Najtańsza maska filtrująca i sprzęt ochronny?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej, chciałbym wiedzieć, jaki rodzaj maski przeciwgazowej i sprzętu ochronnego, który nie zrujnuje mojego konta bankowego, poleciłbyś do syntezy 4mmc na Amazon?

Oprócz growboxa z dobrym systemem filtracji i rękawicami ochronnymi i rozróżniaczem ognia, potrzebuję maski przeciwgazowej, okularów ochronnych i może kombinezonu.

Czy do maski wystarczy driver x-plore z filtrem p3?
Czy mogę też użyć lepszych filtrów i taniej maski?

W przypadku okularów i kombinezonu wybiorę najtańszą opcję na Amazon.

Jakieś wskazówki lub sugestie?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM jest rakotwórczy, lepiej kup fartuch laboratoryjny i miernik i rób wszystko na zewnątrz (na pewno nie w mieszkaniach), albo chcesz zardzewieć każdy metal, problemy z sąsiadami itp.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ok thx Zrobię to w growboxie lub może na zewnątrz w szopie.
Jaki jest odpowiedni filtr do growboxa? I będę używał tylko szklanego sprzętu, czy masz na myśli, że każdy metal zacznie rdzewieć, jeśli będę gotował 4mmc bez wyciągu w moim mieszkaniu?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
wszystko zardzewieje od hcl, to trochę nawet samobójstwo, wyjdź na zewnątrz lub nie rób tego, to śmierdzi ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Dzięki, dobrze wiedzieć, że nie wiedziałem, że rdza jest tak niebezpieczna.

Będę więc musiał zaplanować odpowiednią kuchnię zewnętrzną, która będzie pasować do moich potrzeb. Łatwa do spakowania i rozpakowania. Niezbędna będzie więc droga maska na twarz, akumulator do mieszadła i płyty grzewczej oraz jakiś namiot chroniący przed brudem.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Jeśli możesz wynająć pomieszczenie, w którym nie ma ludzi, możesz łatwo zrobić to w ogrodzie przez 2-3 dni, partia 50-100 kg jest możliwa, a następnie po prostu odparować, zaczynam nową działalność, mogę skontaktować się z facetem, który dostarczy chemikalia wyrzucić specjalny tunel, że nie dostaniesz czerwonej flagi i będziesz w stanie to zrobić przez długi czas, i nie tylko to, a ceny są nawet tańsze niż NL / PL.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Proszę o kontakt z dostawcą planu!
 
Top