Question Jakiś dobrze znany środek zafałszowujący o wartości molowej 120-150?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Czy istnieje jakiś dobrze znany środek fałszujący o molarności w zakresie 120-140?
Inne właściwości, które mogą być związane z tym gównem:
Łatwo zmienia się w sól chlorowodorkową i z powrotem w zasadę i nie ma żadnego koloru. Sól chlorowodorkowa nie rozpuszcza się w acetonie i natychmiast się wytrąca.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
120-140g/mol? Dobrze znany fałszerz jakiego leku? Przy jakim ph zaczyna się wytrącać?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Nie sprawdzałem PH w punkcie wytrącania. Masę molową szacuję na podstawie nadmiernego zużycia odczynników.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mam listę popularnych substancji chemicznych i ich rozpuszczalność i mogę sprawdzić ich masę molową. Waga, ale przydałoby się wiedzieć, czego jest to domieszka. Nikt nie dodaje MSM do kokainy i nikt nie dodaje lewamizolu do metamfetaminy (mam nadzieję, że nie), więc poszukałbym typowych domieszek narkotyków, o których mówimy. Jeśli mi nie powiesz, zajmie mi to dwa razy więcej pracy, a ja pracuję mądrzej i ciężej, więc powiedz mi
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Uwięziłem ten boczny związek za pomocą żywicy, a następnie odzyskałem go do bazy. Teraz zaczynam myśleć, że jest to rodzaj koloidu zbudowanego w obecności pyłu mikro-dyspersyjnego (ciała stałego) pobranego z PMK. Coś podobnego do koloidu Pickeringa.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Zbadałem tę partię nieco bardziej niż zwykle i w pewnym momencie udało mi się wyekstrahować oleistą substancję.
Nie będę opisywał wszystkich kroków, ponieważ będzie to zbyt długie, aby zrozumieć. W efekcie końcowym miałem około 10 g mdma hcl + trochę wody w krystalizatorze. Na początku proporcje wynosiły 10 g mdma hcl + 30 g wody. W pewnym momencie, gdy proporcje stały się 10 g soli + 10 g wody, zobaczyłem coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem lub nie zwróciłem na to uwagi.
Na dnie krystalizatora, pod warstwą wody znajdowała się niewielka ilość ciekłej substancji, przezroczystej i nie mieszającej się z wodą. Prawdopodobnie ta substancja ma znacznie mniejszą rozpuszczalność w wodzie w porównaniu z mdma hcl i została wypchnięta z wody.
Nie reaguje z hcl, ponieważ ph było lekko kwaśne z powodu nadmiaru hcl.
Kolejną właściwością jest nierozpuszczalność w acetonie.
Czytałem forum i znalazłem kilka tematów o czymś podobnym. Ale nadal nie wiem co to jest.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Przepraszam, nie jestem jasny w tym opisie: tak zmęczony ostatnimi dniami. Tak, dokładnie ta substancja, została uwolniona pod wodą. Jest więc znacznie mniej rozpuszczalna w wodzie. Nie jest to też mdma fb, bo nie reaguje z hcl. Objętość tej substancji - trudno powiedzieć, ponieważ byłem zbyt zmęczony, aby oddzielić ją ponownie na lejku, a nie mam lejka na tak małą objętość, ale mogę powiedzieć z wyglądu, że było to około 2-5% masy mdma hcl.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
OK, ta substancja pod wodą może być pozostałością perc. Ale w tym przypadku była długa droga. Mdma hcl uzyskana po długim procesie została wykrystalizowana z wody do suchej masy. Następnie ze względu na zbyt nieprzyjemny zapach została rozpuszczona i poddana działaniu żywicy jonowej, a następnie ponownie skrystalizowana z wody. Podczas tej drugiej krystalizacji na dnie pojawiła się substancja.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Top