Glicyniany BMK i wosk PMK zostaną zakazane?

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Słyszałem od Chińczyka, który pracuje w branży produkcyjnej, że w lipcu/sierpniu wszystkie sole glicynianowe BMK i PMK zostaną zakazane? Czy ktoś może potwierdzić lub obalić tę informację?
 

lemon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 23, 2022
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
To samo tutaj, słyszałem te same informacje, mam nadzieję, że są fałszywe...
 

samenewstory

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
https://www.unodc.org/documents/commissions/CND/CND_Sessions/CND_66Reconvened/ECN72023_CRP20_2323561E.pdf

Przeczytaj to, tak wygląda na to, że nie tylko zakazują estru etylowego pmk, ale także upewniają się, że Chińczycy nie przestawią się szybko na inne możliwe estry, to naprawdę nie jest dobre.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Europa jest bezradna i bezsilna wobec Chin. Stanie się tak tylko wtedy, gdy chiński rząd zdecyduje się na wprowadzenie zakazu. Ale tak, to naprawdę mnie wkurza.
 

samenewstory

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
To nie jest europejska sprawa, to ONZ - dosłownie nie ma wyższej władzy do podejmowania decyzji na całym świecie imo, a jeśli Europa, jak to ująłeś, była tak bezradna i bezsilna wobec Chin... gdzie poszedł glicynian metylu pmk, oh czekaj, Chińczycy przestali go dostarczać, ponieważ ONZ zakazało w 2019 r., czyli wtedy, gdy Chińczycy dostosowali się do glicynianu etylu pmk.... który zostanie teraz zakazany wraz ze wszystkimi innymi możliwymi estrami, to tylko kwestia czasu, raport pochodzi z listopada ubiegłego roku, więc dałbym mu maksymalnie 6 miesięcy, aż wszystko zostanie podpisane i uzgodnione.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
BMK PMK zawiera zbyt wiele produktów i może dokładnie zlokalizować produkty przy użyciu cas 5449-12-7 i cas 28578-16-7 (proszek lub olej). Z poważaniem!
 
Top