• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Czym jest PIKO?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Chciałbym przeprowadzić tutaj małą ankietę. Chciałbym podkreślić, że żadna odpowiedź nie jest zła, interesują mnie tylko wasze osobiste doświadczenia i opinie, więc nie kierujcie się odpowiedziami innych użytkowników.

Zdefiniuj czym jest dla Ciebie "czeskie piko".
Dla mnie jest to metamfetamina o różnej jakości, kolorze i czystości (w zależności od umiejętności chemika, zwana slangowo "varic"), sprzedawana w postaci mokrego cracku, wytwarzana z (pseudo)efedryny poprzez redukcję jodofosforu, głównie w małych domowych browarach lub średniej wielkości zorganizowanych browarach.
Lepsze próbki są białe, zwykle żółtawe do złocistych, a najgorsze brązowe lub różowe.

Czekam na odpowiedzi!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
23
Reaction score
19
Points
3
Wyślij kilka d:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
A ja, jako użytkownik dożylny, zawsze lubiłem żółty kolor. 😋
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Gdzie mogę dostać żółtobrązową, czerwonawo-niebieską, połyskującą metę? Ktoś musi nadal produkować dobry towar z dawnych czasów.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Przez (ceske) piko rozumiem ceskej pernik. Czyli nie racemiczny kryształ gotowany przez kartele w Meksyku, tylko porządny stop-and-go d-met według czeskiej receptury (jak piszesz). Nie wiem jak z mieszankami czy kolorami, miałem białe kryształy i to był totalny odlot.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Dokładnie, znam przezroczyste, takie jak żółte lub z niebieskim połyskiem, co tydzień mieli coś innego, ale zawsze były niesamowite i naprawdę mocne, potrzebuję czegoś takiego ponownie.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Czy nikt nie ma dokładnych instrukcji syntezy, jak wyprodukować dobre, niezwykle silne Piko, jeśli nikt go już nie ma lub trudno go już zdobyć?
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Jest on nadal powszechnie produkowany w Czechach. Byłbym również wdzięczny za dokładne "czeskie tłumaczenie".
 
Top