Czy ktoś może potwierdzić, czy "straight to E" nadal działa dla red hot 30's?

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Czy ktoś może potwierdzić, czy "straight to E" nadal działa dla red hot 30's?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Wyrażenie "straight to E" w kontekście "red hot 30's" prawdopodobnie odnosi się do metody syntezy MDMA (Ecstasy) przy użyciu określonego prekursora lub ścieżki reakcji. W kontekście syntezy nielegalnych narkotyków "E" zazwyczaj odnosi się do MDMA, a "red hot 30's" może odnosić się do określonych warunków reakcji lub temperatury.
Jeśli "red hot 30's" odnosi się do konkretnej temperatury lub warunków reakcji, również proszę o wyjaśnienie. Więcej kontekstu pozwoli mi udzielić dokładniejszej i bardziej pomocnej odpowiedzi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Straight to e to technika ekstrakcji oznaczająca prosto do efedryny, ale straight to b to "prosto do bazy" w naturze A / B, poszedłem prosto do basu. to alternatywa dla A / B exr Red 30 to małe okrągłe czerwone tabletki 30 mg pseudoefedryny.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Dziękujemy za wyjaśnienie ✌️
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
W 2009 roku próbowałem ekstrakcji prosto do E z około 14 gramami całych tabletek. Miałem kilka 12-godzinnych 120 i kilka walphed 60. Rozdrobniłem całą partię i gdy rozpuszczalniki osiągnęły wymaganą temperaturę, pseudo natychmiast zamieniło się w odłamki i odfiltrowałem płyn. Wydajność 98%! A p-fed był freebase. Załadowałem trochę do fajki i zapaliłem. Niesamowita technika ekstrakcji. Chcę spróbować jeszcze raz, ale wolę nie wydawać 100$ na rozpuszczalniki, jeśli to nie zadziała.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie siedziałem i nie zaglądałem do straight to e od około 10 lat, metoda, której używam jest drugą na liście technik opisanych w wątku "ekstrakcja efedryny do tabletek". Ostatnim i jedynym razem, gdy próbowałem małych czerwonych, miałem różowy narkotyk, który wyglądał jak fałszywe gówno. Nic, co udało mi się znaleźć, nie było w stanie go usunąć. Najlepszym rozwiązaniem jest zeskrobanie go lub namoczenie w alkoholu, aż cały barwnik zostanie wyeliminowany
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Chciałem też zwrócić uwagę, że wydaje mi się, że mówisz o paleniu metamfetaminy, która w temperaturze pokojowej jest olejem, żrącym i nieprzyjemnym. Zawsze słyszałem, że strasznie pali gardło, jeśli próbuje się ją palić
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Nie, proszę pana, mówię o pseudo, które wyekstrahowałem używając straight to E. Było w formie wolnej bazy i można było je palić jak narkotyk. Po kilku zaciągnięciach brązowiało i smakowało jak gówno, ale też budziło.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Czy dysponujesz opisem/szczegółami tej techniki? Chciałbym wymyślić i uzyskać EP/PSE do xtallize z roztworu - w wystarczająco wysokiej lub "właściwej" temperaturze?
Wydaje się, że byłoby to naprawdę czyste i zaoszczędziłoby dużo czasu, jeśli to możliwe. Prosto do bazy i gazu jest prawdopodobnie następną najlepszą rzeczą, ale może nie działać tak dobrze bez wcześniejszej ekstrakcji/mycia rozpuszczalnikiem.
Próbowałem po prostu wrzucić czerwone gorące do wstrząsania i pieczenia i nie uzyskałem dobrych wyników w porównaniu do tego, kiedy najpierw ekstrahowałem metanolem. Może i nie jest to dokładna przyczyna niepowodzenia, ale jestem pewien, że ma to wpływ na jakość produktu końcowego. Zalecałbym poświęcenie czasu i wysiłku, aby upewnić się, że wszystkie składniki są zoptymalizowane pod kątem reakcji.
 

eliile

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3

Odczynniki.

  • Alkohol izopropylowy 91-99% (apteka)
  • Keton metylowo-etylowy MEK (sklep z farbami/sprzętem)
  • VM&P Naphtha - bez zamienników (sklep z farbami/sprzętem)
  • (Nie używaj Colemana, eteru naftowego, płynu do zapalniczek itp.)
  • Ksylen (sklep z farbami/sprzętem)

Środki wspomagające suszenie.

  • Suszone w piekarniku sole Epsom lub soda oczyszczona (sklep z lekami / żywnością)
  • Sól (sklep spożywczy)

Streszczenie procedury

  1. Przygotuj płyn ekstrakcyjny.
  2. Umieść całe tabletki w zlewce.
  3. Dodaj płyn ekstrakcyjny.
  4. Podgrzać do wrzenia, mieszając, aż tabletki się rozpuszczą.
  5. Przefiltrować na gorąco do kolby elemeyera.
  6. Powtórzyć dwa razy.
  7. Umieścić połączone ekstrakty w czystej zlewce.
  8. Dodać ksylen
  9. Podgrzać do 105°C, aby wygotować alkohol.
  10. Odfiltrować pseudo HCl.
  11. Przemyć pseudo HCl za pomocą MEK i pozostawić do wyschnięcia.

Procedura
1)
Dla każdego użytego pudełka tabletek: połączyć następujące rozpuszczalniki i materiały suszące w czystej zlewce w następującej kolejności:
70 mL alkoholu izopropylowego
70 ml benzyny VM&P
2 g soli
4 g suszonej soli Epsom lub suszonej sody oczyszczonej

2) Mieszać szklanym prętem przez kilka minut, a następnie odstawić na 10 minut. W zależności od tego, ile wody znajdowało się na początku w alkoholu izopropylowym, mieszanina utworzy 2 warstwy lub 1 warstwę z wilgotnymi ciałami stałymi na dnie.

Dlaczego nie użyć wstępnie wysuszonych rozpuszczalników? - Jest to całkowicie w porządku, jeśli je masz, ale zauważyłem, że dodanie izopropylu i nafty razem prawie zawsze uwalnia trochę wody, bez względu na to, jak suche były wcześniej, więc nie pomijałbym tego kroku.

3 ) Przefiltruj roztwór do kolby elemeyera, pozostawiając wszelkie ciała stałe lub dolną warstwę cieczy, a następnie przenieś roztwór do drugiej czystej zlewki.

4) Umieść całe tabletki w trzeciej czystej zlewce.

Dlaczego całe tabletki? Czy nie muszę ich najpierw zmielić? - Nie, staramy się ograniczyć straty do minimum, a mielenie nie jest konieczne, ponieważ mieszanina izopropylu i benzyny lakowej bardzo dobrze je rozpuści.

5) Wlej 1/3 mieszaniny rozpuszczalnika na tabletki.

6) Umieść zlewkę na płycie grzewczej i doprowadź do wrzenia na średnim ogniu. Użyj małego wentylatora, aby zapobiec gromadzeniu się oparów. Mieszaj od czasu do czasu szklanym prętem, aż tabletki rozpuszczą się w proszek. Gotować przez 1-2 minuty.

7) Umieść lejek z bibułą filtracyjną w kolbie elemeyera. Przefiltrować gorącą mieszaninę rozpuszczalników, pozostawiając jak najwięcej substancji stałych w zlewce.

8) Przenieś wszystkie substancje stałe do zlewki i powtórz kroki od 5 do 7 dwa razy, łącząc ekstrakcje w kolbie elemeyera.

9) Dla każdego użytego pudełka tabletek dodać do połączonych ekstrakcji:
- 50 ml ksylenu

10) Przenieść mieszaninę ekstrakcyjną z powrotem do pustej zlewki z rozpuszczalnikiem i umieścić zlewkę na płycie grzejnej. Doprowadzić do wrzenia za pomocą małego wentylatora, aby zapobiec gromadzeniu się oparów. Gotować, aż roztwór osiągnie temperaturę 105°C.

11) Używając czystego lejka i filtra, odfiltruj pseudo HCl, gdy roztwór jest gorący.

12) Przepłukać pseudo HCl dużą ilością MEK w lejku.

13) Wyjąć filtr i placek filtracyjny z lejka i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. (nie czuć już zapachu MEK)

14) Zważyć i cieszyć się, wydajność powinna wynosić od 80% do 90% Wprowadzenie
 
Top