Najlepszy sposób na krystalizację MDMA o wyglądzie "PRO" (duże kryształy)?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tak więc, moje kryształy są czystą rozkoszą, ale mniejsze niż chciałbym mieć... jaki system jest używany do "PRO"? Mam na myśli, gorąco, aby uzyskać te gęste i duże kryształy o "sprasowanym" wyglądzie?
Czy tylko ilość jest kluczowa? Chodzi mi o to, czy użycie większej ilości do krystalizacji, powiedzmy w gorącym IPA przez noc, poprawiłoby sytuację?
Czy powinienem dodać wodę do IPA, aby zmniejszyć prędkość krystalizacji?
sposób pierwszej krystalizacji (w ksylenowym IPA podczas syntezy) robi różnicę? to znaczy, użycie gazowego lub ciekłego HCL coś zmieni?

z góry dziękuję
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx za odpowiedź! niestety meta jest znacznie łatwiejsza niż MDMA w krystalizacji w dużych odłamkach, MDMA, racemiczna (jak zawsze powinna być) nie krystalizuje się w dużych odłamkach.... typowy holenderski kryształ jest wytwarzany przez prawdopodobnie mieszankę chemii / procedury mechanicznej.... założę się, że pozwalają na powolną krystalizację, ale po uzyskaniu małych i średnich odłamków, naciskają jak wiele innych narkotyków... jak?W jaki sposób? Założę się, że robią to tak, jak robią to źli ludzie, aby przeciąć kokę... po prostu dodają niewielką ilość rozpuszczalnika aproppiatu (wystarczającą, aby dodać trochę wilgoci, ale mniej, aby rozpuścić i rozbić odłamki), a następnie naciskają i odparowują rozpuszczalnik.... lub nawet quasi-roztapiają mdma w idealnym punkcie, w którym kryształy osiągają temperaturę topnienia, ale nie na tyle, aby zniszczyć wszystko, a następnie czekają, aż ponownie osiągnie temperaturę pokojową...

innych systemów nie znam, ale te ogromne kryształy przypominające QUARTZ nie są wykonalne z racemicznym MDMA, mówiąc o punkcie chemicznym.

jakieś pomysły?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Weź jedną ze swoich stosunkowo większych wstępnie zsyntetyzowanych skał z poprzedniej partii i następnym razem, gdy wykonasz proces rekrystalizacji, wrzuć już skrystalizowaną skałę MDMA-HCl do roztworu, zanim zaczną się formować kryształy. Będzie to stanowić podstawę do tworzenia większych kryształów wokół wrzuconego kryształu MDMA. Następnie postępuj jak zwykle, a po zakończeniu powinieneś mieć ładne kryształy CHONKY. Daj nam znać, jak to działa i opublikuj zdjęcie wyniku, aby inni również mogli się nauczyć!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Witam, dziękuję za odpowiedź, tak, korzystam z tej metody wysiewu, tylko nigdy nie uzyskuję dokładnie "pro" wyglądu UG... Bóg wie, jak oni to robią.
 

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Czy to oznacza, że rozwiązałeś problem z kolorem/zapachem nowej partii? Jeśli chodzi o twoje pytanie, jestem w tym bardzo nowy, ale natknąłem się na podobny post, w którym ludzie polecali butanon do większych kryształów. Nie jestem pewien, czy był to tylko butanon z mieszanki, wydaje mi się, że był to wątek reddit na r/theehive, ale mogę się mylić. Op pytał o ponowne skalowanie.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
kolor nadal jest prawie czarny, ale zapach ożywa po rekrystalizacji w nasyconym roztworze wody....
 
Top