Najlepsza metoda produkcji metamfetaminy na dużą skalę

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Witam, jaka byłaby najbardziej opłacalna metoda produkcji około 1 kg metamfetaminy. Nie obchodzi mnie, czy jest racemiczna, czy nie.

Jeśli chodzi o metodę z efedryną/pseudoefedryną, to na każdy 1 kg JAKIEJKOLWIEK z tych substancji, ile metamfetaminy byłbym w stanie uzyskać?

Zarówno pseudoefedrynę, jak i efedrynę można tu dość łatwo dostać, choć są bardzo drogie. Nie wiem, czy warto.

Jakie inne metody mogą być opłacalne, aby wyprodukować partię 1 kg z niezbyt trudnymi prekursorami?

Czy P2P jest zbyt trudne do zdobycia? Czy to się opłaca?

Z góry dzięki!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mówiąc wnikliwymi słowami naszych poprzedników, użyj pieprzonej wyszukiwarki 🤷🤷😂😂
Naprawdę, chociaż 50-80% to to, co widzę z enancjomerów efedryny. P2P widziałem 65%, więc jest w tym samym zakresie. Phenylcarbonal phenylpropanolamine L-pac, P2NP, phenylacetone, benzyl chloride i kilka innych rzeczy są 2-3 kroki dalej.
Jeśli to dla ciebie to samo, L-efedryna lub D-pseudoefedryna tworzą D-met, który jest wart o wiele więcej pieniędzy niż D,L
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
P2P (aka BMK) można kupić jako ester glicynianu z Chin, a przekształcenie glicynianu p2p w p2p jest banalne.
 
Top