• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Wózki

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Mniej więcej tyle ludzie w NA oczekiwaliby za wózki BHO i wózki live w przyzwoitym sprzęcie.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Zastanawiam się na przykład, czy klienci zjedliby różnicę w cenie wynoszącą 5 USD w przypadku tanich wózków w porównaniu z tymi zaklejonymi taśmą bez rogów? A może tańsze (ale nadal renomowane) wózki są najlepszym rozwiązaniem?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
W Stanach Zjednoczonych jest wielu ludzi i widziałem wózki różnego rodzaju. Każdy ma swoje preferencje. Osobiście wybrałem tanie wózki jednorazowe i wielokrotnego użytku. Pewnego razu wydałem sporo pieniędzy na zestaw, który miał baterie gwintowane 502(?) i można było używać różnych cewek oporowych i było wiele akcesoriów, ale wydawało się, że wymagają one dużo konserwacji. Zawsze z nimi majstrowałem. Kiedy natknąłem się na te małe, które są w całości jednoczęściowe, a jedyną rzeczą, którą można zmienić, był faktyczny wkład, który znacznie mi to uprościł. Kupiłem kilka jednorazowych, których nie da się łatwo rozdzielić, a kiedy są puste, wyrzucasz je, ale niejednokrotnie dochodziło do wycieków lub nieprawidłowego ładowania. Cena produktu w środku ma wiele wspólnego z tym, jaki rodzaj aparatu lubię oglądać. Mam nadzieję, że inne osoby wkrótce się wypowiedzą.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Cóż, myślałem o sprawdzeniu, czy istnieje rynek na gwintowane nasadki / wózki wielokrotnego napełniania od przyzwoitej firmy, załadowane 1 g różnych ekstraktów z konopi indyjskich. Po prostu oceniam rynek, ponieważ trudniej jest teraz znaleźć nabywców w USA, biorąc pod uwagę wszystkie legalne stany.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myślę, że dość solidny czarny rynek utrzyma się przez kilka lat ze względu na koszty uzyskania karty, ale przede wszystkim podatki, które są dość szalone. Legalna marihuana jest droga. Również apteki testują to gówno i mają astronomiczne wymagania dotyczące zarodników pleśni rozpuszczonych ciał stałych i innych aspektów. Mam kumpla, który. Przeniósł się do Kolorado lata temu, aby spełnić swoje marzenie, ale zamieniło się to dla niego w koszmar, ponieważ nie mógł sprzedawać swojej marihuany. Po prostu nie była wystarczająco dobra. Sprzedawał mi ją za 100 dolarów za uncję markowych nasion bankf1 indoor.
Teraz zdaję sobie sprawę, że istnieje na to solidny rynek, ale marża zysku nie jest zbyt duża. Jest to nasycony rynek dookoła
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Tak, mam mnóstwo dodatkowych rzeczy i rachunków do opłacenia, więc wygląda na to, że jest wystarczająco dużo rynku na to, czego potrzebuję.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Obecnie w menu znajduje się fioletowa mgiełka BHO wykonana z n-butanu (stosunkowo bez smaku). I niestandardowe wózki wykonane z destylatu d9/d8/cbd/cbg/cbn i opcjonalnie terpenów. Cały sprzęt to autentyczne wózki gwintowane CCELL (z możliwością wielokrotnego ładowania). Lub jednorazowe produkty bez logo wyprodukowane przez ispire lub ikrusher. Jednorazówki są obecnie niedostępne, z powodu drobnych problemów logistycznych związanych z najnowszą partią sprzętu.
 
Top