Kanada wymarzonym krajem!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8


 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
W większości miejsc, w których narkotyki są zalegalizowane i opodatkowane, ceny na czarnym rynku są tak niskie, że licencjonowani sprzedawcy nie mogą konkurować.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
wtedy czarny rynek powinien wykorzystać duże pieniądze, które zarobili i miejmy nadzieję, że zarezerwowali / stworzyli jakiś rodzaj bufora, abyśmy mogli latać nad krajami i wypychać je pod sufit za darmo... zobacz, kto ma najdłuższy oddech... ludzie naćpani i szczęśliwi (ale dożywotni klient) lub rząd nie pobierający już podatków przez rok, budżety i prognozy nie działające... radykalne? tak, ale w końcu to my jesteśmy odpowiedzialni, a nie te sztywne zielone herbatki zapinane na suwak molestujące dzieci skurwysyny płacące podatki....
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
W Holandii mamy "gedoogbeleid" dla konopi indyjskich... oznacza to nie legalne i nie nielegalne... koffieshop może sprzedawać i płaci podatek... ale musi kupować od legalnych dystrybutorów... ale oni nie istnieją, ponieważ uprawa nie jest dozwolona.... Nigdy nie miałem pojęcia, co się za tym kryje, ale myślę, że wiem... 1. A gospodarka potrzebuje opcji dla czarnych pieniędzy, tak jak kraje takie jak USA, które infekują już nie kraje, ale kooperacje. Firmy potrzebują czarnych pieniędzy... Pochodzę z Holandii, jesteśmy bardzo sprofesjonalizowani, prawie każdy kwiat, warzywo czy cokolwiek innego rośnie na ziemi na drzewie jako roślina. Wyhodowaliśmy nawet lepsze rośliny koki niż w Peru... ale rząd nadal nie może uprawiać chwastów, których domagają się konsumenci... a oni nie chcą, żeby to było legalne. Nie chcą jej uprawiać. O wiele bardziej wolą, aby ich pracownicy lub obywatele mieli możliwość uzyskania niezależnego dochodu, ponieważ w końcu rozwinęliśmy handel, Wallstreet, nawet dolar jest bezpośrednim tłumaczeniem daaldera (2,5 guldena).
..
Z narkotykami jest tak, że jeśli zawsze używasz produktu od tego samego producenta, dokładnie tych samych produktów w kółko, po pewnym czasie budujesz taką tolerancję, że nie daje ci to już legendy, której szukasz....

Jeśli sprzedajesz kilogram kokainy w ilości produktu dla użytkownika końcowego, ostatnie 200gr przyprawia cię o ból głowy. Ludzie myślą, że ją przyciąłeś. Smakuje inaczej. Pachnie inaczej. Ostatnia była lepsza i takie tam, ale po prostu twoje ciało potrzebuje jakiegoś nowego toksykantu albo nie wiem, co to jest, ale jak gówno, gdy tylko dostanie koncepcję McDonalda, jesteśmy udupieni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Chciałem powiedzieć, że obserwowali, co Stany Zjednoczone zrobiły z trawką i spodobał im się ten pomysł. Zmusić do płacenia za kartę medyczną, którą lekarze sprzedają, ale nie uznają (oblewasz test narkotykowy na trawkę i nadal tracisz tabletki, kartę lub nie). Opodatkować hodowców, opodatkować sprzedawców, opodatkować kupujących. Nie możesz posiadać broni, jeśli masz kartę Mmj. Marihuana jest droższa, a wszystkie zyski trafiają do rządu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Czy to działa obecnie w Kanadzie?
 
Top