BENZYLOCYJANİD (FENYLOACETONİTRİL) DO AMFETAMİNSULFATU

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Witam,

czy ekspert może napisać ścieżkę syntezy z substancjami wymienionymi poniżej?
dobrze nadaje się na dużą skalę i myślę, że jest interesujący dla wielu osób tutaj

wszystkie odczynniki są tanie i łatwe do zdobycia

  • Benzylocyjanid (fenyloacetonitryl)
  • kwas siarkowy
  • trójwodny octan ołowiu (lub inne alternatywy)
  • formamid
  • kwas mrówkowy
  • HCİ
  • wodorotlenek sodu

z góry dzięki
ossi
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Najprostszym sposobem na wykorzystanie fenyloacetonitrylu jest uzyskanie APAAN. Fenyloacetonitryl należy refluksować w metanolu z metylanem sodu, po 6 godzinach refluksu należy usunąć cały metanol i rozpuścić cały osad w wodzie, a następnie dodać lodowaty kwas octowy podczas chłodzenia. Wytrącony APAAN przemyto kilkakrotnie wodą i rekrystalizowano w metanolu. Powstały biały kryształ należy zhydrolizować w kwasie (fosforowym lub solnym), uzyskując 860 ml P2P z 1 litra fenyloacetonitrylu.

Proces pirolizy, który i tak chcesz przeprowadzić, wymaga kwasu fenylooctowego, a do jego uzyskania i tak potrzebna jest hydroliza cyjanku benzylu.
Nie wybrałbym metody, którą chcesz i użyłbym APAAN.
Chociaż w naszych czasach istnieją prostsze metody niż APAAN i piroliza soli fenylooctowych.

Z tego co widzę, chcesz wykorzystać reakcję leukarta do produkcji amfetaminy.
Reakcja zajmuje dużo czasu i jeśli chcesz zrobić dużą produkcję, to idź w drugą stronę.
Zobacz uwodornianie pod niskim ciśnieniem przy użyciu katalizatorów metalowych.

Z Leukartem można wyprodukować dużo produktu, ale reakcja wymaga zrozumienia i dużo czasu.
Z reguły wydajność początkującego nie przekroczy 50% masy molowej na keton przez długi czas.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Dziękuję za szczegółową odpowiedź.
Problem polega na tym, że to, czego można się nauczyć jako laik, jest ograniczone.
W kraju, w którym teraz jestem, te substancje są używane w masowej produkcji. ale nikt mnie tu tego nie uczy.
Szukam metody leuckarta na dużą skalę z materiałami, które też można dostać. Poradziłbym sobie z tą metodą.
Mogę łatwo zdobyć materiały, o których wspomniałem powyżej.
i 50% jest dla mnie bardzo dobre.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Znalazłem to

 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Zamień THF na nitrometan i metanol na aezotrop 50/50%.


Weź odpowiedni rozpuszczalnik, THF lub nitrometan (ale musisz sprawdzić, czy nie jest to hardcore generujący metyloaminę), dodaj wióry magnezowe i pozwól im reagować z jodometanem, aż wióry magnezowe całkowicie się rozpuszczą.
Ma to na celu wytworzenie jodku metylomagnezu.

Teraz masz 1 garnek do syntezy metamfetaminy bez metyloaminy i możesz destylować wszystkie rozpuszczalniki i ponownie je wykorzystać.

Robienie tego w jednym naczyniu, tak jak w przypadku Hg/Al Ga/Al, będzie prawdopodobnie zbyt egzotermiczne i spowoduje pieprzony bałagan. Proponuję powoli wrzucać na to keton.

Muszę ci powiedzieć, że ten stosunek działa dla BMK z ultradźwiękami.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Oh, możesz chcieć zwiększyć pH grignardu za pomocą czystej sody kaustycznej do 8-9.
 

caesare.robot

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Q jest również zainteresowany, jeśli ktoś ma pozytywny odzew na tę metodę ...
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
To jest bezużyteczna synteza. Odczynnik Grignarda, ogromne ilości rozpuszczalników. To jest jeśli tylko dla naukowego zainteresowania, to można to zrobić 1 raz nie więcej. Dla syntezy komercyjnej nie ma żadnej wartości.

Mając cyjanek benzylu, bardzo łatwo jest uzyskać kwas fenylooctowy, a na skalę przemysłową przeprowadzić pirolizę soli, wydajność nie jest najwyższa, ale bardzo wygodna. Produkt końcowy będzie zawierał mieszaninę trzech ketonów, które są łatwe do frakcjonowania.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Odczynniki Grignarda są naprawdę dobre. Zwłaszcza jeśli doda się do nich chlorek cynku.

Jeśli używasz ultradźwięków, nie potrzebujesz odczynników bezwodnych.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Byłbym nieskończenie wdzięczny, gdybyś napisał mi syntezę z tymi odczynnikami. ale dla amatora :)
40%-50% wydajności jest w porządku @Hank Schrader
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Przepraszam, musiałem to przeoczyć, chociaż dużo tu czytam
 
Top