• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Caut colaborator Substanta / szukam dostawcy 5cl w Rumunii

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Szukam substancji do kupienia w Rumunii, ewentualnie partnera do zrzutu. Po raz pierwszy chciałbym potwora... Ostatnio biorę za dużo hitów, jeśli potrzebujesz kogoś do podrzucenia w południowej Rumunii, PM mnie.
Szukam 5cla w Rumunii lub Bułgarii do kupienia
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pm (SonGoku) Zapomniałem, że nie mogę używać kontaktów...i zostałem zbanowany...
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
oczywiście możemy pomóc
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Profil użytkownika SonGoku jest niedostępny.
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Jestem w Holandii, mogę skontaktować się z kimś w 100% pewnym, sam próbowałem!!!! Napisz do mnie, jeśli jesteś zainteresowany!!!! 5 dni do domu!!!
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Kiedyś dałem 500 lei i miałem wziąć 1,5g, facet wyszedł i nigdy nie przyszedł xD. Teraz rozmawiam z kimś, żeby sprawdzić czy jest lepiej i jak wszystko pójdzie ok to dam znać.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ja od razu dałem w prezencie 3-4g jak zobaczyłem, że ktoś inny to robi wiedząc, że ja tak robię, bardzo się cieszę, że sobie pozwoliłem i że mogę od czasu do czasu cieszyć się pae z ziołem. Na marginesie, to zbyt proste, żeby nie zrobić tego samemu, a zysk jest stosunkowo absurdalnie wysoki, jak porównanie światła słonecznego do światła księżyca. Łatwy w produkcji nie oznacza mniej niebezpieczny, zależy ile chcesz wziąć na siebie.
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Masz partnera?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
wciąż szukam kogoś w południowej Rumunii
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A ja wciąż jestem w południowej Rumunii
 

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
w związku z tym, że nasi współpracownicy znajdują się w centrum Rumunii, nasze ceny są absolutnie zawyżone w porównaniu do cen kanabinoidów, 3g gotowego produktu kosztuje 500 lei !!!!
pm me
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
:oops: Wiem, że znalazłem faceta z Craiova i wysłał mi kulki na mole, przy okazji mieszkam w Holandii....eu mam 5cl stare źródło, jeśli zaakceptujesz w ciągu 3 tygodni, aby zapłacić próbkę wysłaną z Holandii przez kogoś w Rumunii i
Skontaktuję się z tobą w ciągu 2 tygodni, aby wysłać próbkę do domu po tym, jak do ciebie napiszę, jeśli chcesz 300 lei, wyślę ci 1,5 g czystego 5cl i nauczę cię, jak zrobić przyprawę do palenia, jeśli nie jesteś taki jak ja, aby umieścić go bezpośrednio!!!!
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
JEŚLI CHCESZ INNEJ ROBOTY, spotkamy się i pokażę ci jak to się robi, płacimy 50-50, ja mam przepis i człowieka z przepisem, a Chińczyk ofertę....
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Ale jeśli chcesz się ze mną spotkać, wiedz, że nic nie dostaniesz, dopóki nie opuszczę kraju, dla mojego bezpieczeństwa!
 
Top