Question Czy mogę założyć laboratorium w mieszkaniu?

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Chciałbym produkować amfetaminę i MDMA, jest jakiś problem z robieniem tego w mieszkaniu?
Przeprowadziłbym się do innego miejsca JAK NAJSZYBCIEJ, ale przez najbliższe miesiące nie mogę. Nie mam pieniędzy na wszystko, muszę już kupić chemikalia i szkło.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Zdecydowanie odradzam zakładanie laboratorium we własnym domu lub innym miejscu, które można łatwo zidentyfikować.

Dobrą lokalizacją może być garaż (opłacony gotówką z fałszywym dowodem tożsamości), aby zachować jak największą anonimowość
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nigdy nie dostanę podejrzanych chemikaliów dostarczonych do mojego miejsca zamieszkania. Czy to oznacza, że problem posiadania laboratorium w domu został rozwiązany?

Bardziej martwiły mnie hałasy i zapachy... Za dużo hałasu i zapachów jak na mieszkanie?
To jest zaleta, jeśli zdarzy się, że ktoś poczuje zapach z ulicy, nie będzie wiedział, z którego budynku pochodzi, przewaga nad domem!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kolejnym problemem mogą być nieprzyjemne zapachy, odwiedziny przyjaciół i rodziny lub podejrzliwość sąsiadów. Jak zamierzasz wyeliminować wszystkie te czynniki?
Zwłaszcza zapachy.

Ponadto, czy pozyskiwanie prekursorów i sprzętu laboratoryjnego jest w 100% anonimowe? Jeśli nie, dochodzenie przeciwko tobie może bardzo szybko doprowadzić LE do pierwszego miejsca, w którym mogliby założyć, że znajduje się twoje laboratorium lub prekursory, czyli do twojego domu!

Nie mylisz się z tym założeniem, chociaż istnieją sposoby na wydobycie jak największej ilości zapachów, takie jak generatory ozonu i prowadzenie układu wydechowego / filtra przez roztwór na bazie wody w celu jego przefiltrowania.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Przepraszam za tyle pytań... Synteza amfetaminy ma zapach, jeśli używam metody p2pn i rtęci?
Obejrzałem wideo dla 10 gramów, bardzo mała ilość, ale mógłbym przeprowadzić 5 takich reakcji w tym samym czasie. Gdybym mógł zrobić 100g amfetaminy dziennie, to byłby dobry początek!

Byłem hodowcą marihuany i generatory ozonu były sprzedawane do zapachu razem z filtrem węglowym. Nigdy nie kupiłem generatora ozonu, ponieważ filtry węglowe usuwały zapach w 100%. W przypadku marihuany 2 kg węgla, około 12 dolarów, wystarcza do usunięcia zapachu z pomieszczenia na 1 rok. Ale w przypadku chemikaliów węgiel nasyciłby się bardzo szybko.
Generatory ozonu sprawdziłyby się przy produkcji amfetaminy?
Może prowadzenie wydechu przez wodę nie jest dobrym pomysłem, ponieważ filtry węglowe są mniej wydajne, gdy wzrasta wilgotność.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Myślałem bardziej o MDMA i amfetaminie, jeśli łatwo sprzedać 4mmc, może mógłbym to zrobić! Ponieważ muszę też sprzedawać, a nie tylko produkować.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Bez obaw!

Tak, pojawią się zapachy i toksyczne opary, które trzeba będzie poddać recyklingowi/usunąć. Myślę, że najlepiej jest pracować z systemem filtracji z węglem aktywnym, który jest umieszczony nad reaktorem, dokładnie tam, gdzie znajduje się źródło zapachu / oparów. Taki filtr węglowy można połączyć z generatorem ozonu, dokładnie takim samym, jaki stosuje się na plantacjach chwastów!

Zakładam, że będzie działał tak samo, ponieważ ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się zapachów, a nie zwalczać toksyczne opary.

Prowadzenie ich przez wodę jest w rzeczywistości czymś, co widzę dość często, jak pokazano na poniższym obrazku (prawa strona w rogu), więc można to zrobić w laboratorium:

OHApPCe2Vh


Nie jest to 100% woda, ale roztwór z czymś, czego dokładnie nie pamiętam.

Możesz również sprawdzić ten artykuł w celach informacyjnych:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
 
Top