Question Looking for a vendor Najlepszy rynek dla chlorowodorku metadonu

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Szukam wiarygodnego rynku, aby kupić Methadone Hydrochloride tak czysty, jak to możliwe (99% +). Czy ktoś natknął się na dobre źródło?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99% + jeśli chcesz kupić ten produkt, nie musisz przychodzić tutaj w darknecie, możesz go kupić w clearnet jako klasę analityczną od sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

Albo jesteś nowicjuszem, albo trollujesz, ponieważ 99% + jest bezużyteczne i nie znajdziesz go na żadnym rynku.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Zgoda, mogę być noobem w kwestii darknetu.

Kiedy powiedziałem 99%, miałem na myśli tak czysty, jak to tylko możliwe. Poza tym, dlaczego 99% jest bezużyteczne? Pomyślałbym, że tak czysta substancja jest bardziej użyteczna, a nie mniej. Ale znowu, tak, jestem nowy w darknecie. Nie jestem noobem, jeśli chodzi o chlorowodorek metadonu w bardzo czystej postaci. Przepisano mi go w formie iniekcyjnej (i chętnie to udowodnię). To jest moje zadanie. Jest mi coraz trudniej, a mój lekarz przepisujący naprawdę stara się mnie od niego odciągnąć, więc moim pomysłem jest próba pozyskania go od innego dostawcy, jeśli wydarzy się najgorsze i wycofają go bez uprzedzenia.

Poza tym, czy to nie jest na wolności, a nie w darknecie? Prawdopodobnie się mylę, ale nie używam Tora ani VPN do tej wymiany. Ale nie chcę robić sobie wrogów ani denerwować ludzi, więc przepraszam, jeśli zrobiłem to od razu. Jeśli możesz mi pomóc, będę bardzo wdzięczny.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok przepraszam za ostry ton w mojej poprzedniej wiadomości nadal moją najlepszą sugestią będzie nie kupowanie żadnych farmaceutyków w darknecie większość produktów tutaj jest wytwarzana przez podziemnych chemików maksymalna czystość jakiej możesz szukać to ~70% najlepiej dla ciebie i twojego zdrowia jest słuchać swojego lekarza. nadal jest to twój wybór podam link do kilku osób, które mogą ci pomóc.

Są to sprzedawcy na tym rynku, skontaktuj się z nimi, mogą znać kogoś, kto może ci pomóc.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum to przekierowania, a bbgate.com to mirror clearnet dla ułatwienia.
Link tor to
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Jeśli rynek alphabay nie upadnie, jest około 3 sprzedawców. Ale drogo. Taniej jest znaleźć klinikę i iść w sobotę z gotówką, Xanaxem lub crackiem i kupić lub wymienić na butelki
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nie szukam płynnego metadonu, który jest przepisywany w klinikach. Szukam dostawców, którzy syntetyzują go w możliwie najczystszej postaci. Szukam kryształów lub proszku tak czystego, jak to tylko możliwe.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tak czysto, jak tylko potrafię - powiedziałem. Poza tym, dlaczego 99% rzeczy jest bezużytecznych? Wierzyłbym, że czysta substancja chemiczna przyniesie więcej korzyści niż mniej. Powtórzę to jeszcze raz: Jestem nowy w ciemnej sieci. Jeśli chodzi o bardzo czysty chlorowodorek metadonu, nie jestem nowicjuszem. Przepisano mi go w formie zastrzyku (i chętnie to udowodnię). To moja misja. Moim planem jest próba zdobycia go z innego źródła na wypadek, gdyby wydarzyło się najgorsze i wycofali go bez uprzedzenia, ponieważ jest mi coraz trudniej, a mój lekarz bardzo ciężko pracuje, aby mnie od niego odciągnąć.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nie jestem pewien, kim jesteś i dlaczego kopiujesz moje odpowiedzi, ale możesz przestać. Dzięki.
 
Top