Czarna smoła z surowego opium

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

KSxbODRNzZ

Wprowadzenie

Ta forma heroiny to octan diacetylomorfiny, produkt produkcji heroiny, który nie wymaga dalszej acetylacji. Różni się konsystencją od sproszkowanej heroiny tym, że jest czarna, lepka, lepka i ma konsystencję podobną do mokrego asfaltu i twardej skały. Jest powszechnie produkowana w Ameryce Południowej i występuje na zachodnim wybrzeżu USA.

Rzeczywista zawartość chemiczna heroiny z czarnej smoły może różnić się od białej postaci proszku. Czarna smoła może zawierać zmienną mieszaninę pochodnych morfiny, głównie 6-MAM (6-monoacetylomorfina), która jest kolejnym wynikiem surowej acetylacji, która występuje w tajnym procesie produkcyjnym.

Ostrzeżenie!
KQ12DwRmul

Po wstrzyknięciu do dowolnego rodzaju tkanki, ta forma heroiny powoduje zwiększone ryzyko zatrucia jadem kiełbasianym. Zatrucie jadem kiełbasianym rany może być śmiertelne i prowadzi do amputacji i śmierci u większej liczby osób zażywających heroinę z czarną smołą. Ze względu na konsystencję substancji (podobną do smoły), może ona stwarzać większe ryzyko zapadnięcia się, uszkodzenia lub zainfekowania żył. Takie uszkodzenie żył prowadzi do większego prawdopodobieństwa wstrzyknięcia podskórnego i śródskórnego, co nie jest zalecane z punktu widzenia redukcji szkód. Użytkownikom, którzy zdecydują się na wstrzyknięcie tej substancji, zaleca się przestrzeganie procedur zawartych w przewodniku bezpieczniejszego wstrzykiwania.

Są to instrukcje krok po kroku, jak zrobić krystaliczne opium z czarnej smoły. Nasiona nie są zalecane do tej metody. Jeśli masz tylko nasiona, zalecam zrobienie herbaty lub zasadzenie ich! Ustawiam instrukcje podobnie jak przepis, więc będzie to łatwe do odczytania i naśladowania.

Uwaga dotycząca morfiny i kodeiny: Kodeina aktywuje się w temperaturze 68 °C (155 °F), a morfina w temperaturze 82 °C (180 °F), więc absolutnie konieczne jest utrzymywanie temperatury w zakresie 60 - 63 °C (140 - 145 °F).

Uwaga dotycząca gotowania: Zaleca się używanie piekarnika elektrycznego do tej metody utrwalania
.

Materiały:
  • 20 g drobno zmielonych strąków, łodyg i/lub liści świeżych lub suchych
  • 36 uncji wody (1065 ml)*
  • 2 łyżki soku z cytryny (100 ml)
  • Drobne metalowe sitko
  • Termometr do mięsa
  • Patelnia do sosów
  • Szklane naczynie do pieczenia z płaskim dnem

Procedura.

1. Doprowadź wodę i sok z cytryny do wrzenia, idealna temperatura to 63°C (145°F)
2. Dodaj zmielony materiał roślinny do wody
3. Gotować na wolnym ogniu przez 1 godzinę, mieszając i sprawdzając temperaturę od czasu do czasu
4. Po upływie godziny odcedź cały materiał roślinny
5. Przepuścić materiał roślinny przez sitko dodatkowe 3 razy, a następnie wlać płyn z powrotem do rondla
6. Gotować na wolnym ogniu przez kolejną godzinę
Rozgrzać piekarnik do temperatury 63°C (145°F)
7. Przelej płyn do szklanego naczynia do pieczenia
8. Umieścić w środkowej półce piekarnika na 8 godzin
9. Po upływie 8 godzin na dnie naczynia do pieczenia powinna znajdować się warstwa lepkiego opium. Umieść naczynie z powrotem w piekarniku
10. Wyłącz piekarnik, pozostawiając naczynie w piekarniku i pozwól mu całkowicie ostygnąć... około 2 godzin
11. Po 2 godzinach ponownie włączyć piekarnik na 63 °C (145 °F) i pozwolić opium ponownie się rozgrzać... jest to krok, który sprawia, że opium staje się krystaliczne
12. Uważnie obserwuj opium, gdy *warstwa zacznie pokrywać się plamami powietrza i nie przyklei się do palca po dotknięciu, oznacza to, że jest gotowe
13. Wyjąć naczynie z piekarnika i gdy jest gorące, zeskrobać opium metalową łyżką
14. Szybko uformuj w kulkę lub kwadrat, ponieważ gdy ostygnie, uformuje się w kryształki
15. Palić! Wymieszaj z jointem, pal na marihuanie w misce lub pal samodzielnie w misce. Nie dotykaj jednak płomienia bezpośrednio do opium, unoś go nieco powyżej, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Jeśli musisz użyć bonga, upewnij się, że nie ma w nim wody i jest całkowicie suchy
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
Wydajność produktu to 4-5 gramów bardzo łatwej do palenia krystalicznej czarnej smoły.
 
Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Witam pana, może głupie pytanie, ale muszę zapytać. Ten TEK to tylko procedura opium, a nie heroina. Bez acetylacji nie jest heroiną z czarnej smoły, a jedynie opium z czarnej smoły. Czy nie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Masz rację. Możesz dodać bezwodnik octowy między 5-6 krokami, aby acetylować morfinę. Dostosować pH ~3 i po godzinie mieszania zneutralizować do pH ~5,5-6 wodorowęglanem sodu.
 
Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Cześć J. Patton, Dzięki za fajny artykuł. Czy zsyntetyzowałeś ten produkt z suszonych strąków maku? Opium nie zostało użyte w syntezie?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam, mój pseudonim to G.Patton.
Jak nazywa się opium? Wysuszony lateks otrzymywany z kapsułek nasiennych maku opiumowego?
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Do tłumaczenia tekstów używam programu Translite. Czy masz na myśli sok z cytryny, kwas cytrynowy? Czy może naturalny sok z cytryny? Co masz na myśli mówiąc sok z cytryny?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sok z cytryny oznacza płyn, który jest wyciskany z owoców cytryny.
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dziękujemy za odpowiedź i wyjaśnienia
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tytuł wątku "Black Tar" jest więc dość mylący, ponieważ "Black Tar" oznacza heroinę dla większości ludzi.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nie wiedziałem, że można używać łodyg i liści... thx
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
G. Patton, czy znasz botaniczną nazwę tej rośliny?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cześć. Lachryma papaveris lub po prostu Opium.
>>Czy ta roślina rośnie w regionach tropikalnych?
Tak
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
jesteś świetnym kolesiem, wielkie dzięki bracie.
 

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
20 g drobno zmielonych strąków, łodyg i/lub liści świeżych lub suchych

Czy masz na myśli roślinę opium?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nie podążaj za tą techniką. Wszystko, co należy zrobić, to używać tylko strąków, a nie łodyg lub liści, ponieważ zawierają one większe ilości niepożądanych opiatów o gorszych skutkach ubocznych. Rozłup wysuszone strąki i wyrzuć nasiona (lub zachowaj je do sadzenia, nie ma na nich infitesmalnie małych ilości opiatów, które są zwykle produktem ubocznym przemysłowego przetwarzania rośliny) zmiel na najdrobniejszy możliwy proszek. Wsyp do butelki (najlepiej szklanej z zakrętką), zalej IPA (chloroform i IPA w proporcji 90:10 są optymalne, ale IPA jest absolutnie w porządku samo w sobie), dostosuj ph do 3,5 za pomocą kwasu cytrynowego, a następnie wstrząsaj przez 10-15 minut i pozostaw na minimum godzinę. Przefiltrować i odparować w dowolny sposób.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Postępowałem zgodnie z bardzo łatwym i dobrze nakreślonym przepisem i byłem w stanie wyodrębnić bardzo przyjemną do palenia kulkę surowego opium... Dziękuję panie Patton za łatwe do wykonania instrukcje!
A teraz, czy masz jakieś doświadczenie w stosowaniu wyekstrahowanej gumy opiumowej i tworzeniu morfiny hcl?
 

Attachments

  • KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Nieźle! Ile maków użyłeś?

Istnieje dokument, w którym proces izolowania morfiny z surowego opium (a także dalsze przetwarzanie i udoskonalanie w celu uzyskania dość wysokiego procentu heroiny), tak jak robią to afgańscy hodowcy maku, jest bardzo dobrze udokumentowany i wyjaśniony.
Sam jeszcze tego nie próbowałem, ale na pewno zrobię to w ciągu najbliższych kilku tygodni. Może ktoś inny będzie w stanie powiedzieć coś na temat tego, czy i jak można zmniejszyć technikę ekstrakcji, aby dopasować ją do niewielkich plonów opium z domowej uprawy lub tym podobnych. 🤔
 

Attachments

  • 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 626

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Witaj... Czy kiedykolwiek próbowałeś dokonać ekstrakcji? Jeszcze tego nie zrobiłem, ale zbieram więcej informacji, aby spróbować... Ktoś odpowiedział na mój post: Morfina hcl z surowego opium, ale jest to trochę trudne do rozszyfrowania!
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Cześć i dzięki!!! Dobrze się pali po zmieszaniu z konopiami indyjskimi i delikatnym podgrzaniu z ogniem... Przyjemny relaksujący szum i przyjemny smak... Oto, czego użyłem do stworzenia kulki (około 4 gramów) Posiekałem wszystko, liście, łodygi i strąki i zalałem wodą i około 1/2 cytryny... Ph wynosiło około 3,5 do 4....
Pozostawiłem na wolnym ogniu bez przykrycia przez kilka godzin, pilnując by temperatura nie przekroczyła 60C... Przefiltrowałem przez mokrą szmatkę i wycisnąłem szmatkę, aż przestał wypływać sok... Umieściłem materię roślinną z powrotem w doniczce i powtórzyłem procedurę... Końcowym rezultatem było prawdopodobnie około 1 litra naprawdę ciemnego soku... W rzeczywistości odparowałem tylko około połowy tego (ponownie nigdy nie przekraczając 60C), aby uzyskać 4g kulkę... Zachowałem resztę soku, aby wlać go do piwa wieczorem!!!
VL0KY8iRcq

Inną interesującą rzeczą, którą odkryłem, jest wzięcie kilku suszonych strąków, zmielenie ich i namoczenie w 99% alkoholu izopropylowym przez kilka godzin... Po przefiltrowaniu i odparowaniu alkoholu pozostała mi bardzo lecznicza w zapachu i smaku pozostałość... Może pachnie trochę jak kodeina? Tak jakbyś wąchał świeżo otwartą butelkę tabletek?
Następnie umyłem pozostałość wodą i w większości się rozpuściła... przefiltrowałem wodę, a to, co zostało, znajduje się w butelce i kieliszku po lewej stronie... Chciałbym wiedzieć, jakie alkaloidy zawiera! Zdecydowanie czuję efekty po jednym strzale i wyciśnięciu soku z cytryny, w bardzo przyjemny sposób!
Butelka pośrodku to po prostu sok ze strąków, a ta po prawej to cała roślina z powyższego zdjęcia...
Znowu chciałbym znać zawartość alkaloidów w każdej mieszance i wiedzieć, jak oddzielić tebainę, kodeinę i morfinę...
Ach, to cała zabawa w eksperymenty chemiczne i badania!

Myślę, że spróbuję też zrobić nano-skalowaną wersję tej, którą wysłałeś... zobaczę, co z tego wyjdzie... i tak, byłoby miło, gdyby inni też się odezwali lub spróbowali!
Dzięki!
VQnd10quE3
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Osobiście byłbym bardzo zainteresowany takim rozwiązaniem. Rozwiązałoby to dla mnie WIELE problemów. Wygląda i brzmi świetnie @Zippy53! Mogę zapytać, czy osobiście nadzorowałeś uprawę, czy też w jaki sposób można pozyskać surowce? Mieszkam w północnym klimacie, niedaleko Bostonu - nie sądzę, by można było je uprawiać sezonowo na zewnątrz? Mam lampę LED lub dwie do uprawy marihuany, nie powinno to być problemem, aby mieć mak lub dwa w szafie? Jak długo trwa od kiełkowania do zbiorów? Czy w okolicy jest jakiś wiarygodny sprzedawca nasion? Prawdopodobnie mogę znaleźć informacje na temat uprawy na erowid, jeśli nie tutaj...
Z góry dziękuję za odpowiedź na moje głupie pytania. Pozdrawiam.
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Czy można zastosować inną metodę usuwania rozpuszczalnika oprócz piekarnika elektrycznego? Jaką metodę sugerujesz?

 
Top