Rynki i giełdy domów maklerskich - aktualizacje do połowy 2024 roku?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Przeglądałem sekcję Crypto w poszukiwaniu informacji na temat dobrych giełd i rynków z niskim KYC

Moja ostatnia transakcja BTC została wstrzymana. PONOWNIE.. Próbowałem Kraken, CoinBase i do tej pory miałem szczęście z PayPal. Mogłem kupować i natychmiast wysyłać do mojego portfela Brave. CoinBase i Kraken kazały mi czekać pełne 7 dni, zanim mogłem go dotknąć, PayPal przynajmniej jest krótszy i wynosi 72 godziny, ale nadal jest śmieszny.

Nie widziałem nikogo, kto wspominałby o Holds? Kto jeszcze ma z tym do czynienia i jak sobie z tym radzi?

Wiele informacji tutaj zaczyna się dezaktualizować, biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie ograniczenia dotyczące niskiego KYC na rynkach i nie jestem do końca pewien, co dzieje się z Monero, odkąd MyMonero zostało zamknięte.

Jakie są wasze dzisiejsze metody ?

Nie jestem przeciwny zakupowi Monero po sprawdzeniu jego ostatnich kursów i wiedząc o jego wyższym bezpieczeństwie. Znacznie więcej osób na rynku akceptuje Monero niż przed moim dołączeniem do BB. Alternatywa dla MyMonero? Czy nadal jest to niezawodna moneta? Czy dożyje 25 roku?

Przyjmę wszelkie inne wskazówki i triki, które wykorzystałeś w tym roku!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Czasami korzystam z coinbase, aby kupić zwykłe kryptowaluty. Niejasno pamiętam, że było wstrzymanie przelewu bankowego, jak sądzę? Wydaje mi się, że dodałem kartę debetową i to się zmieniło, ale nie mam już żadnych blokad przy zakupach bankowych lub kartą debetową. Korzystałem również z aplikacji Cash i uphold.

XMR jest świetny. Lubię kupować monety z tanimi opłatami transakcyjnymi, a następnie wysyłać je do portfela Cake i tam wymieniać
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Dzięki za twój wkład, sir, widziałem kilka wzmianek o portfelu Cake, więc sprawdzę to
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Powodzenia
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Poszukaj informacji na temat Ahmia. Istnieje strona umożliwiająca wymianę BTC na USDT lub USDT na BTC. To mój najlepszy sposób na zdobycie BTC bez KYC.
Normalnie kupuję USDT z KYC i handluję nim na tej stronie, co sprawia, że BTC, które otrzymuję, jest intracable. Możesz użyć portfela takiego jak Electrum do przechowywania BTC.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Używałem Exodus do dokonywania zakupów, a następnie wymieniałem na monero i wysyłałem je do portfela cake. Opłaty się sumują, ale w zależności od kryptowaluty, którą kupujesz na początku, nie jest tak źle. BC to zwykle więcej niż litecoin. Jest to upierdliwe, ale nigdy nie miałem żadnych problemów z weryfikacją. Ale portfel Cake jest całkiem fajny, ponieważ nie potrzebujesz żadnego BS rejestracyjnego i możesz utworzyć nowy portfel dla każdej transakcji itp. Raz próbowałem Kraken. Mogą mi possać dupę!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
To solidny system, który tam skonfigurowałeś Przyjacielu, czekam tylko na zakończenie wstrzymania (około 3 dni), a moja wartość BTC spadła już o 6 dolców.... Zbyt duża zmienność, wciąż czuję się jak w 2016 roku. Naprawdę mam nadzieję, że Monero będzie w stanie pozostać istotnym w dłuższej perspektywie, ponieważ jest o wiele mniej "w górę lub w dół" niż BTC konsekwentnie. Konsekwencja jest naprawdę ważna dla większości z nas.

Kraken to takie śmieci!!! Najbardziej GLITZLY, najgładsza strona i aplikacja, same usługi są jednak kompletnym śmietnikiem... Kilka miesięcy temu zostałem obciążony opłatą w wysokości 60 USD za przeniesienie, interfejs użytkownika był tak cholernie trudny do odczytania, że nie mogłem nawet powiedzieć, dopóki to się nie stało... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tak, BC naprawdę rośnie i spada tak bardzo i jest mniej bezpieczny, biorąc pod uwagę publiczny blockchain, w którym każdy może wejść i jeśli poświęci wystarczająco dużo czasu i wysiłku, może powiązać osobę z nielegalną działalnością, jeśli chce. Oczywiście jest to naprawdę niepokojące tylko wtedy, gdy LE lub być może IRS się tym zainteresuje i szczerze mówiąc, myślę, że bardziej martwię się IRS, biorąc pod uwagę wszystkie regulacyjne BS, które próbują teraz zrobić z kryptowalutami. O ile wiem, XMR jest naszą najlepszą opcją poza gotówką i mam nadzieję, że będzie lepiej. Jeśli chodzi o Exodus, mają tendencję do wysokich opłat, gdy chcesz sprzedać, ale staram się nie sprzedawać żadnych, jeśli nie muszę, po prostu reinwestuję w coś i sprzedaję lokalnie za gotówkę, aby to wyczyścić, ale kiedy potrzebujesz tego szybko, czasami nie ma dużego wyboru.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
XMR może być najlepszą opcją, ale nie wszyscy ją akceptują. Mówiłem o tej metodzie nieco wcześniej w tym poście. Zasadniczo pochodzi z BTC z łańcucha blokowego Bitcoin. Nie wiem jak, ale po użyciu tej metody moje transakcje nie pojawiają się już w blockchainie, nawet jeśli używamy hasha transakcji do śledzenia.
 
Top