Question Czy ktoś zna DarkFox Market?

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Natknąłem się na rynek darkfox, ale nie jestem pewien, czy był to stary rynek, który jest obecnie zamknięty, czy też link, który kliknąłem, jest legalny.
Obecnie strona prosi wszystkich nowych użytkowników po 23 lutego o zdeponowanie 50 USD w BTC w portfelu, aby uzyskać dostęp.

Czasy serwera wydają się jednak podejrzane, niektóre strony wyświetlają się jako 2021, a inne 2022.

Załączony obraz.
 

Attachments

  • u9qfVy0hCR.png
    u9qfVy0hCR.png
    284.9 KB · Views: 107

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ktoś wpadł do mojej skrzynki odbiorczej i powiedział mi, jakie to świetne, ale nawet nie pozwolił na odpowiedź. Depozyt tylko po to, aby obejrzeć sklep, jest sus af. Nie płacę za oglądanie, ale jeśli oglądam, to dlatego, że jestem przygotowany do zakupu.
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tak, prawie dałem się nabrać. Byłem zdesperowany... nadal jestem lol
Wydaje się rozsądne, aby trzymać pijawkowiczów, niepoważnych kupujących na manowcach, ale układy stron i czas serwera wyglądają zbyt podejrzanie.

Ktoś wysłał mi wiadomość, że "nazywa się teraz Ricksdarkmarket". Brak wyników wyszukiwania... ale w porządku.
 

Tonao

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ricksdarkmarket to najlepszy rynek, na którym działają telegramy
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Właśnie tego potrzebuję, konta telegramu. Nie mogę ominąć komunikatu "kod został wysłany na inne urządzenie" po wprowadzeniu numeru.
 
Top