Question Najlepsze kraje do produkcji/sprzedaży chemikaliów badawczych?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zastanawiam się tylko, w jakich krajach można by założyć laboratorium rc, aby obsługiwać rynek amerykański i europejski.

Czuję, że niektóre kraje Europy Wschodniej mogą być dobre, takie jak Polska. Holandia lub Belgia mogą być dobrym wyborem. W przeciwnym razie Chiny są dobre, a może inny kraj azjatycki?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Polska
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Powodzenia z zarzutami od 3 do 20 lat za produkcję nawet niewielkiej ilości, takiej jak 20-30 gramów.
Polska ma najwyższą karalność za narkotyki w całej Europie.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Pytanie prawdopodobnie dotyczyło tego, gdzie można łatwo uzyskać najwięcej chemikaliów, a nie tego, gdzie kary są najniższe i co oznacza "głupiec"? Następnym razem bądź trochę mądrzejszy ze swoją głupią odpowiedzią i pomyśl swoim prawdopodobnie mikroskopijnym mózgiem, który masz w głowie, @CryoThio prawdopodobnie zapytał, gdzie produkcja jest najłatwiejsza, a ja dałem mu moje przemyślenia. Ani razu nie wspomniał o karach. Następnym razem odpowiadaj grzecznie, a będziesz miał lepsze wyniki w swoim nędznym życiu, jak widzę po twojej szorstkiej odpowiedzi. "Głupek"
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Polska jest w unii europejskiej więc nic do tego nie ma, można zamawiać bez ograniczeń.
w twoim rozumowaniu chiny powinny być łatwiejszym krajem do produkcji jakichkolwiek leków/rc, ale większość z nich jest tam nielegalna z karą śmierci.
 
Top