie.

2**.Synteza pochodnych nitazenu (N-alkilowanie benzimidazolu)**
9 g (0,066 mol) chlorku dietyloaminoetylu w 10 ml dioksanu dodaje się kroplami w temperaturze 70*C do mieszanego roztworu (0,033 mol) 2-(p-metoksybenzylo)-5-nitrobenzimidazolu i 1 g chlorku benzylotrietyloamoniowego w 65 ml 1N NaOH (uwaga 3) (fotografia 5). Mieszaninę miesza się przez 1 godzinę w temperaturze pokojowej, a wytrącający się olej zbiera się w octanie etylu. Roztwór EtAc ekstrahuje się rozcieńczonym kwasem HCl, kwaśny roztwór alkalizuje się NaOH i ponownie ekstrahuje EtAc. Roztwór EtAc przemywa się wodą, suszy bezwodnym węglanem potasu i odparowuje. Otrzymuje się 9 g mieszaniny 1-(beta-dietyloaminoetylo)-2-(p-metoksybenzylo)-5-nitrobenzimidazolu i 1-(beta-dietyloaminoetylo)-2-(p-metoksybenzylo)-6-nitrobenzimidazolu (uwaga 4).
Mieszaninę tę rozdziela się na dwa składniki w następujący sposób: Mieszaninę umieszcza się w alkoholu i miesza z obliczoną ilością kwasu HCl w octanie etylu i zaszczepia HCl pochodnej 5-nitro. Po przefiltrowaniu i rekrystalizacji powstałego osadu z etanolu otrzymuje się 4,2 g czystego chlorowodorku 1-(beta-dietyloaminoetylo)-2-(p-metoksybenzylo)-5-nitrobenzimidazolu.
Ciecz macierzystą odparowano, pobrano do wody, alkalizowano roztworem NaOH, ekstrahowano octanem etylu, a ekstrakt przemyto wodą i wysuszono bezwodnym węglanem potasu. Rozpuszczalnik odparowano, a następnie kryształy rekrystalizowano z mieszaniny eteru i pet. Ether z zaszczepieniem pochodnej 6-nitro, czystego 1-(beta-dietyloaminoetylo)-2-(p-metoksybenzylo)-6-nitrobenzimidazolu.
-------------------------------------------------------------
Uwaga 1.
Zastępuje cyjanek benzylu, Jeśli używasz:
cyjanku 4-chlorobenzylu otrzymasz półprodukt benzimidazolu dla klonitazenu
cyjanku 4-etoksybenzylu, otrzymasz półprodukt benzimidazolu dla etonitazenu
Cyjanek 4-metoksybenzylu otrzymasz półprodukt benzimidazolu dla metonitazenu
cyjanek 4-izoproksybenzylu - otrzymasz półprodukt benzimidazolu dla izo.

Uwaga 2.
2-amino-4-nitroanilinę można zastąpić 1,2-fenylodiaminą i użyć cyjanku 4-etoksybenzylu - otrzyma się półprodukt benzimidazolowy dla etazenu.

Uwaga 3.
W oryginalnym patencie nie użyto katalizatora. Katalizator ułatwia rozpuszczanie substancji. Ma to pozytywny wpływ na szybkość reakcji i wydajność.

Uwaga 4.
Jeśli robisz etazen, nie masz problemu z izomerami. Masz już produkt, który można wykorzystać 😉
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dlaczego nie dodać zdjęć z Reddit? Wstaw również zdjęcie formuły syntetyzowanej substancji. Dzięki zdjęciom łatwiej ją zrozumieć.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Przykro mi, ale nie widzę żadnej alternatywy dla edycji postu?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Dodam tutaj zdjęcia. Dla jasności: nie testowałem tego syntetyku, a zdjęcia nie są mojego autorstwa.

FOTO 1:
UzM5oGEd6B

FOTO2:
TRipCQOSmL


FOTO 3:
KLJi1a2GPX


FOTO 4:
1R4J3FSLkW


FOTO 5:
KlHM7Eef0g

I lista składników:

Specjalistyczne substancje chemiczne:
1 z wariantów cyjanku benzylu:
cyjanek 4-chlorobenzylu (dla klonitazenu)
cyjanek 4-etoksybenzylu (dla etonitazenu)
cyjanek 4-metoksybenzylu (dla metonitazenu)
cyjanek 4-izoproksybenzylu (dla izonitazenu)
2-amino-4-nitroanilina

chlorek dietyloaminoetylu
Chlorek benzylotrietyloamoniowy

Chemikalia podstawowe:
Etanol absolutny
Absolutny dioksan
Gaz HCl (NaCl i stężony kwas siarkowy)
Stężony roztwór HCl
Octan etylu
Wodny amoniak
Wodorotlenek sodu
Bezwodny węglan potasu
Eter dietylowy
 
Last edited by a moderator:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Super!
O wiele łatwiejsze niż fent, chcę tego spróbować.
Chociaż na ostatnim etapie wymagane jest większe bezpieczeństwo.
W przypadku fent wystarczy dodać bezwodnik do anpp (również toksyczny, ale znacznie słabszy niż jakakolwiek pochodna fent), a następnie można łatwo przenieść wydajność bezpośrednio do rozcieńczalnika, bez zanieczyszczeń.
I spalić lub zanurzyć plastikowe naczynia w środkach utleniających (mały pojemnik na rękawiczki to dobra rzecz).
Użyj grubej nici, aby uzyskać klarowny roztwór bez gorących punktów i tłustych kropli.

W przypadku nitazenu na ostatnim etapie możliwe są wypadki, potrzebne jest większe bezpieczeństwo.
W przypadku silnych pochodnych nie wystarczy pojemnik na rękawiczki.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Przepraszam, czy mógłbyś to rozwinąć? Jakie jest postrzegane zagrożenie? Połknięcie przez nos, zatrucie przezskórne czy co? Eksplozja?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Prawdopodobnie nowy bestseller o wysokiej mocy i długotrwałych efektach.
Niebezpieczne gówno! 200x moc morfiny i ~3 godziny działania.
(OSTRZEŻENIE: UŻYWANIE OPIOIDÓW GLORYFIKUJE GÓWNO, OSTRZEGAŁEM)

Etometazen, pojawił się na rynku narkotykowym wiosną 2022 roku.

(metyl zamiast grupy nitrowej, być może można go dostroić w jeszcze bardziej akceptowalny sposób)
https://www.reddit.com/r/Opioid_RCs/comments/tp8ajr
A także znalazłem to na wiki, bardzo prosty sposób na zeny (bez potrzeby nitryli lub pochodnych fenylooctowych)
800px-Etonitazene_2011_synth.png


Brzmi cholernie niebezpiecznie, jak nowa epidemia.
Zamieściłem to tylko dla "edukacji".
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tak, to "pojawia się" już od kilku lat. Widziałem raporty użytkowników dotyczące głównie metonitazenu, który zazwyczaj dość szybko wytwarza ogromną tolerancję. To bardzo trudne do odwrócenia. Dlatego klonitazen wygląda na bardziej interesującego kandydata, częściowo ze względu na powyższe badanie, w którym nie wykryto tolerancji, ale także dlatego, że jest mniej agresywny i ma słabsze działanie. Łatwiejszy w obsłudze.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
1. Do mieszanego roztworu 2-(beta-dietyloaminoetyloamino)-5-nitroaniliny (12,6 g, 0,05 mol) i kwasu p-etoksyfenylooctowego (9,91 g, 0,055 mol) w THF (50 ml) ogrzewanego w temperaturze 50*C dodano EEDQ (12,4 g, 0,05 mol).
2. Po 24 godzinach dodano więcej EEDQ (6,18 g, 0,025 mol), a po 72 godzinach dodano końcową ilość EEDQ (12,4 g, 0,05 mol).
3. Mieszaninę pozostawiono do przereagowania w temperaturze 50*C przez kolejne 120 godzin.
4. Rozpuszczalnik usunięto w próżni i dodano około 6,6 ml 12 N HCl mieszając.
5. Roztwór ekstrahowano CHCl3 (2x200ml) i wysuszono (Na2SO4)
6. Rozpuszczalnik odparowano w próżni, otrzymując 21,6 g (100%) chlorowodorku etonitazenu: mp 161-164*C
 
Last edited by a moderator:

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś ma syntezę butonitazenu? Czy jest to po prostu zastąpienie cyjanku benzylu inną substancją chemiczną, tak jak w przypadku innych wariantów?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Synteza jak wyżej, zastępujemy tylko niektóre odczynniki.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Gdybym chciał zsyntetyzować etometazen przy użyciu ulepszonej syntezy etonitazenu, którą tak łaskawie udostępnił William Dampier, czy byłoby to coś takiego?
IIxJPsoFtv
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Czy ktoś ma sprzedawcę zenów w UE? Wydałem około 3 tysięcy szukając ich tylko po to, by zostać oszukanym. Stan opi jest smutny, a scena RC jeszcze bardziej. Ale zeny są naprawdę tylko przyszłością, ponieważ nie wydaje się, aby istniały fentalogi... lub jeśli są, daj mi znać.

Jeśli chcesz pomóc, skontaktuj się ze mną pod adresem [email protected], mogę również pomóc z niektórymi substancjami, o których tutaj nie wspomnę, ale są to silne opioidy. Ale o tym możemy porozmawiać na osobności. Chcę tylko legalnego sprzedawcy zene. :(

Wypróbowałem Eto z linku clearnet. Mocna rzecz, boli jak pieprzone gówno i sprawia, że płaczę podczas wciągania. Nie jestem pewien, czy to moja tolerancja, ale nie tak euforyczna. Legit po prostu usypia mnie na kilka godzin lol. Całkiem jak branie silnego benzo lmao.
 

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Super! Czy wiesz może o jakie odczynniki chodzi? Mam nadzieję, że spróbuję zrobić kilka haha.
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
rechemco.to oferuje metonitazen w stężeniu 1:3 lub czystym. Ceny są bardzo korzystne, a jakość również dobra
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Cześć, również chcę kupić ten produkt, czy mógłbyś dać mi znać, dla uzależnionego od heroiny, który używa ~ 20% afghan freebase, o ile więcej obniżyłbyś produkt?

Dzięki za poświęcony czas!
 
Top