• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

BMK 5449 do Turcji

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Czy ktoś mieszkający w Turcji kupił BMK 5449 od chińskiego dostawcy?

Nie jest to specjalnie kontrolowana substancja. Ale nadal chcę się upewnić, ponieważ nie chcę mieć kłopotów.

Rozmawiałem z chińskimi sprzedawcami, którzy twierdzili, że wcześniej wysyłali towar do Turcji. Niektórzy z nich twierdzili, że tureckie służby celne są bardzo surowe, podczas gdy inni udostępniali zdjęcia informacji o ładunku pokazujące, że poczta, którą wcześniej wysłali do Turcji, została dostarczona.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie. Z góry dziękuję.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Chemikalia obejmują zwykłe chemikalia i niebezpieczne chemikalia. Myślę, że ten numer śledzenia może nie być BMK 5449-12-7, ale innymi zwykłymi chemicznymi informacjami kurierskimi. Jako sprzedawca musimy znaleźć firmę logistyczną, która dostarczy nam towary. Aby zawrzeć umowę o współpracy, muszą oni również zapewnić, że są w stanie dostarczyć towar, nie ma problemu z odprawą celną itp. 😅.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Wysyłka prekursorów z Chin do Turcji nie jest łatwa. Prawdopodobieństwo, że paczka przejdzie odprawę celną wynosi około 70%. A waga paczki musi być mniejsza niż 2 kg.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Sugeruję zakup za pośrednictwem ESCROW BB
 
Top