Czy możesz podać mi wzór na przekształcenie fenetyloaminy w metamfetaminę?

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Szukałem wiele informacji na temat przekształcania fenyloetyloaminy w metamfetaminę, ale jeśli spojrzeć na wzory, które mogę znaleźć
Ts0aV6pLqg


Zapytałem mojego przyjaciela, ale powiedział, że nie można go przekształcić w metafetaminę, ale myślę, że fenyloetyloaminę można przekształcić w fenyloetyloaminę sprzedawaną w naszym kraju Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł mi pomóc, byłbym bardzo szczęśliwy, gdybyś powiedział mi, jakie materiały mam kupić.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Możesz, ale musisz wydać tyle pieniędzy, że będzie to komercyjnie bezużyteczne działanie i prawdopodobnie nie możesz tego zrobić bez dobrych umiejętności chemicznych i sprzętu.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Czy możesz mi pomóc, jaki sprzęt kupić Mam w ręku około 200 gramów fenyloetyloaminy, chcę zrobić ten kryształ metamfetaminy, czy możesz wyjaśnić, jak to zrobić?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nie mam praktycznego podręcznika. To bezużyteczny sposób, jak już mówiłem.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Zastanawiam się, czy pewnego dnia będę brał wystarczająco dużo narkotyków, aby odpowiedzieć, jakbym nawet nie przeczytał ani słowa z tego, co się do mnie mówi i chwalić się posiadaniem 200 g komercyjnego suplementu diety, tak jak miałem 2,5-dimetoksybenzaldehyd
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Czy istnieje niedrogi przepis na metamfetaminę, który można łatwo przygotować pod ręką?
 
Top