Question Czy ktoś może pomóc w pozyskiwaniu chemikaliów dla prasy?

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Próbujemy wcisnąć xanax, adderal i oxy. Chciałbym zapłacić za pomoc w pozyskiwaniu głównych potrzebnych chemikaliów. Rozumiem, że przy wystarczającej ilości badań byłbym w stanie znaleźć to, czego szukam, ale wolałbym po prostu zapłacić za wykonanie tego kroku. Jestem dość zajętą osobą i doceniam pomoc. Będę płacił w xmr. Po prostu chcę uniknąć oszustw i użytkowników o złych intencjach i wierzę, że płacenie za informacje może prowadzić do szybszych i bardziej zaufanych wyników. Dziękuję
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Celuloza mikrokrystaliczna jest niezwykle powszechnym dodatkiem, który zwiększa objętość i skleja się po sprasowaniu. Zasadniczo jest to standard branżowy. Sprzedają ją wszędzie
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Bardziej potrzebowałbym pomocy w zlokalizowaniu aktywnego składnika dla każdej wymienionej tabletki. Próbowałem najpopularniejszego sposobu podawania składników tutaj, ale bezskutecznie. Dziękuję za poświęcenie czasu na moją podróż. Mogę zapewnić odpowiednią rekompensatę za pomoc i usługi.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Jestem The Maker. Możliwe, że mogę Ci pomóc, ponieważ obecnie pracuję nad podobnym projektem. Składniki, porcje i materiały są łatwo dostępne, ale formuła nie jest tak łatwa do obliczenia. Istnieje patent na nazwę marki i formułę Adderallu, który może być prawidłowo połączony farmakologicznie tylko tam, gdzie jest najbardziej podobny, ponieważ nie ma sposobu, aby uzyskać porcje, po prostu musisz to zrozumieć, możesz wysłać mi wiadomość i możemy ewentualnie podzielić się notatkami.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Co należy rozumieć przez główne substancje chemiczne?

Główne substancje chemiczne to składniki aktywne. Pozostałe to substancje pomocnicze.

A może do syntezy głównych substancji potrzebne są prekursory?

Potrzebuję więcej informacji na temat tego, co obecnie robisz i jakich rezultatów oczekujesz.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Przepraszam, na początku bardziej zależało mi na aktywnym składniku, ale widzę, że mogę mieć z tym problem w przypadku produktów takich jak repliki M30 lub adderall. Teraz jestem bardziej skłonny poprosić o pomoc w przygotowaniu prekursorów do syntezy głównego składnika. Potrzebuję pomocy w procesie tworzenia tabletek i czytałem. Chciałbym uzyskać szczegółowe wyjaśnienie dotyczące tworzenia tabletek, formuły, proporcji barwnika i powłoki oraz tego, która metoda syntezy byłaby najbardziej owocna przy tworzeniu Anphetemine dla adderallu i różnych innych tabletek. Chciałbym, aby ktoś, kto nie ma nic przeciwko poświęceniu czasu, aby przejść ze mną przez tę podróż i chciałbym zapłacić komuś za poświęcenie czasu, aby to zrobić.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Nie, aktywne składniki można łatwo kupić, podobnie jak nieaktywne składniki, takie jak laktitol i sacharyna sodowa, które wymagają pomocy w dozowaniu. Podobnie jak materiały do fizycznego wytworzenia tabletek. Potrzebujesz blendera, maszyny do wyciskania tabletek, urządzenia do przesiewania, rozpylacza pneumatycznego i będziesz musiał stworzyć mieszankę polimerową do powlekania tabletek. Najtrudniejsze będzie zmienianie barwników w maszynie w celu wytworzenia różnych tabletek i nakładanie odpowiedniej warstwy powłoki na tabletki. Jest to projekt o wartości od 1,200 do 1,500 dolarów, ale jest to prezent, który wciąż daje. To, co robię i co mam nadzieję osiągnąć, jest w tej chwili nieco poufne i nie mamy żadnej historii, aby o tym mówić. Jestem jednak legalny, jestem tylko jednym z wielu prawdziwych Heisenburghów.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję. Przypuszczałem, że jednym z najtrudniejszych etapów będzie prawidłowe odmierzanie i mieszanie barwników w celu uzyskania koloru zbliżonego do jakości farmaceutycznej. Czy miałeś jakieś problemy z zabezpieczeniem składników aktywnych? Widzę, że niektóre składniki aktywne są łatwiejsze do uzyskania, takie jak składnik aktywny dla benzo, tj. xanax vs składnik aktywny dla opiodów, tj. Mbox m30. Domyślam się, że jest to spowodowane całkowitym zakazem niektórych produktów w Chinach. Mam trudności z zabezpieczeniem aktywnych składników dla tego ostatniego. Czy aktywny składnik w połączeniu ze spoiwem, na przykład firmapress, zadziałałby? Mam trudności ze znalezieniem aktywnego składnika amfetaminy łatwo dostępnego bez konieczności posiadania jakiejś formy dokumentacji z Chin lub Stanów Zjednoczonych.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Przepraszam Marvine Popcorn, że odpowiedziałem na Twój komentarz tak, jakbyś zadał mi pytanie. To tylko moja wykształcona i doświadczona opinia.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Przepraszam za spóźnioną odpowiedź, ale obecnie pracuję nad tym samym projektem. Jeśli chciałbyś wymienić się kontaktami, nie ma problemu.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym tylko powiedzieć, że twoje odpowiedzi są bardzo inteligentne mój przyjacielu, ja również dzielę to samo zainteresowanie w tej dziedzinie. Mogę coś dodać?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
LFA Tablet pressens

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Należy dokładnie wymieszać Firm Press i składniki aktywne.
Następnie należy odpowiednio wysuszyć proszek i natychmiast wycisnąć, w przeciwnym razie chemikalia zaczną się rozdzielać, a na tabletkach pojawią się białe kropki....
 
Top