Czy ktoś wie, z czego mogę ponownie uzyskać tryptaminę?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Prawie wszystko w tytule mojej następnej niskotemperaturowej aminacji redukcyjnej do innych psychodelicznych tryptamin... tym razem n,n-DET, ale tak naprawdę nie o to chodzi.

Zastanawiam się również, czy powinienem po prostu posolić trochę, aby lepiej się przechowywał. Może jako benzoesan? Myślę, że to ten, który był dość stabilny... wtedy mogę uwolnić go z jego słonego więzienia w małych ilościach za każdym razem, gdy faktycznie muszę uruchomić RXN... jest to bardziej irytujące, ale nie ogromnie.
Z pewnością nie tak irytujące, jak zmarnowanie 400+g! Ha
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Co próbujesz zrobić? Rekrystalizować N,N-DET lub niepodstawioną tryptaminę w celu jej oczyszczenia? W przypadku DET, gorąca ekstrakcja heptanem/heksanem załatwi sprawę, tak jak w przypadku zwykłego DMT. W przypadku tryptaminy można to zrobić jeszcze łatwiej, zależy to od użytej ilości, 400g tryptaminy to dużo i być może w tym przypadku destylacja próżniowa będzie lepsza. Można również użyć ekstraktora Soxleta, jeśli się go posiada, ale ponownie, jeśli naprawdę masz 400 g tryptaminy do oczyszczenia, łatwiej jest destylować ją pod dobrą próżnią.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Przepraszam, tak, miałem na myśli oryginalną tryptaminę, w rzeczywistości osiągnąłem całkiem dobre wyniki, używając octanu etylu do ponownego wymieszania z.... przeszedł z małego nieprzezroczystego / brązowego / żółtego małego kryształu do większych półprzezroczystych "słodkich" kryształów..... a dlaczego? Tylko po to, aby zapewnić czystość przed wykonaniem dietylacji, ponieważ kiedy próbowałem dimetylacji do tej pory, miałem dość słabe plony i próbuję dowiedzieć się, gdzie mogę poprawić moją ogólną praktykę robienia chemii. Postanowiłem zasadniczo założyć, że większość rzeczy ma w sobie małe zanieczyszczenie i dlatego najpierw wykonałem prosty re-x, aby zobaczyć, co się dzieje.... Mam na myśli, że na pewno nie może to zrobić nic złego...

Nie mówiłem też, że zamierzam ponownie wymieszać wszystko na raz - jest to rodzaj rzeczy, którą można zrobić, gdy jej używam, w nocy przed reakcją lub dzień wcześniej i wysuszyć w eksykatorze przez noc...

To nie są SUPER brudne rzeczy, które sam dekarboksylowałem z tryptofanu ani nic takiego. To coś, co kupiłem w Chinach, ale chciałem zobaczyć, jak czysty i duży kryształ mogę z niego zrobić.

Nie, szczerze mówiąc, po prostu uznałem, że włączenie go do mojej ogólnej techniki wydaje się dobrym pomysłem....

Mówiąc o destylowaniu rzeczy bez ich niszczenia, właśnie kupiłem głowicę destylacyjną o krótkiej ścieżce... była tania, kupiłem ją z tego powodu, a nie dla niczego konkretnego.

Mam dużo tryptaminy, ponieważ pracuję nad jak największą liczbą różnych aldehydów i późniejszych redukcji, jak to możliwe, i niczego nie sprzedaję. Zrobiłem w życiu DUŻO n,n-DMT, ale bardzo niewiele innych tryptamin, więc robię tylko małe reakcje na raz - po prostu po to, by wypróbować te związki.

Miło jest wiedzieć, że mogę przekształcić go w dowolną podstawową tryptaminę, o ile mogę uzyskać odpowiedni aldehyd. Myślę, że to fajne...

Mam też 500g 3,4,5-trimetoksybenzaldehydu - dlaczego? Ponieważ nigdy nie próbowałem meskaliny ani TMA.
Czy zamierzam wyprodukować blisko 250g każdego z nich? Na pewno nie na raz, ale w ciągu całego mojego życia? ...prawdopodobnie lol

Ciężko też kupić w Chinach, chyba że 500g lub 1000g, bo sprzedają ogromne ilości.

Właściwie jedynym odczynnikiem, który widziałem sprzedawany w mniejszych ilościach, był 2,5-DMOBA, którego dostałem 50g, ale prawdopodobnie nie miał mi go sprzedać lol Rekrystalizowałem to również....dlaczego? Czarne lub szare źródła...
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Wpis z Purification of Laboratory Chemicals, wydanie 6:


Nie podano rozpuszczalności. Mam trochę 5-MeO-tryptaminy i rozumiem, że bardziej niż tryptamina musi być biała i czysta przed przystąpieniem do reakcji.

Zastanawiam się nad wypróbowaniem metody Hailstorma:

Odnieśli również sukces z 5-MeO-T.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Miałem trochę szczęścia z octanem etylu... w końcu...

Po prostu zmienił się z małych kryształków w bardziej przezroczyste i słodkie granulki.

Rozumiem, że 99% rzeczy działa prosto z worka, po prostu myślę, że to nie może zaszkodzić, może....

Z mojego doświadczenia wynika, że dobrą praktyką jest ponowne mieszanie odczynników...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
DET jest niestabilną tryptaminą bez względu na rodzaj soli. DPT jest znacznie lepsza, jeśli trzeba ją długo przechowywać.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
To interesujące. Jestem pewien, że przez lata był sprzedawany jako RC i jestem pewien, że sprzedawali go jako fumaran, ale nie, zamierzam go zatrzymać, aby spróbować kilka razy... to wszystko.
Tak się złożyło, że udało mi się zdobyć aldehyd octowy, to wszystko...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Planuję popracować, jeśli będę w stanie
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@DavidNichols

O mój Boże! Właśnie szukałem na wpół podejrzanych dostawców aldehydu propionowego, żeby samemu sprawdzić, czy DPT jest o wiele lepszy niż DET.
Zawsze po prostu zakładam, że odczynniki potrzebne do syntez są niedostępne w tym kraju, ale w rzeczywistości całkiem sporo prostych aldehydów jest dostępnych...

Nie miałem pojęcia! Co za idiota...

To tylko pokazuje, że opłaca się faktycznie sprawdzić, co jest oglądane, co nie, a co jest po prostu łatwo dostępne! 😱
 
Top