Question Najlepsze fora?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Najlepsze fora? To wydaje się dobre, ponieważ wiem, że dread nie działa w tej chwili.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Polska cebula forum
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
możesz udostępnić link? to forum deepweb?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Możesz wypróbować Baking Bread Expert, jeśli jesteś niezadowolony z tego...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Nie wiem, dlaczego ktokolwiek przy zdrowych zmysłach miałby szukać dalej niż to arcydzieło forum. Jak? Nigdy nie widziałem czegoś takiego w moim krótkim czasie w tej rzeczywistości, dbałość o szczegóły i poświęcenie jego "głównych członków" jest niezrównane... Przyciąga również całkiem interesującą grupę ludzi. Naprawdę jedynych w swoim rodzaju. Kocham to forum! Kocham BB.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ponieważ jest to wyspecjalizowane w produkcji i tutaj jest naprawdę wielu dobrych, inteligentnych, dobrze wykształconych użytkowników, a nie tyle dzieciaków oszustów, ponieważ nawet nie wiedzą, o co w tym chodzi!

Cebulka też jest świetna, ale niestety w większości nie po angielsku.

Podobał mi się również Dread, ale ponieważ jest cały czas wyłączony, jest bezużyteczny! Nie wiem, czy nie została zbanowana...

Interesują mnie również takie fora jak to, ale bez nieprofesjonalnych gangsterskich dzieciaków i ludzi bez konkretnej wiedzy na temat narkotyków itp.

Więc jeśli istnieje jakieś "zaawansowane" forum, proszę daj mi znać! Oprócz narkotyków, które są moim głównym zainteresowaniem, interesuję się również fałszowaniem dokumentów i oszustwami.

To wszystko ważne tematy, ale poza tym są tylko fora z 90% noobów, nie chcę dzielić się moimi informacjami zebranymi przez lata tylko z profesjonalistami, ponieważ w przeciwnym razie niedoinformowani ludzie biorą informacje i czynią je bezużytecznymi, ponieważ udają, że wiedzą, co robią.

Na przykład, jak zbudować skimmer lub wiele innych rzeczy, którymi boję się dzielić z noobami.

Tutaj ze wszystkimi filmami itp. widać, że są profesjonaliści, którzy chcą podnieść deskę i wzmocnić społeczność!

Jestem więc bardzo zadowolony z tego, ale jestem otwarty na wskazówki, jak zbudować większą sieć i uczyć się od profesjonalistów.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Szukasz informacji na temat chemii czy po prostu chcesz kupić leki? Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat chemii, istnieje kilka miejsc, które istnieją lub istniały przez długi czas, w wyniku czego możesz wyszukiwać tematy, które nie uzyskają żadnych trafień na tej stronie, ponieważ po prostu się nie pojawiły
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Czy mogę poznać ten link?
 
Top