Najlepszy sposób na zdobycie Monero

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kiedyś robiłem to w bardzo skomplikowany/specyficzny sposób. teraz szukam nowej drogi do zdobycia monero (najlepiej bez wymiany monet). przeszukałem już forum, ale nie znalazłem nic aktualnego.
Jakieś rady?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dwa sposoby; bardzo proste tłumaczenie

albo kupić sub monety, które nie śledzą portfeli i zamienić je na monero dash itp. i poruszać się po okolicy

lub udać się do lokalnej pralni, zapłacić prowizję i otrzymać gotówkę/cyfrowe czyste pieniądze.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Albo mógłbym sprzedać trochę tobie lub komukolwiek, kto posiada monero, prawda?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Przepraszam za późne sprawdzenie, czy to pytanie było skierowane do mnie, czy do właściciela postu?

Jeśli do mnie, to co sprzedaję? Nie kupuję ani nie sprzedaję monero stąd, ale sprzedaję na pax i localmonero, żeby się wymieszać. Wygląda na to, że jesteś doświadczonym facetem, więc wierzę, że wiesz, jak wyczyścić swoją stronę. Jeśli jednak zaangażowałeś się bardziej, niż możesz sobie z tym poradzić, aby uczynić to anonimowym, zawsze jestem otwarty na oferty.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Przepraszam za bardzo późne sprawdzenie! lol . to był komentarz do postu, ponieważ tak powinno się handlować. (Gdyby "ludzie" nie byli tak zindoktrynowani, przestraszeni lub myśleli, że rząd jest ich przyjacielem, moglibyśmy zrobić o wiele lepiej. Dzięki, zawsze chcę dowiedzieć się więcej.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Myślę, że nie jest to zbyt skomplikowane :)

Możesz kupić BTC za pośrednictwem dowolnego źródła (giełda, p2p, handel), a następnie wymienić BTC na dowolnej anonimowej platformie wymiany, takiej jak Majestic Bank.

Ich stronę można znaleźć tutaj: https://majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/
Nie daję żadnej gwarancji na bezpieczeństwo linków.

W każdym razie można tam wymienić BTC na XMR, jest to bardzo wygodne. Istnieją setki takich stron w sieci i darkwebie.

Aby kupić BTC w 100% anonimowo, mogę polecić anonimowe konta bankowe, są one po prostu otwierane na nazwisko innych osób przy użyciu fałszywych dowodów tożsamości... może to być trudne w przypadku większych banków, ale mogę pomóc w tym w wielu różnych krajach.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Skorzystaj z LocalMonero. Mają nawet aplikację mobilną.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Lokalne monero jest najlepsze. Peer to peer, szybko i bez kyc. Niskie opłaty w przeciwieństwie do paxful i innych śmieciowych stron.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Istnieją strony, na których można również kupić xmr na kartę kredytową / debetową, wyszukaj to, chociaż wiele banków jest pełnych gówna i nie pozwala na dokonanie płatności (na przykład chase bank). W USA pozwala na to pnc bank.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Słyszałem o sposobie zakupu, który obejmuje przenoszenie między portfelami za prawie nic, ale zdecydowanie zmieniłbym pierwszy krok. Aby rozpocząć, kup trochę Litecoin (powiedzieli, że użyj venmo, ale... muszę poszukać najlepszej opcji). Następnie przenieś go do portfela Cake (opłaty są znacznie niższe niż BTC) i przekonwertuj na XMR. Następnie przelałbym do innego portfela i to wszystko. Nie mam pojęcia, czy jest to tańsze niż localmonero, z którego korzystałem, po prostu się dzielę.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Używam portfela Cake. Zwykle kupuję coś takiego jak litecoin lub coś z niskimi opłatami, wysyłam to do mojego portfela cake i tam wymieniam na XMR
 
Top