Pytania B-Nitrostyrenu....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ok, więc rozumiem, że wolna baza 2c-h nie jest stabilna i jestem kimś, kto przechodzi przez odstawienie benzo, więc przyznam, że może upłynąć trochę czasu między wykonaniem pewnych kroków....
Mam trochę 2,5-DMOBA i zbierałem wszystko, czego potrzebuję, aby przekształcić go w 2c-h, a stamtąd całą potencjalną tęczę produktów...
Przygotowywałem się do tego przez jakiś czas i zajęło mi trochę czasu pozyskanie całego potrzebnego mi gówna.
Jestem tylko ciekaw, jak stabilny jest b-nitrostyren? Czy mógłbym wykonać ten krok, a następnie przechowywać go w niezmienionej formie przez kilka dni przed redukcją bez żadnych problemów?
Kupiłem nawet trochę LAH, co powinno być fajne. Aha i etylenodiamina, którą mam, też powinna się przydać.
Po tak długim czasie zbierania i patrzenia na cokolwiek innego niż aminacje redukcyjne tryptaminy, nie chcę zrobić styrenu, a potem wrócić i odkryć, że jest spieprzony!
Prawdopodobnie i tak zapakowałbym go próżniowo, ale tak. Naprawdę powinienem robić to częściej - powinienem był to zrobić z moim n,n-DMT, kiedy go robiłem, może nie zrobiłby się czerwony... lol to tylko kilka gramów, ale nadal. Dziwne.
W każdym razie tak, każdy, kto zrobił syntezę a la shulgin z octanem amonu lub nawet jeśli zrobiłeś to używając etylenodiaminy jako katalizatora, daj mi znać, na co się piszę! Ta
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
2C-H jest znacznie bardziej stabilny niż beta-nitrostyren, jako wolna zasada będzie powoli absorbował CO2 z powietrza i częściowo będzie zanieczyszczony jego solą węglanową, ale to tylko w przypadku swobodnego kontaktu z powietrzem, jeśli jest szczelnie zamknięty i przechowywany w lodówce, możesz poczekać wiele lat, zanim zrobisz z niego coś bardziej interesującego, jeśli oczywiście jesteś wystarczająco cierpliwy.
Alternatywą jest przekształcenie w sól HCl do długiego przechowywania, ponadto można go później bezpośrednio bromować nawet w postaci soli.
Rekrystalizowane lub wystarczająco czyste nitrostyreny można również przechowywać dość długo w lodówce w szczelnie zamkniętych szklanych butelkach lub fiolkach, a jeszcze lepiej w szczelnie zamkniętych ampułkach.
 
Top