Breaking Bad Assistant Wakat w Twoim mieście!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Masz trochę wolnego czasu? Czy maszkreatywny umysł?
Czy jesteś gotowy na ciekawe zlecenia zewnętrzne w swoim mieście?
Lokalna praca Breaking Bad Assistant czeka na Ciebie!

Potrzebujemy ludzi, którzy pomogą nam anonimowo dystrybuować próbki różnych produktów w ich mieście w dowolnym kraju. Potrzebujemy prawdziwych profesjonalistów. Nie musisz wysyłać nam kopii swoich dokumentów, nie potrzebujemy od Ciebie depozytu gotówkowego, potrzebujemy tylko chęci zarobienia pieniędzy wykonując ekscytującą pracę w Twoim mieście lub innym wybranym przez Ciebie mieście. W przypadku pracy w niepełnym wymiarze godzin oferujemy kilka opcji, a jeśli dobrze się spiszesz, nie tylko otrzymasz trochę pieniędzy, ale także możliwość rozwoju kariery z zespołem profesjonalistów Breaking Bad.
Nie przegap swojej szansy!
Ważne informacje: Oferujemy pracę, która całkowicie wyklucza możliwość osobistych spotkań z kimkolwiek. Nigdynas nie zobaczysz, my nigdy nie zobaczymy Ciebie, klienci nigdy Cię nie spotkają - jesteś zdany na siebie i zapewniamy Ci pełne wsparcie online.
Jeśli jesteś zainteresowany projektem Breaking Bad, jeśli jesteś zainteresowany obiecującą pracą w swoim mieście lub regionie, jeśli chcesz zostać przeszkolony i rozpocząć pracę - napisz do mnie na
PM, porozmawiamy o tym. Tylko 18+.

Może jesteśdealerem i chciałbyś otworzyć sklep w swojej okolicy? A może chcesz zwiększyć liczbę klientów w swoim mieście i móc bezpiecznie wysyłać swoje towary pocztą na cały świat? Jesteśmy gotowi pomóc Ci w promocji Twojej firmy, dystrybucji próbek i uzyskaniu informacji zwrotnych, a także nauczyć Cię unikalnych sposobów dostarczania i pakowania produktów. Pomożemy Ci uwolnić Twój potencjał i przejść na wyższy poziom pracy. Jedyne czego potrzebujesz to chęci i poważne podejście. Napisz do mnie na PM, porozmawiamy o tym
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Podoba mi się kierunek, w którym zmierza ta platforma :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tak, rzeczywiście, byłem pod wrażeniem, gdy po raz pierwszy natknąłem się na BB i jestem podekscytowany obserwowaniem jego rozwoju! Podoba mi się, od czego platforma zaczęła i w jaki sposób się rozwija! Go Team BB !!!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Jestem bardzo zainteresowany, chcę poznać więcej szczegółów
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Uwielbiam to forum. I wspieram każdą aktywność.
Zapraszam również podobnie myślących braci do dyskusji ze mną.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Hej, jak leci, przyjacielu. Jestem niesamowicie zainteresowany jakimś 2c-b lub nawet 2,5 trimetoksybenzaldem. mam nadzieję, że nie jest to nieodpowiednie miejsce, aby to powiedzieć. proszę usuń, jeśli tak
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Przepraszamy *3,4,5 trimetoksybenzald*
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jest to dla mnie interesujące, chętnie dowiem się więcej. Mam ponad 18 lat, dwa razy więcej.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
zainteresowany
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To zabawne, że forum poświęcone syntezie i dystrybucji leków ma "menedżera HR". Uwielbiam, gdy niekonwencjonalne życie ludzi biorących narkotyki wygląda jak całkowicie konwencjonalne życie ludzi niebiorących narkotyków. To rodzaj trolla całego systemu. Nie możesz też powiedzieć "nie", ponieważ wtedy "wspierasz używanie narkotyków", przyjmując swoją ideologię w tym środowisku.

Dobrze mieć cię tutaj. Wszyscy potrzebowaliśmy menadżera na forum, który trzymałby w ryzach aktualizacje! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zainteresowany również, ale utknięcie w Stanach Zjednoczonych naprawdę utrudnia wszystko...
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Zainteresowanie
Zainteresowany PM me
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Najlepsze forum ever... 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Hej kolego, jestem zdecydowanie zainteresowany, jeśli jest coś, co konkretnie miałeś na myśli i jestem pewien, że gdy się poznamy, będę mógł powiedzieć ci o niektórych ukrytych atrybutach, które posiadam.
 
  • Like
Reactions: vis
Top