• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Popyt na marihuanę w Stanach Zjednoczonych?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Poszukujemy nowych dostawców, aby wypełnić naszą dość cienką w tej chwili listę z USA do USA. Wszędzie jest tak wielu dealerów marihuany, a legalizacja w wielu stanach sprawia, że ludzie mogą łatwiej niż kiedykolwiek uzyskać haj, jaka jest obecnie prawdziwa wartość marihuany? Czy jest na to rynek tutaj na BB dla sprzedaży z USA do USA?

Obecnie zapraszam sprzedawców, z którymi osobiście miałem do czynienia, aby przyszli, czy myślicie, że warto byłoby poświęcić mój czas na znalezienie kilku dużych facetów z Cali również w Telegramie? Śledzę wiele kanałów i jest tam kilku naprawdę profesjonalnych sprzedawców, którzy mogliby przynieść naprawdę mocne rzeczy na nasz rynek. W zeszłym miesiącu miałem Sativę z pieprzonym 55% THC, pamiętam, jak byłem podekscytowany po prostu dwucyfrowymi wartościami, to szalone, co ci faceci obecnie wypuszczają.

W Stanach jesteśmy zdecydowanie na niskim poziomie, jeśli chodzi o psychodeliki, to są sprzedawcy, których do tej pory szukałem.

WIĘCEJ ZIÓŁ??? Co o tym myślicie?

P.S. Marihuana to niewolnicza nazwa konopi indyjskich, sprawdź to! I przestań nazywać to marihuaną!!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Chciałbym zobaczyć więcej chwastów w sekcji amerykańskiej. Jest kilka rzeczy, których na pewno przydałoby się więcej. Kiedyś zioło było moim chlebem powszednim, teraz tam, gdzie mieszkam, ludzie wolą iść do sklepu w dzień wyprzedaży, niż wspierać lokalnego dilera. Ponad połowa z tych, których znałem w tamtych czasach, przeszła na emeryturę lub została zmuszona do zmiany, ponieważ podaż wzrosła niebotycznie, a ceny wzrosły. Własna uprawa wydaje się być jedynym sposobem na uzyskanie przyzwoitego dochodu w dzisiejszych czasach, a także jest przyjemniejsza. Nie jestem pewien, jak dobry jest popyt, ale zawsze jest zapotrzebowanie na więcej zioła!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Więcej chwastów!!! Dokładnie to samo! Kiedy zaczęła się legalizacja, miałem poważny dylemat moralny, mój diler jest ze mną od ponad dekady i odmawiam robienia mu brudów, więc przez jakiś czas kupowałem od niego tylko na podstawie zasad. Ale w końcu nawet on powiedział mi, żebym poszedł odebrać trochę dispo 🔥 i ja też odbierałem dla niego lol. Z tego, co wiem, nadal prowadzi interesy i nie mogę się doczekać, kiedy sprowadzę go do BB, prawdziwy profesjonalista, Mary jest jego muzą, zrobił ze mnie Stonera lol

W Telegramie poziom profesjonalizmu, jaki widziałem od tych zespołów z Cali, jest zdumiewający... szybsza obsługa klienta niż pieprzony Target lub Bank of America, naprawdę wysokiej klasy ludzie.

W tej chwili sekcja zioła wygląda dla mnie jak zwykły, "przed-dispo-daysowy" wybór dilerów narkotyków. Co jest w porządku, ale... Potencjał...! Produkty spożywcze! THC Troches! (te z dispo wciąż są do bani) HASH!

Myślę, że wybór produktów jest największą atrakcją sklepów, oczywiście cena jest również czynnikiem, ale generalnie uważam, że stonerzy, którzy składają wiele zamówień, chcą przede wszystkim jednej rzeczy: spójności. Miło jest wiedzieć, że będziesz mieć zioło pod koniec dnia, kiedy będziesz tego chciał. Myślę, że umieszczenie wszystkich tych produktów tutaj sprawi, że więcej osób będzie chciało kupować od wszystkich.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lubię mieć przy sobie trochę tytoniu, ale palę go już rzadko. To musi być gówno, które zabiło Elvisa. Nie, bardziej interesuje mnie zapach i smak niż thc powyżej 25%. Kiedyś miałem starego przyjaciela, który przeprowadził się do Kolorado i sprzedał mi swoje złe pąki feno naprawdę tanio.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jest na nią popyt, ale jest też ogromna podaż. Pierwsze przychodnie rekreacyjne zostały właśnie otwarte w moim stanie
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tam, gdzie jestem, jedynymi ludźmi, którzy kupują to w staromodny sposób, są ci ze starej szkoły, których wymyśliłem i od których się nauczyłem. Mój domowy sprzęt trafia do moich rodziców na emeryturę. Wychowali mnie w tym i dostarczali mi przez lata, dopóki oficjalnie nie przeszli na emeryturę, więc uważam, że na to zasłużyli. Nigdy nie dałem ani grosza na dispo i nigdy nie dam. Po co płacić 100 za kwintal, skoro można go dostać bez podatku za połowę ceny. Tak więc THC nie wynosi 25%, to wciąż dobrej jakości zioło, które prawdopodobnie osiąga około 19%, a my również nie umieszczamy twojego imienia i nazwiska w systemie komputerowym ze wszystkimi twoimi danymi. Coś jest nie tak z robieniem tego w tym samym stanie, który nas aresztował i nadal będzie to robił, jeśli złapią cię na uprawie lub sprzedaży bez ich pozwolenia i odpowiednich zezwoleń / licencji itp. i technicznie rzecz biorąc, oni uprawiają i sprzedają nielegalnie na poziomie federalnym, więc co czyni ich legalnymi, a nas nie? $$. Tak wielu młodych palaczy nie zna teraz nawet uczucia chodzenia do domu ziołolecznika, siedzenia przy dobrej muzyce, palenia i ważenia przed sobą, a czasami są też opcje do wyboru. Doświadczenie jest również częścią tego, co zostało zmienione w komercyjny rodzaj transakcji. Budtenderzy... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
To prawda @prophet, od lat nie miałem dobrego "smoke sesh". i masz dobre uwagi na temat opisów użytkowników, sprawa na poziomie federalnym wciąż mnie pociąga, jak długo Fedz może przymykać na to oko przez tak długi czas? To wszystko jest jednym "pociągnięciem dywanu"... Wielkie propsy dla ciebie za dbanie o swoich ludzi, uwielbiam to widzieć, prawdziwy "kryminalny plan ubezpieczeniowy", bracia pomagający braciom. Rzeczy się zmieniają, ale z drugiej strony nie zmieniają się tak bardzo
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Moi stali bywalcy w tamtych czasach lubili siedzieć i palić sesję i wybierać torbę lub obserwować, jak jest ważona. Podczas takich okazji zawieranych jest wiele innych dziwnych i ostatecznych transakcji, które otwierają resztę dostępnego tam towaru. Kiedy masz 10 różnych kupujących w ciągu dnia i wszyscy znają różnych ludzi, pomaga to w biznesie i zawsze możesz znaleźć inne gadżety w razie potrzeby, gdy masz zadowolonych powracających klientów. Mówiąc o trawce, myślałem o zdobyciu haszyszu i zaoferowaniu go, ale musiałbym przetestować popyt, aby nie utknąć z tym wszystkim. Lokalność jest dla mnie ograniczona, szczególnie jeśli chodzi o haszysz... Myślałem o 15 gramach? Nie jestem jeszcze pewien...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tak, człowieku, to prawdziwa sztuka po prostu strzelić focha ze swoim dealerem. Słyszałem przerażające historie o dealerach zmuszających swoich klientów do czekania godzinami, ale zawsze myślałem, że dana osoba po prostu tego nie "rozumie".

Jestem regularnym marihuanistą od wielu lat i wciąż nie znalazłem haszu. Zdecydowanie kupiłbym kilka gramów w tej cenie. Z tego, co widziałem na innych rynkach, byłaby to kradzież, prawdopodobnie poszłaby szybko
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tak, zastanawiałem się, jak to się sprzeda. Wiem, że cena dispo jest wysoka jak na hash, gdzie jestem. Widziałem go za 50 dolarów za G, jestem jak NIE MA MOWY. W połowie lat 80-tych było to około 8 $, około 2005 roku było to 12 $, kiedy ostatnio miałem. Do diabła, pomyślałem, że wosk za 17 $ za G byłby atrakcyjny, jest lokalnie, ale na razie nie tak bardzo tutaj. Gdybym miał ten biznes, sprzedawałbym uncje zamiast gramów.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Jestem z TPB Ricky's School of Thought on Weed: "Just get it in you" odnosi się do czegoś więcej niż tylko zioła, oczywiście lol, ale te wszystkie pieprzone "recenzje"... "pachniało kasztanami po otwarciu, smak terpenów jest owocowy i kremowy" odpierdol się, to zioło, gówno smakuje jak zioło lol, jeśli to mnie podniesie, jestem na tak. Woski, piaski, masła, całe to gówno jest zbyt drogie w mojej okolicy. Różnorodność byłaby świetna dla rynku
 
Top