• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine propozycja biznesowa

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Cześć, jestem członkiem powiedzmy grupy ludzi, którzy lubią zarabiać pieniądze lub jeśli masz trochę ulicznego sprytu, to jestem ludźmi i jeśli masz czystą DEXTROMetamfetaminę, to masz to, czego chcę, a ja z kolei mam kilka rzeczy, których chcesz, a może nawet potrzebujesz z kolei przechadzałem się w ciemności od czasu jedwabnego szlaku i nigdy niczego nie kupiłem, rzadko miałem wystarczająco dużo wolnych pieniędzy osobistych, a gdybym to zrobił, nie chciałem ryzykować marnowania na nadzieje. szansy zmarnowania ich na nadzieje i marzenia, ale wszystko, czego potrzebuję, to ktoś, kto udowodni mi, że ma czystą metę i dobry jej zapas, abym mógł dać ci miasto pełne klientów, którzy nie mają pojęcia, czym jest ciemna sieć, jeśli mają, to nie wiedzą, jak z niej korzystać lub, co zrozumiałe, nie mają czasu ani pieniędzy, aby zainwestować w zastanawianie się, co jest czym jako członek grupy mogę ci w zasadzie dać grupę 9 osób, które zajmą się wszystkimi bzdurami na ziemi i nigdy nie będziesz przez to dotknięty ani nie będziesz musiał znać ich imienia, nawet będziesz miał do czynienia z jedną osobą, która może nie zawsze być tą samą osobą, gówno się dzieje, także nie twój problem BTW, ale ich cele i pomysły są zawsze takie same Potrzebuję tylko wystarczającej ilości gówna, które mam z ciemnej sieci, aby przedstawić im podobną propozycję i nigdy nie będziesz potrzebował innego klientowi nigdy nie zabraknie adresów nikt nieuczciwy nie będzie miał przed kim odpowiadać i nie będzie miał gdzie się ukryć, jeśli tak się stanie, nie jest to niespotykane, ale nigdy nie wpłynie to na ciebie każdy zainteresowany proszę o kontakt robiłem to pojedynczo, ale ludzie bzdurzyli i zajmowało to zbyt dużo czasu po prostu DM to bardzo bardzo mała inwestycja idk gram lub 2, jeśli zajdzie taka potrzeba, w coś, co może być twoim planem emerytalnym po prostu mówiąc
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
odezwij się do mnie, jeśli wciąż jesteś w pobliżu i jesteś realny
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To jeden z moich ulubionych leków
 
Top