Poproś eksperta o odpowiedź na pytanie

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1、Czy Nabh4 można zastąpić przez (CH3COO)3BHNa? (C6H10BNaO6)

2、Czy na drodze p2np i Nabh4 mogę dodać formaldehyd lub metyloaminę, aby bezpośrednio metylować produkt?

3、Po rozdzieleniu amfetaminy, olej D-amfetaminy musi być rozpuszczony w acetonie i toluenie z bulgotaniem HCI Czy możemy uzyskać duże kryształy?

Nie znam angielskiego, wszystko jest opisane przez google translate, mam nadzieję, że znajdę odpowiedź na forum.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Na tym forum nie ma filmów o metylacji amfetaminy ani filmów o krystalizacji produktów, potrzebuję ich, ponieważ komunikacja werbalna nie jest tak skuteczna jak filmy.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Czy D-amfetamina może być krystalizowana przez HCI? Mam na myśli krystalizację w kryształy nadające się do palenia.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Po bąbelkowaniu i krystalizacji metamfetaminy za pomocą HCI, należy ją stopić i rekrystalizować w absolutnym etanolu, aby uzyskać przezroczysty ICE?.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
2. Nie, potrzebujesz specjalnych warunków, jest na to wątek.

3. chlorowodorek amfetaminy jest higroskopijny, otrzymasz kryształy, które z dnia na dzień zamienią się w kałużę.

Czy D-amfetamina może być krystalizowana przez HCI? Mam na myśli krystalizację w kryształy nadające się do palenia.

Tak, jeśli palisz ją na miejscu, jest to możliwe.

Po bąbelkowaniu i krystalizacji metamfetaminy za pomocą HCI, należy ją stopić i ponownie skrystalizować w absolutnym etanolu, aby uzyskać przezroczysty lód?.

Wątek Pattona opisuje wszystko, produkcję i krystalizację lodu
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Dziękujemy za odpowiedź
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Ogólnie rzecz biorąc, lód blokowy sprzedawany na ulicy to D-metamfetamina, którą można palić, a wolna od metylu D-amfetamina nie jest dużym kryształem, ale proszkiem. Jest on zwykle używany do wstrzykiwania do nosa lub połykania, prawda?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Byłby to mokry, lepki proszek amf*HCl.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Patton, czy znasz odpowiedź na moje pierwsze pytanie? Potrzebuję tej odpowiedzi, ponieważ nie jest ona dostępna w moim kraju Nabh4,Potrzebuję czegoś, co ją zastąpi
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Cianoborowodorek jest toksyczny, tworzy toksyczne produkty uboczne i nie może bezpośrednio redukować nitro do aminy, musiałbyś najpierw wytworzyć iminę, a następnie ją zredukować.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
(CH3COO)3BHNa to triacetoetoksybrowodzian sodu, a cyjanobrowodzian sodu (wzór cząsteczkowy: NaBH3(CN), są to dwa różne wodorotlenki sodu, szukałem tego w Google, nie znam tego Czy coś może zastąpić NaBh4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Przepraszam, nie zwracałem uwagi, ale myślę, że STAB to ta sama historia, łagodny reduktor, może nie działać, redukuje iminę do aminy, ale nie jestem pewien co do nitro do aminy.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Jeśli więc otrzymam amfetaminę, czy mogę użyć metyloaminy do metylowania amfetaminy metodą AI/Hg?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nie możesz próbować. Weź pod uwagę, że wynik może cię zdenerwować. Nie jestem pewien, czy uzyskasz taką samą wydajność. Co więcej, trzeba użyć większej ilości takiego odczynnika.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Dzięki
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Generowanie metyloaminy in situ z nitrometanu za pomocą amalgamatu Al/Hg w obecności P2P (BMK) może zadziałać... Myślę, że jest to znana droga produkcji MDMA.
 
Top