Question Sole do kąpieli (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) dają pozytywne wyniki w testach antynarkotykowych na substancje takie jak MDMA, amfetamina...?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mam wątpliwości, czy sole do kąpieli (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) dają pozytywne wyniki w reaktywnych testach antynarkotykowych używanych do wykrywania MDMA, amfetaminy...), czy nie...
Dziękuję wszystkim!!!
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Nie sądzę, by MDPV miało jakikolwiek metabolit wspólny z MDMA; więc nie.
Jest to Pyro i bardziej przypomina Alpha-PVP niż MDMA, nawet struktura chemiczna przypomina połączenie obu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Odpowiedź geeków jest taka, że stymulanty zawierające ketony są metabolizowane do ich hydroksylowego analogu, który jest również wytwarzany, gdy spożywane są podobne substancje bez grupy ketonowej. Tak więc wszystkie mają wspólne metabolity, ale nie wiem, czy ich okres półtrwania ma coś wspólnego. Wymyśliłem spray do ust, który unieważnia większość testów śliny (nie pozwól, aby metabolit wszedł w interakcję z przeciwciałem zawartym w teście). Jeśli wynik jest pozytywny dla metamfetaminy, powinieneś zadeklarować nadużywanie efedryny w sprayu do nosa jako przyczynę fałszywego wyniku pozytywnego.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Deklaracja nadużywania sprayu do nosa pozwoliła mojemu kumplowi odzyskać prawo jazdy na ciężarówki, ponieważ jest on zawodowym kierowcą... a my, raverzy, polegamy na kierowcach ciężarówek, tak jak polegamy na ludziach takich jak ja, którzy uczą chemii.
 
Top