Najlepsza metoda krystalizacji 4MMC w garażu

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Najlepsza metoda krystalizacji 4MMC w garażu

Garaż, do którego mam dostęp, jest bardzo oddalony i na uboczu, nie ma dostępu do stałego przepływu energii elektrycznej. Mam falownik, który pozwala mi korzystać z energii elektrycznej, gdy jestem tam z moim pojazdem, ale jest to moja jedyna forma dostępu do energii elektrycznej (chyba że trzymałem akumulator samochodowy lub 2 lub więcej, które mogę połączyć razem i używać tego jako mojej formy energii elektrycznej, a kiedy się wyczerpią, mogę albo użyć mojego pojazdu, aby naładować je z powrotem za pomocą przewodów rozruchowych lub zabrać je do domu, aby naładować, wolę jednak tego nie robić). Chciałbym metodę krystalizacji, która jest najłatwiejsza dla takiej konfiguracji. Nie mam sposobu na kontrolowanie temperatury podczas mojej nieobecności. Tutaj potrzebuję pomysłów i pomocy ekspertów. Mam dostęp do kuchenki mikrofalowej do podgrzewania w razie potrzeby lub mogę użyć kuchenki kempingowej, która działa z kanistrów gazowych. Mam nadzieję, że są ludzie, którzy mogą mieć podobną konfigurację, w której nie jest to najłatwiejszy sposób, jaki znam, ale po prostu chcę być bardzo odosobniony jako mój główny priorytet, a wszystko inne będę musiał znaleźć sposób na obejście tego. Mam nadzieję, że są tu ludzie, którzy mogą pomóc z niektórymi metodami.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Metoda obejmująca podwójny rozpuszczalnik i ich procentowy stosunek między zmieszanym gorącym rozpuszczalnikiem a proszkiem 4 mmc. Wraz z centymetrową wysokością zmieszanych roztworów powyższych i jakiej wielkości kryształów mogę się spodziewać. Każda pomoc będzie świetna.
 
Top