Question Najlepszy sposób na dokładne rozcieńczenie stałej próbki narkotyku

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Niedawno zsyntetyzowałem trochę amfetaminy i biorę ją do pracy. Jednak wymagane dawki (~25 mg) są dość małe i wymagają wyjmowania mojej dokładniejszej wagi, aby zważyć ją każdego ranka. A mój przyjaciel, któremu dałem trochę, ma te same problemy. To trochę kłopotliwe i staram się znaleźć sposób na zrobienie tabletek lub kapsułek, jeśli to możliwe.

Chcę zrobić coś podobnego do tego, jak radzą sobie z tym firmy farmaceutyczne - dodają kilka wypełniaczy, aby tabletki były łatwiejsze w użyciu. Ale podczas gdy oni mogą wydać miliony dolarów, aby mieć absolutną pewność, że każda pigułka zawiera 25 mg produktu, ja musiałbym znaleźć sposób, aby zrobić to znacznie taniej.

Myślałem o znalezieniu wypełniacza rozpuszczalnego w alkoholu, a następnie rozpuszczeniu zarówno wypełniacza, jak i amfetaminy w alkoholu i odparowaniu do sucha pod próżnią. Teraz mam proszek, o którym wiem, że zawiera około 25 mg amfetaminy na każde 250 mg proszku.

Wiem, że niektórzy z was mogą powiedzieć coś w stylu "po prostu włóż trochę wypełniacza (laktozy, dekstrozy itp.) i trochę amfetaminy do młyna kulowego, włącz go i masz mieszankę". Ale nie jestem pewien, czy to naprawdę najlepszy sposób. Nie mogę zagwarantować, że każdy rozmiar cząsteczki amfetaminy i wypełniacza jest taki sam, a zatem nie mogę zagwarantować, że każda porcja mieszanki będzie zawierać taką samą ilość amfetaminy.

Czy ktoś tutaj ma dobre rozwiązanie? Naprawdę wolałbym metodę współrozpuszczalności w płynie. Czy ktoś zna dobry wypełniacz, który jest rozpuszczalny w alkoholu w mniej więcej takich samych zakresach jak amfetamina? To byłaby OGROMNA pomoc.

Dziękuję.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Myślę, że zupełnie nie zrozumiałeś koncepcji, o której mówiłem.

Pytałem o najbardziej niezawodny sposób rozcieńczania sproszkowanej substancji. Niezawodny oznacza, że jeśli weźmiesz świeżo rozcieńczony proszek, podzielisz go na 100 równomiernie zważonych stosów, każdy z tych 100 stosów będzie miał praktycznie dokładnie taką samą ilość wypełniacza i produktu.

Myślę, że zwykłe mieszanie w blenderze lub młynie kulowym nie jest wystarczające. Coś w rodzaju inkorporacji cieczy brzmi idealnie, ale nie mogę znaleźć wielu wypełniaczy, które są rozpuszczalne w alkoholach w podobnych zakresach jak amfetamina (substancja chemiczna, którą chcę rozcieńczyć, aby ułatwić pracę).

Mam nadzieję, że tym razem opisałem to trochę lepiej.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Najprostszą opcją imo byłoby umieszczenie 1g siarczanu amfetaminy w kubku pomiarowym, rozpoczęcie rozpuszczania go w wodzie destylowanej i napełnienie go do objętości 20ml, aby uzyskać roztwór 50mg/ml. Teraz po prostu weź strzykawkę 0,5 ml i zacznij wstrzykiwać pełną objętość raz do każdego z 40 gumowych misiów. W razie potrzeby można przylutować otwór do nakłucia podgrzaną igłą. Imo wydaje się to całkiem niepodejrzaną, dokładną i smaczną opcją, jeśli weźmie się pod uwagę wysiłek. (Nie przechowuj ich zbyt długo)
 
Top