Sole do kąpieli

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Co było oszustwem w solach do kąpieli w USA, kiedy pojawiły się w wiadomościach?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
W mojej okolicy nazywamy to po prostu kryształem, bez dokładnej nazwy:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Czy to tylko amfetamina? RC? Mieszanka?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
To był MDPV lub Mephadrone. Nie jestem pewien, czy poprawnie przeliterowałem to drugie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
W porządku. Dziękuję bardzo!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Masz na myśli wiadomości o tych, które sprawiły, że ktoś zjadł twarz innej osoby?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tak, dokładnie te. Nie byłem pewien, czy istnieje stały przepis, czy też jest on zróżnicowany.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Dlaczego miałbyś chcieć czegoś, co może przypadkowo sprawić, że zrobisz ryzykowne rzeczy?

Tak czy inaczej, kiedyś istniał markowy produkt w postaci tabletek o nazwie Purple Bombs, który dawał mi krótki przypływ motywacji "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" i szybko ustępował po około 10 minutach lol. Mam doświadczenie ze stymulantami i nigdy nie doświadczyłem tak dużej motywacji, aby przejść przez cokolwiek, co chciałem. Ludzie w tej historii prawdopodobnie byli już w jakimś dziwnym gównie na początku, ponieważ nadal potrzebujesz początkowej skłonności / pomysłu, aby dodać paliwa do motywacyjnego ognia. narkotyk nie myśli za ciebie. musieli być w czymś.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O tak, nie chodziło mi o to, że chcę leku, który doprowadzi mnie do szaleństwa. Pytałem tylko o ten sam rodzaj soli do kąpieli (jestem pewien, że ten zjadacz twarzy miał jakiś problem ze zdrowiem psychicznym). Kiedyś były sprzedawane w wygodnych sklepach i palarniach, prawda? Teraz są zakazane? Chciałem tylko wypróbować stymulację, której jeszcze nie miałem. Znam wszystkie leki na ADHD, a także prasy sprzedawane online (głównie meta) i naprawdę chciałbym wypróbować prasę RC. Nie mam wystarczająco dobrej wagi, aby samemu dozować, więc prasa byłaby idealna. Albo palić sole do kąpieli haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
To było A-pvp, w którym ludzie jedli twarze. To piekielny stymulant, wysoka dawka to 25 mg. Jesteście cieniasami na tym gównie. Chciałbym trochę zdobyć, naprawdę trudno to dostać. Jest łatwy do zrobienia, jeśli można dostać bromovelarophenone, ale nie mogę i nikt, kogo znam, nie może. WillD nawet nie mógł go dla mnie zdobyć (aka William dampier)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O rany, więc to haj, który składa się z niepokoju i stresu? Nie wiem, czy by mi się to podobało. Lubię stymulanty, które sprawiają, że jestem produktywny i szczęśliwy bez snu
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Musi on być otrzymywany w postaci krystalicznej i odparowywany jak lód, wtedy efekty uboczne będą minimalne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jak już wcześniej wspomniałem, porównywanie Ed50 i współczynników dat/net/sert nie daje miarodajnych szacunków tego, jak lek na ośrodkowy układ nerwowy sprawi, że poczujesz się lepiej. Właśnie widziałem wykres, który pokazywał względne proporcje listy stymulantów i możesz wiedzieć, że na przykład kokaina ma proporcje, które są wystarczająco blisko siebie, aby hamować wychwyt zwrotny wszystkich 3 głównych neuroprzekaźników w możliwej dawce (tj. jest to sdnri), a meta nie wpływa tak bardzo na serotoninę, więc jest bardziej dnri), a A-Pihp i A-pvp to tylko DRI, więc na pewno wprawią cię w ruch, a to niska dawka, długie działanie i przymus ponownego zażycia doprowadzają do psychozy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Wygląda na to, że znasz się na farmakokinetyce
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha przepraszam, mój błąd
 
Top