CZARNA SMOŁA HEROINA Z OPIUM

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Poniższy proces wyjaśnia, jak przekształcić surowe/rafinowane opium w heroinę Black Tar.

Potrzebne substancje :

- Surowe/rafinowane opium (ekstrakt z maku jest również w porządku) = 10/12 gramów
- Woda = 850/1000 ml
- Kwas benzoesowy (99%) = 6 gramów
- Kwas akumulatorowy (37% kwasu siarkowego + 63% wody) = 13 ml
- Metanol bezwodny (opcjonalnie)

Sprzęt :

- Szklana kolba okrągłodenna o pojemności 2000 ml
- Aparat zwrotny
- Płaszcz grzewczy
- Filtry do kawy/papieru
- 2 naczynia Pyrex

Proces :

Umieścić opium (lub ekstrakt ze strąków) w kolbie i dodać wodę, kwas benzoesowy i kwas akumulatorowy. Umieścić mieszaninę pod chłodnicą zwrotną na 2 godziny, utrzymując stałą temperaturę od 80 do 90 stopni Celsjusza. Po 2 godzinach przefiltruj refluksowany roztwór przez kilka filtrów do kawy, odrzucając części stałe i zbierając płyny. Odparować całkowicie płyny w naczyniu Pyrex i zeskrobać smolistą/lepką (bardzo lepką) pozostałość, którą jest Black Tar H (Di-Benzoylmorphine). Produkt nadaje się do palenia i picia, a po dalszym oczyszczeniu (2/3-krotne płukanie metanolem) można go nawet wstrzykiwać.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
dzięki za pomoc, dobrze wiedzieć, ale obecnie staram się, aby moi kucharze zrobili dla mnie partię 98% bieli chińskiej. mój problem polega na tym, że moi kucharze robią to w najtańszy możliwy sposób i najszybciej, ale posłuchają mnie, jeśli dam im bonus, co należy zrobić, aby uzyskać 98%, a moja obecna partia wynosi 90%.
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Musisz oczyścić go tak bardzo, jak to możliwe, z wieloma płukaniami (nawet 3/4), a także musi to być chlorowodorek (N.4) ... Bez zasady H (N.3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43


Nie jest konieczny żaden proces acetylacji, aby uzyskać blackth?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Chciałbym zapytać, ponieważ jestem bardzo ciekawy, ponieważ w kraju, w którym mieszkam, mamy ogromne pola opium i w tym roku rozważamy wyprodukowanie niewielkiej ilości H do naszej konsumpcji, a prawda jest taka, że chciałbym wiedzieć, czy bth nadaje się do palenia, czy smakuje dobrze i czy smak jest podobny do brązowej heroiny, do której jesteśmy przyzwyczajeni w europejskich stolicach, czy też naprawdę nie warto podążać za tą syntezą i lepiej jest zrobić acetylowaną heroinę, nawet jeśli wymaga to więcej pracy i mniejszej produkcji. Czy btH smakuje dobrze?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
BTH można palić w taki sam sposób, jak "klasyczne" opium. Innymi słowy, nie należy go palić, ale raczej odparować w taki czy inny sposób. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jeśli chcesz i jesteś również gdzieś w Europie i jesteś zainteresowany sprzedażą mi próbki lub wymianą na coś, co mogę Ci zaoferować, daj mi znać prywatnie i możemy dokonać wymiany lub coś w tym stylu?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Czy ten sam proces zakończyłby się sukcesem, gdyby zamiast kwasu benzoesowego do wytworzenia czarnej smoły zawierającej 6-MAM użyto lodowatego kwasu octowego?
Czy ktoś wie, czy i jak kwas reaguje z innymi alkaloidami opium oprócz morfiny? Czytałem, że diacetylokodeina jest nieco bardziej toksyczna niż pokrewne związki, a co z noscapiną, tebainą itp...? Czy są one acetylowane/benzoilowane podczas reakcji?
Chciałbym pominąć ekstrakcję morfiny z mojego surowego opium, tak jak opisuje to tek. Po pierwsze, aby zmniejszyć straty, ponieważ nie mogę zacząć od dużych ilości opium na początku, po drugie ze względu na efekty synergii występujące między wszystkimi alkaloidami opium.

Cieszę się z każdej pomocnej odpowiedzi!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Czy po pewnym czasie od tej publikacji próbowałeś stworzyć ten przepis na czarną smołę ze swoim opium? Jakieś pozytywne rezultaty? Czy warto naśladować ten proces z naszym opiumowym bratem?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Witaj przyjacielu! Będę musiał poczekać jeszcze około 1-2 miesięcy, aby go wypróbować, aż moje rośliny zakwitną ... :unsure: Ale na pewno wypróbuję przepis na części moich plonów opium i będę Cię informować na bieżąco! :) Wrzucę też tutaj kilka zdjęć z całego procesu.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Jaka cena w europie za opium około 1kg? dzięki.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nie robiłem opium od lat, ale ostatnie kilka razy kupowanie go w sezonie zbiorów mogło kosztować około 2000 euro w moim kraju, kupując cały 1 kg, 100g torby w Hiszpanii w sezonie kosztują 600 euro... błogosławieństwa bracie.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Dziękuję, jest tanio.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Widzę w Niemczech pola czerwonych maków kwiatowych, czy mają alkaloidy? Czy ktoś próbuje je pokroić i zagotować?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Zawierają one pewne (nieco toksyczne) alkaloidy, ale nie zawierają alkaloidów opium. Nie radziłbym ich spożywać, ponieważ nie mają zbyt wielu pożądanych efektów. Niemniej jednak, istnieją pewne legalne i niekontrolowane maki oprócz p. somniferum, które zawierają substancje psychoaktywne (np. mak kalifornijski, kłujący mak meksykański, żółty mak rogaty). Niektóre z nich wytwarzają również lateks, który może być spożywany jak opium.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Miło, dziękuję za odpowiedź, za zaoszczędzenie mojego czasu.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Czy można zastąpić kwas siarkowy kwasem solnym?
 
Top